خانه ارتباطات فرعی تصویب گواهی مالیاتی لایحه

خانه ارتباطات فرعی موافقت کرده است در لایحه H. R. 3957 به “گسترش پخش مالکیت فرصت عمل 2019 که بازگرداندن اقلیت مالکیت گواهی مالیاتی برنامه به عنوان یک راه برای کمک به افزایش تنوع در رسانه های مالکیت است اما شامل یک انکوباتور برنامه به عنوان بخشی از این تلاش است.

آن را هنوز هم باید تایید شده توسط پر انرژی و تجارت کمیته قبل از آن می توانید یک رای در مجلس.

که بخشی از یک ماراتن نشانه گذاری فقط از یک دوجین ارتباطات مربوط به صورتحساب های اجرایی در جلسه سه شنبه (10 مارس).

گواهی های مالیاتی به شرکت های رسانه ای و فرار مالیاتی برای فروش یک رادیو و یا تلویزیون به اقلیت ها و در نتیجه فراهم می کند انگیزه ای برای انجام این کار است. او اشاره کرد که پس از آن برقرار شد در سال 1978 متنوع مالکیت از افزایش 40 رادیو و تلویزیون ایستگاه های ترکیب شده به 288 ایستگاه های رادیویی و 43 ایستگاه های تلویزیونی در سال 1995 زمانی که آن را حذف توسط کنگره است.

مرتبط با: NAB را ساتر می گوید: آموزش و پرورش, دسترسی به کلید برای تقویت رسانه های تنوع

داوطلبانه برنامه انکوباتور را تشویق شرکت های رسانه ای به مربی اقلیت ها و زنان اعمال نفوذ این شرکت ها تجربه و اطلاعات تماس و شهرت با طلبکاران. یک دادگاه فدرال زده FCC را انکوباتور برنامه که متمم ارائه شده و سپس خارج شود با تشکر. گرگ والدن (R-سنگ.), رتبه بندی از اعضای پر انرژی و تجارت کمیته را دوباره بازسازی شد.

NCTA-اینترنت و تلویزیون انجمن رئیس جمهور Michael Powell, برای یک استدلال کرد که چنین دسترسی را چگونه و از کجا معاملات دریافت ساخته شده است یک کلید برای تقویت مشارکت اقلیت در رسانه ها.

Rep. G. K. باترفیلد (D-N. C), حمایت از گواهی های مالیاتی لایحه ذکر شده در دادگاه قابل توجه از FCC انکوباتور برنامه به دلیل آن را به حال موفق به ارزیابی تأثیر آن بر زنان و اقلیت ها و هیچ چیز در والدن را اصلاح اذعان کرد “که نقص است.” اما گفت که او حاضر به “بحث این طریق” گفت: این یک مسئله هر دو آنها در مورد مراقبت. “شما جمع آوری برخی از نقاط معتبر و با ارزش است کاوش. بیایید پیدا کردن یک راه برای انجام آن” باترفیلد گفت.

باترفیلد اصلی لایحه معرفی شده در سال 2017 شامل انکوباتور.

در علاوه بر این به بازگرداندن گواهی مالیاتی برنامه که کنگره رو از شر بیش از دو دهه پیش این لایحه نیز نیاز به FCC را توصیه به کنگره راه های دیگر برای افزایش رسانه مالکیت زنان و گروه های اقلیت و برای ارائه به کنگره گزارش هر دو سال افشای تعداد کل ایستگاه های متعلق به زنان و اقلیت ها.

والدن گفت که او امیدوار است که قبل از کامل-کمیته رای آنها می تواند پیدا کردن یک راه برای پاس دائم ترمیم انکوباتور برنامه برای رادیو و تلویزیون. FCC برنامه تا به حال تنها اعمال شده به رادیو اما قصد دارد آن را گسترش دهد.

“به عنوان دیرین حامیان کنگره تلاش برای گسترش مالکیت تنوع در صدا و سیما ناب و به شدت از قانون برقراری یک گواهی مالیاتی برنامه برای کمک به زنان و اقلیت های رسیدن به رویاهای خود را از ایستگاه مالکیت” گفت: NAB EVP دنیس وارتون. “ما قدردانی تشکر. باترفیلد رهبری در تهیه این دو حزبی در بازار بر اساس راه حل برای افزایش تلویزیونی و ایستگاه های رادیویی مالکیت تنوع. پخش خواهد شد کار را با همه سیاست گذاران در طرح های مانند گواهی های مالیاتی و رشد برنامه های که ارائه مشوق هایی برای دسترسی به سرمایه برای زنان و مردم از رنگ در فضا پخش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>