مجلس به دنبال گسترش COVID-19 کمک کمک برای پخش

دو حزبی کنگره دو نام در کنگره به مراقبت از رسانههای در آینده COVID-19 بسته کمک اجازه می دهد فردی ایستگاه است که بخشی از گروه های بزرگتر به واجد شرایط به عنوان کسب و کارهای محلی واجد شرایط برای پول است.

مظنونان حمله به دانشگاه برندان بویل (D-Pa.) و تام Emmer (R-Minn.), co-صندلی های کنگره رسانههای حزبی با ارسال نامه ای به خانه رهبران پرسیدن که رسانههای دریافت گسترش واجد شرایط بودن به حقوق و دستمزد Protection Program (PPP) COVID-19 کسب و کار کوچک کمک کند.

آنها می خواهند بخشی از کمک های اختصاص داده شده به رسانههای داده شده است که آنها در حال ارائه بحرانی به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی, اطلاعات در یک زمان استرس بالا و زمانی که آنها مبتلا به مشکلات مالی.

“محلی رادیو و تلویزیونی است که به ما داستان ما نیاز به دانستن سزاوار حمایت از ما و من اصرار همکاران من آنها را نشان می دهد که آنها ضروری و اطمینان به آنها آنچه را که آنها نیاز به آب و این طوفان” آنها نوشت.

این لایحه را فراهم می کند “موقت ضروری امداد” به پخش.

“حصول اطمینان از پخش کوچک از جمله کسانی است که ممکن است متعلق به گروه ایستگاه دسترسی به چک حفاظت از برنامه کمک خواهد کرد که آنها همچنان به خدمت به جوامع خود و ارائه تاسیسات اطلاعات” گفت: National Association of Broadcasters جمهور گوردون اسمیت. “ناب و امریکا را محلی رادیو و تلویزیونی با تشکر از مظنونان حمله به دانشگاه Emmer و بویل برای مبارزه به کمک رسانههای باقی می ماند در هوا و رایگان به مخاطبان محلی خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>