خانه اعضای مطبوعات Isp ها در COVID-19 آمادگی

یک دوجین برجسته دموکرات مجلس نوشته شده به مدیر عامل عمده پهنای باند از ارائه دهندگان کابل و مخابرات بپرسید که چگونه آنها در حال آماده سازی به صورت بالقوه تعطیلی و اختلالات مربوط به COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

کسانی که تعطیلی و اختلال در افزایش تصاعدی پنج شنبه (12 مارس) با تعطیلی مدرسه و اطلاعیه های مهم teleworking تلاش.

قانونگذاران به ویژه در مورد کسانی که در “طرف اشتباه” از شکاف دیجیتال” از جمله برخی از 12 میلیون نفر در سن مدرسه کودکان بدون باند پهن در خانه است.

آنها اشاره کرد که حتی در صورتی که یک گوشی بی سیم و اشتراک آنها به سرعت می تواند بیش از یک کلاه داده هنگامی که در تلاش برای telework و یا استفاده از خدمات پزشکی از راه دور و یا نظارت بر اطلاعات در مورد ویروس. پس از آن وجود دارد که این موضوع نیاز به پرداخت هزینه پهنای باند لایحه در زمان مشکلات مالی.

“به عنوان یک اپراتور از یک شبکه بسیار حیاتی برای اطمینان حیاتی آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و اشتغال و تداوم, ما امیدواریم که که شما در حال متفکرانه با توجه به تمام راه های شما می تواند در خدمت جامعه گسترده تر در سراسر جهان در طول این چالش” آنها نوشت.

پیش بینی این سوال NCTA-اینترنت و تلویزیون ارتباط گفت: اعضای خود را انجام می دهند که فقط و Comcast اعلام کرد در حال حاضر این امر می تواند ارائه پهنای باند رایگان برای جدید کم درآمد مشترکین به مدت 60 روز و افزایش سرعت بدون هیچ هزینه اضافی. Verizon و AT&T نیز وزن در این مسئله است.

FCC صندلی Ajit Pai بود در مقابل این موضوع پنج شنبه (12 مارس). او در یک کنفرانس تلفنی با Isp ها ترغیب آنها به کاهش هزینه و افزایش سرعت با توجه به این که coronavirus است به احتمال زیاد به درایو بیشتر مردم حاضر به کار و تحصیل و بهداشت و درمان.

FCC دموکرات ها خواستار تعلیق اطلاعات کلاه.

NCTA: کابل پله تا برای مقابله با کروناویروس

قانونگذاران اذعان کرد تلاش by Comcast و AT&T (که بنا به گزارش تعلیق اطلاعات caps) در مورد “گام اول” برای حمایت از مشتریان و دیگران که “تفکر سازنده.” اما آنها می خواهند جزئیات و ASAP. این نامه می پرسد برای برنامه های نوشته شده از جمله جدول زمانی و خرما هفته آینده برای حداقل:


“راه شما در حال کار با مدارس به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان بدون دسترسی به خدمات پهن باند در خانه قادر خواهد بود برای شرکت در آموزش از راه دور در طول تعطیلی مدارس;

“مراحل شما در حال گرفتن به اتصال کسانی که بدون خدمات پهن باند در خانه به ویژه با توجه به کم درآمد افراد و کسانی که در مناطقی زندگی می کنند به شدت تحت تاثیر COVID-19;

“راه شما در حال کار با شرکای خصوصی در صنعت برای شناسایی اتصال به نیازهای منحصر به فرد به این تهدید و راه حل برای پرداختن به کسانی که نیازهای منحصر به فرد;

“گام های شما برای کمک به افراد در مواجهه با مشکلات مالی با توجه به شرایط مربوط به COVID-19 که قادر به پرداخت صورتحساب خود را به صورت اینترنتی و خدمات تلفن همراه از جمله با گسترش لایحه خرما به علت waiving هزینه های اواخر و ارائه خدمات بدون هیچ هزینه ای برای کوتاه مدت;

“راه برای رسیدگی به این پتانسیل برای افزایش خدمات به مشتریان تماس اگر بیشتر مردم با تکیه بر خانه خدمات پهن باند برای یک دوره طولانی از زمان و

“چگونه به اطمینان حاصل شود که یک تغییر قابل توجهی از پهنای باند استفاده از شبکه های سازمانی به مسکونی اتصالات برای یک دوره طولانی از زمان می تواند ناتوان کننده فشار در شبکه است.”

گرفتن نامه بودند اجرائی کاکس Altice, مرزی, T-Mobile, CenturyLink, AT&T, Verizon, Comcast. ارسال نامه بودند مظنونان حمله به دانشگاه جری McNerney مایک دویل, لیزا بلانت روچستر تونی Cardenas, ایوت کلارک institutvanier آنا Eshoo بن Ray Lujan دوریس ماتسوی A. دونالد McEachin آذر Schakowsky و پیتر ولش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>