بی خانمان حاضر به ترک سنت لوئیس اردوگاه با وجود 4 صبح پلیس مراجعه

برای بزرگنمایی کلیک کنید Tamadj Shakespeare, left, and Marcus Hunt say police invaded a homeless camp at 4 a.m. on Thursday. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • Tamadj شکسپیر چپ و مارکوس شکار می گویند پلیس با حمله به یک بی خانمان اردوگاه در 4 صبح روز پنج شنبه.

مردم زندگی در یک بی خانمان اردوگاه در مرکز شهر سنت لوئیس می گویند که آنها بیدار در 4 صبح امروز به یک افسر پلیس تند خود را از طریق پاپ آپ جامعه گفتن آنها را به روشن است.

“او فقط تکان داد همه چادر” Tamadj Shakespeare, 23 می گوید. “این بسیار نگران کننده است.”

پشت پلیس a crew از پارک های شهر کارکنان ایستاده بود کنار کار کامیون ظاهرا آماده به مسافت دور هر چادر پشت سر گذاشت.

“آنها فکر می کردند که ما فقط رفتن به مرخصی و رفتن آنها به ما چادر” مارکوس شکار, 29 می گوید.

به جای شکار و شکسپیر می گویند آنها مراجعه ماموران به مراکز کنترل بیماری دستورالعمل که نه تنها توصیه در برابر انحلال اردوگاه در طول همه گیر اما توصیه می کنیم, حمایت از آنها با توالت و امکانات که در آن مردم می توانند دست خود را بشویید.

کمک رسانی کارگران و ناظران داوطلب که شنیده شایعات حمله بود در آینده نگه داشته و یک چشم و در اردوگاه ها از طریق شب. هنگامی که یک جفت از افسران پلیس و هشت یا نه پارک های کارگران وارد در صبح تاریکی آنها شروع به ضبط صحنه بر روی تلفن های خود را.

“[پلیس] بودند رفتن در اطراف محرک مردم با گفتن آنها از آن زمان به رفتن می گوید:” استیون هافمن یک سنت Louis دانشگاه دانشجوی حقوق که داوطلب شده است به عنوان یک حقوقی ناظر ملی وکلا صنفی.

یک بار گوشی بیرون آمد و مردم در اردوگاه تحت فشار قرار دادند پشت تنور از تعامل تغییر شاهدان می گویند. “این به نظر می رسد آنها نمی خواهند به فیلم برداری می شود انجام این کار” هافمن می گوید.

یک گروهبان پلیس است که در پاسخ به این صحنه در مدت کوتاهی پس از اولین دو افسر گفت: گروه پلیس فقط وجود دارد برای ایستادن نه پرتاب هر کسی خارج است. در نهایت ماموران و پارک خدمه باقی مانده است. یعقوب بلند سخنگوی شهردار Lyda Krewson می گوید وجود دارد هرگز به یک, مجبور حذف, اما این شهر تلاش برای متقاعد کردن کسانی که ماندن در اردوگاه را به حرکت به پناهگاه از جمله یک مرکز موقت در سابق خواهر کوچک فقیر پردیس در 3225 شمالی فلریسنت جاده روی لبه های قدیمی شمالی محله.

برای بزرگنمایی کلیک کنید One of the police officers who arrived at the park early Thursday morning. - COURTESY STEVEN HOFFMAN

  • حسن نیت ارائه میدهد استیون هافمن
  • یکی از افسران پلیس که وارد این پارک در اوایل صبح روز پنج شنبه.

شهر لیزینگ جدید سرپناه موقت که در حال حاضر دارای 26 تخت در صومعه سابق اما می تواند گسترش به خدمت بیش از 100 نفر با اتاق مجاور برج در اموال طولانی می گوید. تا کنون تنها سه نفر بوده اند را متقاعد به حرکت از اردوگاه او می افزاید. طولانی اصرار دارد 4 صبح عملیات بود “گسترش دسترسی ما” و نه یک ماموریت شکست خورده برای حذف مردم توسط نیروی.

شهر بلند می گوید: به دنبال دستورالعمل CDC در برابر انحلال اردوگاه وقتی که می آید به تاسیس چادر شهرستانها توسط رودخانه. اما او می گوید که یکی در مرکز شهر است که در نقض مقررات منع رفت و آمد برای شهر پارک و آن را پس از تشکیل شهرستان آغاز شد صدور دستور برای اجتماعی فاصله.

“ما نمی توانیم فقط اجازه می دهد آنها را به ادامه به پاپ تا در مکان هایی که باید حکومت,” بلند می گوید. “این یک مسئله ایمنی. این یک مسئله بهداشت عمومی و مهمتر است.”

پرسید که آیا این شهر برنامه ریزی شده برای پلیس ارسال و یا پارک خدمه پشت به زور مردم در آینده, او می گوید نمی کنم اما کمک رسانی کارگران ادامه خواهد داد به تلاش برای صحبت کردن با مردم را به خروج.

حدود 35 نفر بوده است ماندن در پارک نزدیک 14 و بازار و خیابان با یک کوچکتر اردوگاه فقط به شرق در سراسر بازار از شهرستان سالن. به عنوان شهر عمدتا تعطیل در پاسخ به COVID-19 گیر چند از کسب و کار و یا ساختمان های دیگر که در آن آنها ممکن است رفته اند در گذشته باز هستند. یک دست شویی ایستگاه جا مانده از این شهر ندارد هر آب ساکنان می گویند به طوری که آنها آن را با آب آنها را خریداری و یا آن اهدا شد.

شکار می گوید زندگی مردم وجود دارد ایجاد کرده و خود را حاکم بر ساختار کامل با یک خزانه دار و مشترک صندوق تامین. او را با جامعه هماهنگ کننده. شکسپیر جامعه ارتباط. برای این دو می گویند جامعه شده است قادر به خود را عایق که آنها را به عنوان محافظت در برابر گسترش ویروس. آنها باور نمی کنم کسی در اردوگاه بیمار است.

“اگر یکی از ما مریض بود همه ما خواهد بود بیمار” شکار می گوید.

این یک استراتژی ضد گلوله. COVID-19 ثابت کرده است که سخت به نقطه اغلب برای ده روز یا بیشتر قبل از آن در نهایت بازدید. مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که برخی از حامل نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند اما هنوز هم قادر به انتقال بیماری به دیگران. هنوز CDC توصیه های برابر متلاشیکننده اردوگاه هشدار می دهند که انجام این کار می توانید آن را سخت تر برای ارائه دهندگان خدمات برای پیدا کردن مردم در حالی که به طور بالقوه پراکندگی افراد آلوده در تمام جهات.

شکسپیر و شکار می گویند که نگرانی بسیاری در مورد خارجی ها مانند پلیس آوردن coronavirus به اردوگاه. ماموران که وارد این صبح نمی شد با پوشیدن دستکش یا ماسک آنها می گویند. مردم در این اردوگاه شده اند پذیرش کمک های مالی اما تنها مهر و موم شده موارد برای به حداقل رساندن احتمال عفونت.

به طور مشابه, آنها نگران رفتن به شهر جدید پناهگاه زیرا آنها مشخص نیست چه چیزی در انتظار آنها وجود دارد اگر آنها حتی اعتراف کرد. بلند می گوید: انواع, خدمات, همه چیز از وعده های غذایی به کمک در نوشتن رزومه ارائه می شوند اما مردم در این اردوگاه در حال شک و تردید آنها را به خوبی درمان.

در روزهای منتهی به اوایل صبح بازدید از پلیس رانندگی شد با ثبت و عکاسی از آنها می گویند. به عنوان شکار و شکسپیر به صحبت کرد Riverfront Times بعد از ظهر امروز یک جفت از سربازان دولت در میسوری گشت بزرگراه وانت آهسته در مقابل اردوگاه یکی از آنها کاهش پنجره را و با اشاره به آنچه در ظاهر به یک ضبط نسبت به این گروه است.

چنین نظارت نمی دهد مردم در اردوگاه مقدار اعتماد به نفس است که کسانی که در دولت به دنبال برای بهترین منافع خود را.

“من کاملا مطمئنم که آنها در حال رفتن به آمده به عقب” شکسپیر می گوید. “اما ما می دانیم که چگونه به ایستادگی ما زمین قانونی است.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید Missouri state troopers keep an eye on the homeless camp in downtown St. Louis. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • Missouri state troopers نگه داشتن چشم در بی خانمان اردوگاه در مرکز شهر St. Louis.


ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>