خانه Dems مجموعه زیرساخت ها اولویت کنفرانس مطبوعاتی

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) سر خواهد شد تا یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه (1 آوریل) در دموکرات زیرساخت ها اولویت های بعدی coronavirus بسته کمک.

پهنای باند تقریبا قطعا بخشی از آن اگر خانه انرژی و تجارت رئیس کمیته فرانک Pallone جونیور (D-N. J.) است چیزی برای انجام با آن. Pallone ملحق خواهد شد با پلوسی اکثریت شلاق جیمز Clyburn (D-S. C.) و حمل و نقل و زیرساخت های رئیس کمیته پیتر DeFazio (D-سنگ.) در کنفرانس مطبوعاتی.

Pallone است به خصوص در رابطه با روستایی دسترسی پهن باند است که تبدیل به یک مسئله بزرگ در حال حاضر که کار از راه دور و آموزش و پرورش و بهداشت و درمان هستند و این طبیعی است.

مراقبت عمل 2 تریلیون دلار کمک بسته بود که سومین ویروس کمک لایحه شامل 200 میلیون دلار برای telehealth. FCC رئیس Ajit Pai نشانه های این هفته است که FCC خواهد بود برای درخواست پول برای آموزش از راه دور در این آخرین بسته, به عنوان آن را ناموفق برای مراقبت عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>