مدیران هتل ها احساس فشار از محصول جدید در بازار است. اما چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

پس از یک سال از هتل بزرگ دهانه های ناکسویل بازار تنظیم به 4.1 درصد افزایش در عرضه از سال 2018 2019.

که افزایش در موجودی با توجه به داده ها از اسمیت سفر پژوهش منجر به شیب اندکی در نرخ اشغال شهرستان گسترده است.

مدیران هتل ها و کارشناسان می گویند که بازار تنگ است راست, در حال حاضر, اما را جذب این تغییر در چند سال آینده. و آنها امیدوارند که در آن زمان ناکسویل همچنان به رشد شهرت خود را به عنوان یک مطلوب گریز مقصد.

“این نوع از ابتلا تا سناریو درست در این دوم” بازدید ناکسویل رئیس جمهور کیم Bumpas گفت.

چگونه است که بازار مراتب?

در حال حاضر وجود دارد در مورد 9,500 اتاق های هتل ها در شهرستان ها در سراسر حدود 100 خواص توافق به اسمیت سفر پژوهش داده است.

از سال 2018 2019 اشغال در سراسر کل بازار با کاهش 2.2%. در همان زمان تقاضا 1.8% افزایش پیدا کرد.

“ما تا به حال هجوم عرضه و تقاضا است که هنوز هم در حال رشد است اما تقاضا رشد نمی کند در همان نرخ به عنوان عرضه; از این رو, شما باید مسطح در اشغال” Bumpas گفت. “(اگر) وجود دارد این است که هیچ عامل دیگر پس از آن ما خواهد رسید. کسب و کار خواهد شد گرفتن آن شروع خواهد شد برای پر کردن این محصول است.”

مسطح قرار می دهد فشار بر بازدید ناکسویل برای جذب اوقات فراغت مسافران از طریق بازاریابی و کتاب معنی دار گروه کسب و کار.

Bumpas نمی توان گفت که آیا این بزرگترین افزایش در عرضه ناکسویل را تجربه کرده است. اما از آن است که قابل رویت ترین, با توجه به, مرکز شهر, خواص که آمده اند آنلاین مانند 176-مجموعه $16.8 میلیون سفارت سوئیت در مرکز شهر و 232 اتاق در مرکز شهر حیاط و Residence Inn by Marriott.

هجوم ممکن است ایجاد سکسکه اما Bumpas گفت: مدیران هتل ها او را به صحبت کردن با آنها را گزارش نکرده رکود به خصوص آنهایی که جدید.

و خواص که در حال تجربه یک شیب باید تمرکز بر گرفتن تهاجمی تر در استراتژی های خود را, او گفت: نه سرزنش موجودی جدید.

“آن خواهید بود یک بازار دشوار اما بدتر از آن وجود دارد برخی از رشد خارج وجود دارد” هیلتون ناکسویل مدیر کل پل اردن گفت. “وجود دارد نه فقط به اندازه کافی برای همه. این ماده که از آن می شود.”

چه آینده ای برای بازار ؟

صنعت ادامه خواهد داد برای دیدن تغییرات در سال 2020 و 2021 با ترکیبی از هتل های جدید توسعه و بازسازی به خواص موجود و با نام تجاری تغییرات.

نوسانات اتاق های موجود در طول بازسازی بزرگ را 18 ماه آینده غیر قابل پیش بینی از داده ها چشم انداز Bumpas گفت.

“(بازسازی) آماده برای آمدن به پایین پایک با یک زن و شوهر از این خواص آنها, بازی, تعویض,” Bumpas گفت. “کیفیت کسب و کار است که ما قادر خواهید بود را به شهر آن را مانند چیزی که ما تا کنون دیده ام قبل از.”

بیشتر ناکسویل مهمان نوازی انجمن, مدیر اجرایی, جیل تامپسون گفت: بازار پایدار است به اندازه کافی برای حمایت از اتاق های اضافی که باز خواهد شد این سال است.

تامپسون شده در صنعت هتل در ناکسویل پس از سال 1982; این است که سریع ترین نرخ رشد او تا کنون دیده ام.

مسافران ممکن است جذب به سمت “براق پنی” در حالی که تامپسون گفت. اما وجود دارد نیز وفادار مسافران که چوب با مارک های خود را. و به طور کلی افزایش عرضه به بازدید ناکسویل فرصت های بیشتر برای جذب بیشتر شهرستان گسترده حوادث.

“ما نه جزئی برای کسی دعوت از همه” تامپسون گفت: صنعت هتلداری است. “تا زمانی که آنها در حال گذراندن شب. ما برای سر تخت.”

نگاه برای چند خواص به پاپ در جنوب ناکسویل در چند سال آینده Bumpas پیش بینی شده و همچنین بیشتر پیرامون خواص در سراسر شهرستان.

تامپسون پیش بینی چند هتل در غرب ناکسویل و همچنین بازرگانان جاده شمال منطقه است.

اوقات فراغت مسافران دریافت پرماجرا

حیاط ماریوت ناکسویل غرب/Bearden را تجربه کرده است “خفیف یا حداقل اشغال از دست دادن سال بیش از سال,” مدیر کل کت Hoskins گفت.

انتظار می رفت با توجه به اینکه جدید ماریوت هتل باز در بازار است. حیاط متوسط روزانه میزان کمی کاهش از سال 2018 2019.

بازار گسترده ای روزانه به طور متوسط نرخ دلار در سال 94 افزایش 1.1% از سال 2018 2019 با توجه به بازدید ناکسویل.

Hoskins گفت: حیاط جذب شرکت های بزرگ کسب و کار — که بخش ثابت ماند. شیب در اشغال می آید از آخر هفته مسافران که در حال تلاش این هتل جدید که تمایل به مد روز و اوقات فراغت گرا.

“کاهش فوق العاده نگران کننده ای به من ؟ نه” Hoskins گفت. “من احساس فوق العاده با اعتماد به نفس به این سال و به دنبال ما در سال بیش از سال اعداد است.”

مرکز شهر را هیلتون ناکسویل مدیر کل پل اردن گفت: عرضه جدید در حال اجرا است فقط جلوتر از تقاضا است. در دراز مدت کمک می کند که بازار او گفت: اما باعث شده است که فشار و فشار کمتر هل دادن نرخ به سمت بالا.

از سال 2018 2019 هیلتون ناکسویل با تجربه اندکی افزایش در اشغال و به طور متوسط روزانه اردن گفت.

در ناکسویل در بازار, مسافران هستند بیشتر تمایل به نمونه جدید خواص او گفت: به خصوص با توجه هیلتون-نام تجاری سفارت سوئیت باز است در مرکز شهر. در گذشته اموال خود را برنده کسانی که رومینگ مشتریان بازگشت, او گفت:.

اردن پیش بینی شده بیشتر در سطح میانی مستقل و کوچکتر هتل ها در خط لوله, اما نمی خواهد به زندگی می کنند تا پایان سال 2021.

او فکر می کند هیلتون ناکسویل را ببینید اندکی رشد در سال 2020 است.

“این فقط اندکی از آن را هرگز خواهد بود بزرگ” اردن گفت. “و سپس پس از یک در حالی که برخی از شرکت ها به بازار خواهد شروع به فروکش کمی و پس از آن به بازار آغاز خواهد شد به عقب. من می گویند حدود دو سال قبل از خارج شدن از آن است.”

Hyatt Place ناکسویل مرکز شهر صاحب ریک دوور است که کمتر در رابطه با بازار به طور کلی اعداد به جای او ترجیح می دهد برای پیگیری مشتری تجارب و نظرات. خود نرخ اشغال به حال یک “بزرگ” افزایش از سال 2018 2019.

بله, آن را یک بازار رقابتی گفت: این بدان معناست که این مهم به ارائه طیف گسترده ای از قیمت ها برای مشتریان.

“من فقط فکر می کنم آن را یک پیروزی برای همه” دوور گفت. “اگر هتل بازار می شود کمی overbuilt در حالی که پس از آن می شود. که آنچه در بازار انجام دهد. شما باید برخی از اپراتورها و برخی از خواص که بهتر از دیگران است. که فقط داری است.”

ناکسویل مبتنی بر hotel توسعه دهنده نیک پاتل باز خواهد شد دو هتل در این بهار در Lovell جاده ها است. او گفت: هر چند بازار به عنوان یک کل است “کامل” در غرب ناکسویل است نیاز به محصول جدیدتر.

“من نمی دانم اگر وجود دارد بسیار بیشتر اتاق به رشد” پاتل گفت. “من فکر می کنم تمام هتل های جدید, من فکر می کنم آنها رو به تثبیت و بازار رو به جذب جدید موجودی است که از آن خواهد شد. آن را فقط یک ماده از چه مدت آن را درست است ؟ شش ماه و یک سال؟”

برخی از ملی گردشگری تحسین باید کمک کند. Conde Nast مسافر شامل ناکسویل در آن سال 2020 لیست از بالا, تعجب مقصد را برای سفر در سال جاری با استناد به آن رتبه در 10 صفحه از گوگل بیشتر جستجو شهرستانها برای هتل ها.

پروژه های هتل در سال 2020

در میان بالاترین مشخصات پروژه های فارغ التحصیل ناکسویل است مجموعه ای برای باز کردن این بهار در کامبرلند خیابان. سابق هیلتون باغ مسافرخانه خریداری شده توسط امیرحسین سرمایه همکاران در بهار سال 2019 برای $23.8 میلیون نفر است.

این هتل مجددا به عنوان مستقل با نام تجاری داوطلب, هتل, سراسر, بازسازی.

112-اتاق دانشگاه تنسی-مضمون هتل نیز شامل سالن 16 یک “سوراخ آبیاری” تولید شده در همکاری با Peyton Manning.

پاتل جدید توسعه Lovell پوینت هتل ها و مغازه های خرده فروشی را شامل 6 میلیون دلار در بالاترین نقطهء کشتی هتل و 4 میلیون دلار و 90-اتاق Tru توسط هیلتون همراه با از 12 ، 000 فوت مربع از فضای خرده فروشی.

این اولین بار است که در بالاترین نقطهء کشتی در بازار است. یک Tru توسط هیلتون باز در شمال ناکسویل خاموش من-75 در پرات جاده در سال 2019.

مرکز شهر در جریان بازسازی

مرکزی بهبود کسب و کار منطقه ده هتل ها و 1,930 اتاق; پنج نفر از کسانی که باز در سه سال گذشته با توجه به مرکز شهر ناکسویل داد.

در مرکز شهر بخش از بازار و هتل اشغال در زمان بیشتر از یک شیب کاهش 5.5% از سال 2018 2019. روزانه به طور متوسط نرخ افزایش 3 ٪ به $107.

به دنبال چندین بالا مشخصات بازسازی مرکز شهر در سال 2020 است.

Rockbridge سرمایه خریداری تعطیلات مسافرخانه نمایشگاه جهانی پارک در ژانویه 2019. آن است که برنامه ریزی 20 میلیون دلار تبدیل 286-اتاق هتل به یک ماریوت اموال. ساخت و ساز برآورد شده است که باید تکمیل شود در 2021.

Bumpas گفت: انتقال از تعطیلات مسافرخانه به یک ماریوت اموال را جذب گروه جدیدی از مشتریان را به مرکز کنوانسیون.

به همین ترتیب Rockbridge خریداری مرکز شهر هیلتون ناکسویل در ماه جولای سال 2019 برای $33.6 میلیون. کلیسای خیابان هتل باقی خواهد ماند هیلتون با نام تجاری خواهد شد اما تحت 24 میلیون دلار در مقیاس کامل بازسازی در آن 320 اتاق مهمان سوئیت لابی مناطق رستوران و خارجی. اردن گفت که کار باید در پایان 2021.

“آن خواهید بود یک دگرگونی کامل احتمالا اولین بار در هتل وجود کامل از آن باز تا برای نمایشگاه جهانی که در آن (را) که از یک تحول” اردن گفت. “بنابراین اتاق را به طور کامل سوخته به طور کامل تبدیل شده است.”

پروژه های دیگر پایین جاده

وجود دارد بسیاری از پروژه های در افق. در اینجا چند به تماشای.

چهار امتیاز توسط وسبک دگرگون شده به یک نام تجاری مستقل, کامبرلند خانه ناکسویل و تحت بازسازی.

دوور توسعه است تبدیل سابق تنسی دیوان عالی کشور سایت به 60-واحد کوتاه مدت اجاره ساختمان هر چند ملک را ندارد امکانات هتل.

و Knox County نهایی یک معامله به فروش اندرو جانسون ساختمان به نشویل مبتنی بر BNA همکاران. BNA ارائه شده قصد دارد به redevelop ساختمان را به یک 94-واحد بوتیک هتل ها و آپارتمان ها.

کرن نانوایی توسعه دهندگان مالوری و ایوانز همکاران برنامه ریزی برای راه اندازی یک نام تجاری محدود خدمات هتل در استفاده از مخلوط پردیس در جنوب ناکسویل. توسعه دهندگان در حال حاضر متمرکز بر راه اندازی آن چند, گل سرسبد کرنس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>