صفحه اصلی انبار فروش ‘کمی’ از شرق تنسی

پس از هشت سال از به دست گرفتن انبارهای کشیدن ناخن و پایدار بی شماری تراشه و کامیون از تداوم اندرو میشد که “چوب مرد” دست یافته است رویای خود را از فروش DIY barnwood کیت در خانه انبار.

در ماه دسامبر میشد شخصا نصب شده خود را Barnline, قدیمی, Lumber Co. محصولات در endcaps از 12 شرق تنسی Home Depot مکان.

“از آن گرفته شده و چهار سال برای رسیدن به این نقطه” میشد گفت. “ما تا به حال سه نشست در انبار خانه ستاد و شرکت های بزرگ خریدار آمد به ناکسویل به صحبت کردن با ما درباره ما روش و مطمئن شوید ما زیر پروتکل.”

میشد باز Smoky Mountain, قدیمی, چوب کوچک به چوب کارگاه فروش اصلاح barnwood محصولات و مبلمان سفارشی در سال 2011. سپس در سال 2015 او نقل مکان کرد و به یک بزرگتر کارگاه آموزشی در 1700 N. مرکزی سنت در پاییز گذشته میشد داده شد پیشنهاد او نمی تواند رد و افتتاح یک فروشگاه در ترکیه نهر.

در آن زمان او توسعه یافته Barnline, قدیمی, Lumber Co. به محصولات در دسترس برای مصرف کنندگان در سطح ملی.

میشد همکاری با آمریکا Book Co. در شهرستان جفرسن برای ایجاد فهرست محصولات چوب در سال 2016. “این یک کتاب شرکت تحقق خانه ما کار می کرد یک معامله و آنها با تدارکات پشت این” او توضیح داد.

“ما شروع به Barnline, قدیمی, Lumber Co. به عنوان یک کسب و کار جداگانه به دریافت یک کمی از شرق تنسی به بقیه جهان است.”

هر چوب تخته شده کوره-خشک شده و آسیاب شده و آماده استفاده است.

“آن را گران تر از چوب های جدید,” میشد گفت. “هیچ درختان جدید کشته شدند آن را اصلاح محلی منابع و حمل از خارج از دولت. این انبارها در حال سقوط به پایین و یا ویران و یا گاهی اوقات آنها می سازه که آنها فقط نیاز به از بین رفته اند.”

منحصر به فرد عتیقه چوب نیز یک مانع عمده. میشد تا به حال برای اطمینان از کنترل کیفیت و درجه ای از یکنواختی در می آید به تامین Barnline, قدیمی, Lumber Co. چوب اصلاح شده هست.

“ما باید ثابت کنیم که آن را به سرقت رفته است که هیچ رنگ بر روی چوب و مشتری را همیشه ترکیب مناسبی از رنگ و مشخصات” میشد گفت. “هیچ هیئت مدیره همان است اما ما میل آن طوری که مشتریان ما می دانید چه انتظار می رود.”

Barnline, قدیمی, Lumber Co. محصولات را می توان مورد استفاده قرار گیرد به لهجه دیوار و سقف و یا به عنوان یک backsplash. با backsplash میشد گفت یک نور شن و ماسه و آب بر اساس سیلر لازم است.

“دریافت تخته سه لا و با برخی از ناخن ها و چسب شما می توانید خود را ایجاد کنید کشویی درب انبار یا رومیزی” میشد گفت. چند ابزار مورد نیاز — فقط یک میخکوب براد یا چکش و میخ و یک تاج را دیدم.

Edens خواهد شد شرکت در آینده Home Depot Pro روز و خانمها در شب نشان می دهد که چگونه برای ساخت یک انبار و یا نصب کنید, اصلاح barnwood به عنوان یک backsplash با استفاده از Barnline, قدیمی, Lumber Co. تخته. حتی وجود دارد یک آسان به دنبال سه دقیقه نصب تظاهرات ویدئو در homedepot.com.

Barnline, قدیمی, Lumber Co. در دسترس است در سه محصول در سه نقطه قیمت: $39.87, $54.98 و $74.98. هر جعبه را پوشش می دهد 10.2 متر مربع است.

“آنلاین خریداران زرنگ و دانا هستند و می دانند که ما ارزانترین اصلاح barnwood,” میشد گفت. “ما فروش بیش از 1200 جعبه یک ماه آنلاین. Barnline, قدیمی, Lumber Co. ارائه می دهد جایگزین تخته کیت در Homedepot.com در گردو, مواد معدنی صنوبر روستایی و سفید بلوط شهد و افرا.

“این یک فرصت بزرگ; ما بسیار سپاسگزار. اگر فروشگاه دادگاه می رود و این احتمال وجود دارد که 100 تا 300 بیشتر فروشگاه ها را به یک طعم و مزه از شرق تنسی” میشد گفت.

Barnline, قدیمی, Lumber Co. در دسترس است در 12 شرق تنسی Home Depot مکان در Knoxville, Maryville و Tri-Cities منطقه است. بیشتر: 865-801-چوب; info@woodwithastory.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید