خانه مارک تا مخابرات صورتحساب

خانه انرژی و تجارت کمیته خواهد بود مارک کردن کشت و دو حزبی اسکناس پنج شنبه (15 ژوئیه) از جمله به تنهایی لایحه برای لغو T-band, حراج که تقریبا هیچ کس می خواهد FCC را مجبور به رفتن را از طریق و یک لایحه که نیاز به FCC به نظر “ورود به بازار موانع اجتماعی برای افراد محروم” در گزارش خود به کنگره در رقابت با رسانه در بازار است.

مرتبط با: FCC را Pai می پیوندد فراخوان کنگره به تبر T-Band, حراج

نشانه گذاری به معنی اسکناس اصلاح خواهد شد یا نه و به احتمال زیاد رای دادند یا برای پیشنهاد به مجلس برای رای یا نه.

H. R. 451 به نمی شکستن T-Band عمل 2019 معرفی شد توسط مظنونان حمله به دانشگاه الیوت انگل (D-n. y.), Lee Zeldin (R-n. y.), Al سبز (D-Tex.) و پیتر کینگ (R-n. y.). FCC در حال حاضر قرار به اصلاح طیف از اولین پاسخ دهندگان به حراج اما FCC رئیس Ajit Pai از کنگره خواسته است تا به این تصمیم. در سال 2012 وسط کلاس امداد مالیاتی و ایجاد شغل قانون کنگره مورد نیاز FCC به reallocate و حراج این طیف که استفاده شده است برای دهه ایمنی عمومی مجوز و به صندوق جابجایی آن دسته از کاربران دیگر.

H. R. 5567 های اندازه گیری اقتصاد رانندگی سرمایه گذاری و دسترسی به تنوع عمل 2020 (یا “رسانه ها تنوع عمل برای کوتاه) معرفی شد توسط مظنونان حمله به دانشگاه بیلی طولانی (R-Mo.) و تشکر. مارک Veasey (D-Tex.). این امر مطمئن شوید FCC نگاه چه فرصت های اقلیت ها و زنان داشته یا نداشته به بازیکنان در ارتباطات فضایی. FCC در حال حاضر تحت یک دادگاه جهت بهتر توضیح تاثیر آن deregulatory سیاست در اقلیت و زنان مالکیت رسانه ها خواص.

دیگر ارتباطات مربوط به صورتحساب:

H. R. 1426 که “به موقع بررسی زیرساخت های عمل” از مظنونان حمله به دانشگاه پیت اولسون (R-Tex.) و مایک دویل (D-Pa.).

H. R. 5918 که هدایت FCC به موضوع گزارش پس از فعال سازی از فاجعه اطلاعات سیستم گزارش دهی (DIRS) و برای بهبود به شبکه قطع برق گزارش معرفی شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه دوریس ماتسوی آنا Eshoo مایک تامپسون و جرد هافمن (all D-کالیفرنیا.).

H. R. 6096 های قابل اعتماد اضطراری هشدار توزیع بهبود (مهدی) قانون از سال 2020 معرفی شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه جری McNerney (D-کالیفرنیا.) گاس Bilirakis (R-Fla.), پیت اولسون (R-Tex.) و Tulsi Gabbard (D-هاوایی).

H. R. 6624 با استفاده از استراتژیک متفقین ارتباطات از راه دور عمل 2020 (ایالات متحده آمریکا ارتباطات از راه دور عمل می کنند) معرفی با تشکر. فرانک Pallone (D-N. J.) رئیس کمیته رتبه بندی عضو گرگ والدن (R-سنگ.), و مظنونان حمله به دانشگاه برت اکلاهما (R-Tex.) و دوریس ماتسوی.

H. R. 7310 طيف آن نوسازی عمل 2020 که معرفی شد توسط مظنونان حمله به دانشگاه مایک دویل (D-Pa.), باب Latta (R-اوهایو), Rick Larsen (D-شستشو.) و تیم Walberg (R-I.).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>