خانه رهبران ایران به POTUS: سخت تر بر CCP هکرها

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره می خواهند رئیس جمهور تهمت به پایین آمدن سخت تر هکرها از جمهوری خلق چین گفت: دولت نیاز به انجام بیشتر برای مبارزه با چه مقدار به یک تهدید در آمریکا زندگی می کند.

مرتبط با: عدالت اتهامات هکرهای چینی

در نامه ای به رئیس جمهور مورخ دوشنبه (20 ژوئیه) گرگ والدن (سنگ.), مایکل McCaul (تگزاس) و پاتریک مک هنری (N. C.) رتبه بندی اعضای کمیسیون انرژی مجلس و تجارت. امور خارجه و خدمات مالی کمیته ها به ترتیب رئیس جمهور برای آنچه که او انجام داده است اما گفت که خزانه داری “است به اندازه کافی نیست تحریم [در PRC-مرتبط هکرها و یا کسانی که بهره مندی از چنین سرقت] برای حملات سایبری در آمریکایی” فعالیت که “قرار می دهد بسیار شهروندان از زندگی ما در خطر است.”

مرتبط با: عربستان تحسین انگلستان Huawei بان

آنها پیشنهاد کرد که فقط از آخرین دهه از آمریکا “نه در نظر گرفتن اصولی می ایستد و یا اجرای نقض تعهدات است.”

این فعالیت شامل تلاش برای به دست آوردن غیرقانونی دسترسی به داده ها بر “ارزش” COVID-19 اطلاعات مرتبط با بهداشت عمومی, واکسن درمان و تست.

مرتبط با: FCC به دنبال ورودی در به استثنای خارجی Tech

آنها گفتند که در طول COVID-19 بحران–“تشدید CCP پوشش”–PRC را در حملات سایبری شده اند تهاجمی تر.

در حالی که آنها دریابند که برای بسیاری از سال را “خاموش” پاسخ به PRC تجاوز شد و امید است که نرمی خواهد فاستر همکاری و رانندگی CCP به سمت ما اقتصادی و سیاسی ارزش, اما آن را تا به حال اثر مخالف emboldening CCP کردن یک مسیر است که تهدید امنیت آمریکا و جهان است.

سه نفر از جمهوری خواهان می خواهند یک جلسه از وزارت گنج (و دولت) را به عنوان به خوبی به عنوان هر کدام از دیگر آژانس را رئیس جمهور بداند مربوطه به طوری که آنها می توانید حس دامنه هر دو از حملات آمریکا پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>