داغ لعنت به سمت پروژه های دم به نام, شماره 2 آبجو در جهان

برای بزرگنمایی کلیک کنید TIM BOTTCHEN

  • تیم BOTTCHEN

آیا شما شده است به سمت پروژه تولید آب میوه (7458 منچستر جاده مپلوود; 314-224-5211)? اگر شما sipped آبجو از شماره 2 آبجو در جهان است.

این هفته RateBeer بین المللی آبجو-نقد و بررسی وب سایت خود را اعلام کرد 2019 جوایز و کنار پروژه قرار گرفت به عنوان شماره 2 آبجو در جهان است. به طور خاص شرکت مالک و آبجو کری کینگ سمت پروژه Merci ترکیب #3 جانبی پروژه مجموعه Pinot نوآر و مشترک بشکه در سن نارگیل Vibes شد به نام در میان بهترین آبجو در جهان تا سال 2019.

“این شناخت از جهانی آبجو جامعه است و افتخار” شاه گفت: در نسخه های اخیر. “ما سپاسگزار به RateBeer اعضا و کنار ما پروژه مشتریان و طرفداران و دوستان است. با تشکر از شما به هر کسی که سفر کرده است به دیدار ما به دیدن ما چشم انداز و کوچک ما را دم عملیات در اینجا در مپلوود میسوری.”

شرکت کارن شاه که اجرا می شود از طرف پروژه مزه عالی اتاق سمت پروژه انبار نیز اعتبارات افتخار برای کل آبجوسازی تیم. برای آن بخش از اتاق مزه که در خدمت طیف وسیعی از خوبی سرپرستی هنر و صنعت آبجو جدا از طرف پروژه خانه هرچه بوده به نام بهترین آبجو شیر در میسوری برای پنجمین سال متوالی توسط RateBeer.

“ما باور نکردنی کارکنان باید به ما کمک کرد تا رشد یادگیری و بهتر حذفی در هر مرحله از این سفر تا کنون,” او گفت: در انتشار. “ما خیلی خوش شانس هستند که این تیم با استعداد ما در کنار پروژه دم و سمت پروژه انبار.”

(دیگر سنت لوئیس-منطقه کسب افتخار در این دسته شامل Schlafly Bottleworks که نام بهترین Brewpub; شراب و پنیر محل-کلیتون به نام بهترین فروشگاه بطری; و Dressel را میخانه, رتبه بندی بهترین بار.)

مزه اتاق معروف است برای خدمت پیش نویس و چلیک آبجو در چهار درجه حرارت های مختلف برای کیفیت مطلوب در هر بریزید. سمت پروژه انبار نیز در خدمت ویسکی و شراب و آبجو دم توسط مشترک “یک تلاش مشترک میان طرف پروژه حذفی به گسترش دانش خود را در سبک های خاص از طریق تحقیق و طعم و آزمایش های قبل از دم هر آبجو.”

بر خلاف سمت پروژه brews مشترک آبجو به طور معمول نه سالخورده و شامل سبک مانند Pilsners مه آلود IPAs و باربرها.


پادشاهان تاسیس پروژه جانبی در سال 2013 با تمرکز بر بلوط-سالخورده و تخمیر casablanca و اله به عنوان به خوبی به عنوان آبجو سالخورده در صرف روح بشکه. قبل از تاسیس پروژه جانبی پادشاه بود سر آبجو در چندساله صنعتگر اله دیگری منادی صنایع دستی محلی آبجوسازی.

تبریک به پادشاهان و تیم خود را در هر دو مپلوود مکان های — محلی هنر و صنعت آبجو صحنه خوش شانس است که شما در اینجا.

دنبال لیز میلر در توییتر @lizzaymillah. ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در liz@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید