وحشتناک کودک مرگ و مورد سوء استفاده سران به Roane County هیئت منصفه

KINGSTON, Tenn. – یک Roane County, زن و شوهر مربوط به مرگ دو نفر از پنج فرزند به تصویب رسید چشم پوشی از حقوق خود را به جلسات مقدماتی جمعه در یک وحشتناک کودک آزاری مورد پوشا دو شهرستان.

Michael Anthony Gray Sr, 63 و همسرش, شرلی, خاکستری, 60, به نظر می رسد به طور خلاصه از طریق ویدئو کنفرانس از Roane County jail قبل از Roane County کلی جلسات دادگاه قاضی تری Stevens ارسال پرونده به هیات منصفه برای بررسی. آنها با اتهام تشدید کودک آزاری و غفلت به خصوص تشدید ربایی و سوء استفاده از جسد.

نهم قضایی دادستان کل راسل جانسون گفت: پس از این اقدام که بعد از به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه هیئت منصفه نیست تا اکتبر اما مقامات شهرستان به دنبال امکان فراخوانی یک جلسه ویژه قبل از آن زمان است.

“ما می خواهم به نگه داشتن این یکی در حال حرکت به همان سرعتی که ما می توانیم” جانسون گفت.

این گریس شده و از تجمع در Roane County پس مارس 25 بر 500.000 دلار اوراق قرضه در هر.

Roane County مقامات کشف بقایای یک دختر معتقد بود که گریس’ 11 ساله دختر به تصویب رسید مدفون زیر یک قطب انبار در حیاط خلوت زن و شوهر در ده مایل جامعه در ماه گذشته. با توجه به سوابق دادگاه مایکل خاکستری بستری برای دفن کودک وجود دارد و پس از او درگذشت در سال 2017.

دادستان هنوز در انتظار برای نتایج تست دی ان ای برای تایید هویت کودک است.

سه نفر دیگر از کودکان به تصویب رسید نجات داده شدند از خانه از جمله 15 سال است که مقامات می گویند تا به حال محدود شده است به ناتمام زیرزمین خانه را در مقدار کمی از نان و آب به مدت چهار سال.

حداقل یک کودک دیگر به صورت دوره ای نگه داشته بود در داخل یک سیم سگ قفس در زیرزمین تا خاکستری ساخته شده با بتن اتاق – اندازه گیری در حدود 3 فوت با 4 پا – زیر پله ها برای حبس و بازداشت و حکم دولت است.

هر سه نفر از کودکان بازمانده “به نظر می رسد توقف در رشد” و رفته بود بدون توجه پزشکی برای حداقل شش سال گذشته با توجه به حکم.

باقی مانده از دیگری به تصویب رسید پسر داشت به خاک سپرده شد پشت Knox County خانه گریس قبلا مشترک با بزرگسالان, پسر, Michael Anthony Gray جونیور قبل از حرکت به Roane County در سال 2016.

جستجوی سالن منطقه تقسیم-سالن انتظار خانه در Cedarbreeze جاده نیز کشف یک سگ بزرگ جعبه در سطح پایین تر و همچنین به عنوان یک “اتاق با یک معکوس قفل درب ها و روزنه” با توجه به Knox County جستجو در حکم.

مایکل خاکستری جونیور و خود را زندگی می کنند و پسر هر دو را رد آگاه بودن از کودک باقی می ماند و مدفون در حیاط خلوت و یا شاهد هر گونه سوء استفاده و یا غفلت در خانه است.

مایکل خاکستری Sr. ادعا کرد او پسر بالغ شد غافل از هر دو کودک را از مرگ و این که او و همسرش گفت: Michael Gray جونیور چهار نفر از پنج فرزند بود و از آنجا حذف شده است از بازداشت خود توسط دولت اداره خدمات کودکان جستجو تضمین می خواند.

این گریس هرگز گزارش مرگ هر کودک “ادامه داد: برای دریافت پذیرش پرداخت از ایالت تنسی و همچنین دیگر همه فن حریف مزایای مالی از طرف مرحوم کودکان به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که باقی مانده محدود در زیرزمین Roane County صفحه اصلی” با توجه به حکم جستجو.

محققان همچنین بهبود مارس 25 پیام متنی از مایکل خاکستری جونیور با پدر و مادر خود گوشی پرسیدن که آیا او باید شامل 15 ساله پسر و دختر مرحوم در سرشماری پر کردن.

“من نمی دانم اگر آنها به اشتراک گذاری اطلاعات با IRS” متن خوانده شده.

اتهامات واصل شده اند در ارتباط با Knox County بررسی است. و هیچ کس متهم شده است با مرگ هر کودک در انتظار نتایج کالبد شکافی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>