صفحه اصلی رنو ستاره های بزرگ خود را نشان می دهد تمام زمان های مورد علاقه در قسمت ‘HGTV ستاره میدارد’ ظهر ماراتن


نیویورک [مارس 22 سال 2020] HGTV ستاره کارشناسان که به طور منظم اجرا نمرات از خانه جستجوهای تخریب, منعکس, تعمیرات اساسی ترمیم و بازسازی برای کمک به صاحبان خانه در سراسر کشور آماده هستند تا خود را نشان می دهد تمام زمان های مورد علاقه پروژه طی هفته آینده “HGTV ستاره میدارد” ماراتن. اکثر طرفداران هنوز هم #HomeTogether به عنوان آنها فاصله اجتماعی پس از دوشنبه, مارس 27 تا چهار شنبه, آوریل 1 بین 12 و 2 p. m. ET/PT, HGTV استقبال خواهد شد آنها را به یک ویدئو کنفرانس-رایگان شکستن که می توانید آنها را از حالت فشرده خارج کنید قبل از جلسه مجازی و تماشای قسمت هایی که مشخص شده است به عنوان “مورد علاقه” توسط شبکه ستاره. هر پخش خواهد شد با خود شات فیلم از میزبان نشان می دهد به عنوان آنها به اشتراک گذاری داستان های پشت و اطلاعات شخصی در مورد اینکه چرا آنها عشق خود را انتخاب قسمت بیشتر است. شرکت میزبان و سری در “HGTV ستاره میدارد” ماراتن شامل: درو و جاناتان اسکات (املاک برادران: برای همیشه خانه), بن و ارین نپر (شهر), طارق ال موسی و کریستینا Anstead (تلنگر و یا با صدای تلپ افتادن), David Bromstad (من قرعه کشی خانه رویایی), هیلاری فار و دیوید Maria (آن را دوست دارم یا لیست آن), مینا Starsiak شاهین و کارن E Laine (خوب استخوان), آلیسون ویکتوریا (شهر بادخیز نوتوانی), یاس راث (پتانسیل پنهان) و دیو و جنی Marrs (دلال به افسانه).

“ما هرگز پیش از این انجام داده بنابراین من می تواند تضمین کند وجود خواهد داشت برخی از شگفتی گفت:” جین Latman رئيس جمهور, HGTV. “گرفتن ناهار خود را دریافت دنج بر روی نیمکت خود را با خانواده و آماده برای بزرگ نشان از مورد علاقه خود را ستاره بالا قسمت.”

زیر روزانه صف برای “HGTV ستاره میدارد” ماراتن:

دوشنبه, آوریل 27:

· پتانسیل پنهان در 12 p. m. ET/PT
“این است که من خانه؟”

یاس راث customizes پایه ساز خانه برای یک زن و شوهر در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا. باز مفهوم زندگی در منطقه تجاری-آشپزخانه جدید و خیره کننده مهار درخواست تجدید نظر را به این خانه ایستادگی در حومه محله ای که خانه ها همه به دنبال همان.

“اگر من قرار بود به حرکت به هر یک از پتانسیل پنهان خانه آن را قطعا خواهد بود یک تصمیم دشوار,” گفت: یاس. “اما من فکر می کنم این امر می تواند در بالای لیست من!”

· شهر در 1 p. m. ET/PT

“تاریخ سازی”
لایحه آماده است به حل و فصل کردن با نامزدش جودی در لورل می سی سی پی–شهر کوچک او را دوست داشتم از دوران کودکی است. بن و ارین نپر نشان می دهد این زن و شوهر دو بسیار متفاوت خانه ویران خانه های تاریخی با شخصیت است که نیاز به یک تن از کار یک هنرمند است که نیاز به به روز رسانی و یک شخصیت. با همه در بودجه از $200,000 بن و ارین تبدیل را انتخاب کنید به یک خانه رویایی با یک آشپزخانه زرق و برق دار و سفارشی millwork.

“بیل واکنش عاطفی در آشکار ساخته است احساس کامل دایره مانند ما تا به حال واقعا دیده می شود قلب خود را و آن را به یک صفحه اصلی” گفت: ارین.

روز شنبه, مارس 28:

· دلال به افسانه در 12 p. m. ET/PT
“دلتنگ خانه می شود روشن به روز رسانی”

برای کمک به مشتریان خود را تبدیل عجیب ساخته شده خانه را روشن و استقبال فضا برای آنها و بچه های خود را دیو و جنی Marrs باید مقابله با آن قلعه نما و 1970s داخلی را به صفحه اصلی به قرن 21 است. در حالی که دیو برخوردهای عجیب و غریب مسائل ساختاری جنی جنگ یکی از بزرگترین ترس او به عنوان به روز رسانی خارجی را بسیار بالا زنگ زده بالکن.

“این مورد علاقه من بود قسمت به دلیل این بود که ما بزرگترین پروژه نجومی و آن من مجبور به گرفتن واقعا خلاق با طراحی برنامه” گفت: جنی. “در یک یادداشت شخصی ما استقبال ما اولین نوزاد حیوانات به مزرعه در طول فیلمبرداری و من احساساتی هر بار من او را تماشا ورود!”

· آن را دوست دارم یا لیست آن را در 1 p. m. ET/PT
“شرط بندی مزرعه پرورش اسب”

یک عاشق اسب در حال حاضر او در خانه رویایی در خانواده پنج هکتار مزرعه—اما شهر خود مطرح کرده بود و همه او را می کنند. اگر چه خانه ای است که تاریخ او را دوست دارد به چشم انداز و فراوان فضای باز است. اما او دیگر احساس می کند مانند وجود فضای کافی در داخل خانه خود را برای رشد خانواده گیتار مجموعه و عشق خود را از سرگرم کننده است. دیوید Maria در دست برای کمک به آنها را پیدا کنید بهتر سازش اما هیلاری فار امیدوار است او می تواند تعمیر و نوسازی خانه و آنها را متقاعد به ماندن بگیرید.

“این یکی از قسمت های مورد علاقه از آنجا که اسب درگیر شدند و من عاشق این خانه و محل از دقیقه من آن را دیدم” گفت: Hilary. “تحول” من دوست دارم این تیم کشیده باور نکردنی بود. ما حل شد تقریبا همه چیز خود را به قلب مورد نظر در بودجه است.”

چهار شنبه, آوریل 29:

· ملک برادران: برای همیشه خانه در 12 p. m. ET/PT

درو انتخاب کنید: “خانه افتخار”
یک زن و شوهر بالا بردن خود را در همان محله ای که در آن آنها بزرگ شدم. اما خانه خود را بسیار فرسوده است که این باعث می شود خانواده انقباض غیر ارادی ماهیچه. به خود جلب کرد و جاناتان اسکات به روز رسانی آشپزخانه, اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری و زیرزمین ترک آنها را با یک خانه که در آن آنها می توانند همه افتخار.

“من هرگز فراموش نکنید که ایستاده در زیر زمین خود را به عنوان میشل برگزار شد به اشک و توضیح داد که دختران خود را می خواستم به دوستان اما راه بیش از حد خجالت وضعیت خانه خود را,” گفت: به خود جلب کرد. “پس از شنیدن که ما می دانستیم که ما تا به حال به این خانواده در یک خانه همه آنها می تواند افتخار.”

· ملک برادران: برای همیشه لطفا برای صفحه اصلی در 1 p. m. ET/PT

جاناتان را انتخاب کنید: “زندگی جدید, خانه جدید”
یک زن و شوهر است که در زمان یک گام به عقب از حرفه مشغول به تمرکز بر روی کودکان خود را در آرزوی یک طرح است که با این نسخهها کار برای خانواده خود را. به خود جلب کرد و جاناتان اسکات رایگان تا طرح طبقه برای ایجاد یک آشپزخانه و اتاق نشیمن است که مطابقت با نیازهای خانواده است.

“به خود جلب کرد و من واقعا مربوط به این خانواده” گفت: Jonathan. “اولین آنها غرب زیر لیوانی درست مثل ما اما پدر و مادر نیز تا به حال فقط با توجه به حرفه خود را به صرف زمان بیشتری را با کودکان خود. وقتی به خود جلب کرد و من در حال رشد بودند تا پدر بود همین. او را برای کار زیاد و نبود به اندازه کافی زمان با ما از پسران و بنابراین او تغییر مشاغل با خانواده اش.”

پنج شنبه, آوریل 30:

· خوب استخوان در 12 p. m. ET/PT
مینا را انتخاب کنید: “مینا را برای همیشه به خانه”

مینا Starsiak شاهین و آماده برای شروع یک خانواده و ساخت خود را برای همیشه به خانه. او خریداری بسیاری خالی سمت راست درب بعدی را به خانه فعلی خود را سال پیش و با در نظر گرفتن بزرگ با طرح طبقه او کار کرده است در سال. اما فقط به عنوان توپ نورد می شود و مینا می یابد و از او باردار قرار دادن عجله در اتمام خانه رویایی قبل از نوزاد متولد شده است.

“من” برای همیشه خانه “قسمت بدیهی است که بسیار نزدیک به قلب من” گفت: مینا. “من زمان زیادی را صرف کار و برنامه ریزی برای اجرای رویای ما, صفحه اصلی, و من دوست دارم آن را هر روز است.”

· کارن را انتخاب کنید: “یک حیاط خلوت انبار برای کارن”
در این قسمت مادر و دختر اواز یا موسیقی دو کارن E Laine و مینا Starsiak شاهین مقابله با یک پروژه خاص—کارن انبار جدید-شکل مهمانخانه که او خواب بوده ، اما قبل از ساخت و ساز آغاز می شود به برخی از مخرب اجازه اخبار از شهرستان آنها را وادار به تجدید نظر اندازه و ساختار است. در داخل کارن تن از ایده های در مورد چگونه برای اضافه کردن خاص خود را لمس و با بودجه در دست او برای تغییر او مصمم به آن مهمانخانه از رویاهای خود.

“مورد علاقه من قسمت به من کالسکه خانه” گفت: کارن. “من قادر به اجازه سست همه خلاقیت من آورد و دید من به زندگی است. در حال حاضر دوستان و خانواده و طرفداران می آمد به دیدار من آویزان در باغ من و کمون با مرغ”

چهار شنبه, آوریل 1:

· باد می وزد شهرستان ناتوانی در 12 p. m. ET/PT
“افق پنت هاوس”

آلیسون ویکتوریا در یک پنت هاوس با پتانسیل برای برخی از جدی سود. اما آنچه به نظر می رسد آسان نوسازی به سرعت می رود ریل زمانی که بی تجربه سرپرست می شود در بیش از سر خود را و نمی توانید کار انجام می شود.

“این نوسازی شد یک نقطه عطف برای من” گفت: آلیسون. “من بسیار آموخته است و راه را برای من و تیم من موفق تر باشند. این تست من با صبر و استقامت و قابلیت ها و به من فهماند آنچه که من می تواند انجام دهد.”

· تلنگر و یا با صدای تلپ افتادن در 1 p. m. ET/PT

“Midcentury تلنگر”

طارق ال موسی و کریستینا Anstead دریافت سرب بر یک خانه در لانگ بیچ کالیفرنیا است که برای تلفن های موبایل مانند نوع پروژه تبدیل شده است که استاندارد خود را. اما به زودی پس از راه رفتن اموال آن را می شود روشن است که این تلنگر چیزی جز معمولی است. این midcentury خانه مدرن را به آنها نیاز به گام از طراحی و نوسازی محدوده آسایش اگر آنها به نوبه خود سود سرمایه گذاری خود را.

“این من قسمت های مورد علاقه از آنجا که ما تجربه بسیاری از “اولین” گفت: Tarek. “این اولین بار بود که ما رفت و پس از یک طراحی منحصر به فرد است که یک طراح حرفه ای انجام خواهد داد اولین بار ما midcentury و مدرن و همچنین یکی از اولین بار ما در حال انجام یک چشم انداز زیبا و hardscape.”

“این اولین بار بود که ما واقعا پا را از ما طراحی منطقه راحتی در یک راه بزرگ” اضافه شده Christina. “این واقعا سرگرم کننده و هیجان انگیز برای انجام این نوع از خانه و پس از آن ما شروع به طراحی در یک مقدار بزرگتر در راه است.”

· من قرعه کشی خانه رویایی در 1:30 p. m. ET/PT

“گیل و Chet: بوستون رویای باغ”

پس از دو سال در جستجوی یک زن رویای زندگی در حومه بوستون است در نهایت در دسترس پس از برنده شدن یک میلیون دلار در یک ماساچوست خراشنده. می David Bromstad او در پیدا کردن خانه رویایی و باغ قبل از اینکه شخص دیگری snatches آن در بوستون ملک داغ بازار ؟

مورد علاقه من قسمت است که با گیل از بوستون” گفت: David. “او خنده دار است و ذهن او صحبت می کند. او مراقبت می کند و چه کسی فکر می کند و من که فوق العاده با طراوت. او یک نفس از لودگی طراوت هوا.”

طرفداران دعوت به ارتباط با این سری محبوب در HGTV.com و follow @HGTV در Facebook, Twitter و Instagram.

در مورد HGTV

HGTV ارائه می شود خانواده ها با relatable داستان سوپراستار املاک و مستغلات و نوسازی کارشناسان و شگفت انگیز خانه تحولات است که الهام بخش پرشور مخاطبان است. برای هر کسی که به دنبال سرگرم کننده و aspirational خانه و سبک زندگی, مطالب, HGTV محل می شود. HGTV ارائه می دهد: یک بالا 10 کابل شبکه که توزیع شده است به بیش از 87 میلیون خانواده های ایالات متحده; یک وب سایت HGTV.com که جذب به طور متوسط 10.3 میلیون نفر در هر ماه; های اجتماعی رد پای 21.2 میلیون; HGTV مجله ماهانه انتشار می رسد که بیش از یک میلیون خوانندگان و منحصر به فرد مجموعه ای از خانه گرا محصولات از طریق HGTV HOME™ مصرف کننده محصولات خط. بیننده می تواند تبدیل به طرفداران HGTV و تعامل با دیگر صفحه اصلی بهبود (persian) علاقه مندان از طریق Facebook و توییتر و پینترست و Instagram. HGTV متعلق به, کشف, Inc., یک رهبر جهانی در زندگی واقعی سرگرمی پوشا 220 کشور و منطقه که نمونه کارها شامل کانال دیسکاوری, شبکه غذایی TLC, Investigation Discovery Travel Channel, Trendhunter, Animal Planet, Science Channel و آینده چند پلت فرم JV با تراشه و جوانا گاینس ماگنولیا به عنوان به خوبی به عنوان خود: اپرا وینفری شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>