خانه های E و C در برنامه ماراتن رسانه های نشانه گذاری

خانه انرژی و تجارت کمیته برنامه ریزی “سه شنبه خود را 10 مارس.

این Communicatoins فرعی را علامت گذاری–در نظر گرفتن اصلاحات و سپس رای–11 صورتحساب از جمله یکی از الزامی C-Band حراج که FCC در حال حاضر متعهد به برگزاری و الزامی FCC تکمیل EEO rulemaking و ایجاد یک پایگاه داده از پخش مالکیت داده است.

صورتحساب بر روی علامت “سه شنبه”:

“H. R. 451, که” آیا شکستن T-Band, عمل,’ معرفی شد توسط مظنونان حمله به دانشگاه الیوت انگل (D-n. y.), Lee Zeldin (R-n. y.), Al سبز (D-Tex.) و پیتر کینگ (R-n. y.). نمی شکستن T-Band عمل خواهد لغو مورد نیاز در کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) به reallocate و حراج 470-512 مگاهرتز طیف باند, همچنین شناخته شده به عنوان T-Band.

مرتبط با: FCC را Pai می پیوندد تماس با تبر T-Band, حراج

“H. R. 5926, the ‘تقویت و ارزیابی خدمات تمامیت زیرساخت های محلی و اورژانس اطلاع رسانی برای امروز شبکه های عمل” یا ” شبکه های انعطاف پذیر عمل می کنند,’ معرفی شد توسط Pallone و تشکر. جری McNerney (D-کالیفرنیا.). این شبکه های انعطاف پذیر عمل می کنند نیاز به قبل از برنامه ریزی و هماهنگی در میان ارائه دهندگان ارتباطات پیشرفته خدمات را به اثر در مواقع اضطراری از جمله رومینگ متقابل و کمک ترتیبات. آن را بهبود می بخشد هماهنگی بین ارتباطات ارائه دهندگان 9-1-1 اپراتور و امنیت عمومی اشخاص. این قانون همچنین شامل مکانیسم هایی را برای اطمینان از اولین پاسخ دهندگان ارائه شده شبکه قطع برق اطلاعات برای کمک به راهنمای در واکنش به این فاجعه.

‘H. R. 6096, the ‘قابل اعتماد اضطراری هشدار توزیع بهبود عمل’ یا ‘مهدی, عمل,’ معرفی شد توسط مظنونان حمله به دانشگاه McNerney Gus Bilirakis (R-Fla.), پیت اولسون (R-Tex.) و Tulsi Gabbard (D-هاوایی). این مهدی قانون اصلاح هشدار هشدار و پاسخ شبکه ای عمل می کنند که شامل هشدار اورژانس از FEMA به عنوان یک نوع هشدار است که مشترکین از خدمات تلفن همراه ممکن است بلوک از دستگاه های خود را به عنوان در حال حاضر هشدار از رئیس جمهور ممکن است مسدود شود.

“H. R. 4194, از ‘خودکشی ملی خط طراحی, عمل,’ معرفی شد توسط مظنونان حمله به دانشگاه کریس استوارت (R-یوتا) و شیث Moulton (D-جرم.). ملی خودکشی خط تعیین قانون اصلاح ارتباطات عمل برای تعیین 9-8-8 به عنوان جهانی شماره گیری کد برای تاسیسات. این اجازه می دهد متحده برای تحمیل یک هزینه یا شارژ تجاری تلفن همراه و یا آی پی را فعال کنید سرویس های صوتی مشترکان صورتحساب برای حمایت و یا اجرای 9-8-8 خدمات.

“H. R. 5918, به اورژانس گزارش قانون از سال 2020′ معرفی شد توسط مظنونان حمله به دانشگاه دوریس ماتسوی (D-کالیفرنیا.) آنا Eshoo (D-کالیفرنیا.) مایک تامپسون (D-کالیفرنیا.) و جرد هافمن (D-کالیفرنیا.). اورژانس گزارش قانون نیاز به FCC به ایجاد فرآیندهای رسمی برای اثر را در موارد زمانی که FCC فعال فاجعه اطلاعات سیستم گزارش دهی (DIRS).

“H. R. 1289, این’Preserving خانه و دفتر اعداد در شرایط اضطراری عمل’; یا تلفن ‘عمل’ معرفی شد با تشکر. مایک تامپسون. تلفن عمل اصلاح ارتباطات عمل به منع ارائه دهندگان سرویس های صوتی مجدد از شماره تلفن های مشترکین در منطقه تحت پوشش یک فاجعه بزرگ و اعلامیه برای مدت اعلامیه.

“H. پژوهش. 549, با تائید مجلس نمایندگان تعهد به رسانه ها تنوع و متعهد به از بین بردن موانع به چنین تنوع معرفی شد با تشکر. Val Demings (D-Fla.).

“H. R. 3957, به ‘گسترش پخش مالکیت فرصت عمل 2019,’ معرفی شد با تشکر. G. K. باترفیلد (D-N. C.). گسترش پخش مالکیت قانون فرصت می یافتم گواهی های مالیاتی برنامه در FCC که تشویق به فروش زنان و اعضای گروه های اقلیت و تشویق سرمایه گذاری سرمایه در ایستگاه های متعلق به زنان و اعضای گروه های اقلیت. این لایحه همچنین نیاز به FCC را توصیه به کنگره برای افزایش تعداد پخش ایستگاه های متعلق به زنان و اعضای گروه های اقلیت و ارائه به کنگره گزارش هر دو سال است که تعداد کل پخش ایستگاه که متعلق به زنان و اعضای گروه های اقلیت.

“H. R. 5567, با این ‘اندازه گیری اقتصاد رانندگی سرمایه گذاری و دسترسی به تنوع عمل 2020’ یا ‘رسانه ها تنوع عمل 2020,’ معرفی شد توسط مظنونان حمله به دانشگاه بیلی طولانی (R-Mo.) و مارک Veasey (D-Tex.). رسانه ها تنوع عمل نیاز به FCC به نظر با ورودی خود را از ارتباطات کسب و کار فرصت های ورود به بازار موانع اجتماعی برای افراد محروم در ارتباطات بازار.


مرتبط با:
FCC مالکیت داده ها هنوز هم بد نیست برای تنوع

“H. R. 5564, به ‘افزایش پخش تنوع و شمول با تایید و تضمین این گزارش مورد نیاز توسط قانون است آمدن و بازده داده عمل” یا ” افزایش پخش تنوع اطلاعات عمل می کنند,’ معرفی شد با تشکر. ایوت کلارک (D-n. y.). این قانون نیاز FCC برای تکمیل آن rulemaking بررسی FCC را پخش و کابل فرصت های برابر شغلی قوانین. این لایحه همچنین ممنوع FCC قابل ملاحظه ای از تجدید نظر پخش مالکیت دادههای مورد نیاز و نیاز به FCC شامل یک تجزیه و تحلیل داده ها در آن ارتباطات بازار گزارش. این لایحه همچنین نیاز به FCC به ایجاد مکان های پایگاه داده قابل جستجو از پخش مالکیت داده های جمع آوری شده توسط FCC.

“H. R. 4855, از ‘پاکسازی گسترده امواج رادیو و تلویزیون برای استقرار قانون” یا ” C-BAND, عمل,’ معرفی شد توسط دویل همراه با مظنونان حمله به دانشگاه بیل جانسون (R-اوهایو), ماتسوی و گرگ Gianforte (R-Mont.). C-BAND عمل نیاز به FCC برای انجام یک حراج عمومی کمتر از 200 مگاهرتز و بیش از 300 مگاهرتز از باند C طیف با 30 سپتامبر 2022. همچنین محافظت C-band-وابسته کاربران نیاز به آن است که آنها همچنان به دریافت مساوی یا بهتر خدمات در طول و پس از انتقال روند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>