خانه عبور می کند 2 تریلیون دلار Coronavirus کمک بیل

سر به رئیس جمهور میز

پس از سه ساعت سخنرانی در مورد چگونه مهم آن این بود که به تصویب coronavirus کمک لایحه, مجلس در نهایت گذشت 2 تریلیون دلار بسته است.

این شامل کمک به کسب و کارهای کوچک و پیمانکاران مستقل–رسانههای اپراتورهای کابلی و نوازندگان در میان آنها و همچنین بودجه برای روستایی پهنای باند برای پزشکی از راه دور و آموزش از راه دور و بودجه برای هنر و غیرتجاری رسانه ها.

مرتبط با: Coronavirus لایحه Buttresses روستایی پهنای باند Buildout بودجه

رای به اتفاق آرا بود–با صدای رای–پس از یک وام جمهوریخواه که تا به حال نشانه های او خواهد رای در برابر این لایحه–رد شد یک تماس رول رای دادن.

رئیس جمهور تهمت امضا لایحه بعد از ظهر جمعه.

مرتبط با: FCC می شود 200 میلیون دلار برای پزشکی از راه دور

“مراقبت عمل طول می کشد یک گام مهم در حفاظت از سلامت همه آمریکایی ها و ارائه صلح از ذهن در طول این زمان از عدم اطمینان اقتصادی, اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر کار را به انجام” گفت: Rep. فرانک Pallone (D-N. J.) رئیس کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته. “در آینده قانون ما باید اطمینان حاصل شود درمان مقرون به صرفه برای همه, گسترش آموزش از راه دور برنامه ها و دسترسی به اینترنت برای آمریکایی های کم درآمد…”

“The Motion Picture Association تحسین وزیر Mnuchin و کنگره در عبور از [لایحه] گفت:” انجمن رئیس چارلز Rivkin. “ادامه COVID-19 بحران یک تهدید برای کل اقتصاد جهانی از جمله صنایع خلاق. در ایالات متحده به تنهایی این فیلم از تلویزیون پخش آنلاين صنعت پشتیبانی از 2.5 میلیون شغل و 93,000 کسب و کارهای کوچک – 87 درصد از آن کار کمتر از 10 نفر است. این لایحه را فراهم می کند مهم برای کمک به پیمانکاران مستقل مترجمان آزاد و کسب و کارهای کوچک که ستون فقرات صنعت سرگرمی و در میان کسانی که معیشت آنها سخت ترین ضربه از زمان بحران بهداشت عمومی. ذینفعان صنعت از جمله اتحادیه های صنفی و تئاتر صاحبان کار خستگی ناپذیر برای رسیدن به این مهم کمک.”

“ما مشتاقانه منتظر ادامه به کار با کنگره و دولت در هفته های آینده و ماه برای ساخت این پیشرفت,” او گفت:.

“ما بسیار خوشحال است که فدرال بسته محرک اقتصادی ارائه خواهد شد کمک به امریکا, ترانه سرایان و آهنگسازان که در بسیاری از موارد ما ملت نهایی کسب و کارهای کوچک” گفت: Mike o’neill, رئيس جمهور از موسیقی صدور مجوز سازمان BMI. “با تشکر از مراقبت در عمل سازندگان موسیقی که مستقل هستند و پیمانکاران و مالکان تنها و یا خود اشتغالی خواهد بود واجد شرایط برای وام کسب و کار کوچک اضطراری کمک های بیکاری, بیمه و مالیات حقوق و دستمزد deferrals و بیشتر خواهد شد که همه کمک به محافظت از معیشت خود را در طول این زمان به چالش کشیدن.”

“ما معتقدیم این لایحه نشان دهنده مقیاس از چالش های ما به عنوان یک کشور به رسمیت می شناسد که در حال گسترش مجازی مراقبت لازم است به شکست COVID-19” گفت: ان موند جانسون مدیر عامل شرکت از ATA آمریکایی پزشکی از راه دور انجمن. “ما ستایش کنگره برای به رسمیت شناختن قدرت telehealth و هر دو حزب تلاش برای بلند کردن telehealth موانع در برنامه مدیکر در حالی که اولویت بودجه فدرال برای پزشکی از راه دور دسترسی و زیرساخت ها در این اورژانس….ATA عضو شده اند در خط مقدم از این بیماری همه گیر کمک به بهبود دسترسی به مراقبت در حالی که نگه داشتن مردم در خانه امن و تسهیل تشخیص به موقع و درمان افراد از طریق مجازی مراقبت از راه حل است.”

FCC کمیسیون جفری Starks ستایش گذشت اما پس از آن به نام برای FCC به انجام بیشتر به آدرس این بیماری همه گیر.

“من خوش آمدید کنگره پاسخ به COVID-19 همه گیر با مقدار مورد نیاز اقتصادی و برنامه کمک خواهد کرد که کارگران و مصرف کنندگان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کسب و کار در سراسر آمریکا گفت:” دموکراتیک کمیسر. “این یک زمان برای عمل و FCC باید بیشتر به پیشرفت خود را ‘اتصال محرک.’

“هفته آینده خواهد وضع لخت در حال حاضر واقعیت بی رحمانه از شکاف دیجیتال: دهها میلیون نفر از آمریکایی ها نمی توانید دسترسی داشته باشید و یا نمی توانیم پهنای باند اتصالات آنها نیاز به telework دسترسی به اطلاعات پزشکی و کمک به افراد جوان یاد بگیرند زمانی که مدرسه بسته است. FCC باید از نزدیک به بررسی آن اقتدار قانونی و منابع مالی و اقدام جسورانه برای پاسخ به بحران کنونی است. به عنوان من به نام برای این تاسیسات و E-نرخ برنامه باید گسترش برای دیدار با نیازهای تلاش آمریکایی ها که نیاز به اتصال. در مواقع اضطراری آمریکایی ها همیشه با هم بکشید. ما باید در حال حاضر است.”

ناب رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گوردون اسمیت ستایش برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

“NAB سپاسگزار به کنگره و کاخ سفید برای عبور از coronavirus بسته امداد امروز” گفت: اسمیت. “اجازه می دهد کسب و کار با کمتر از 500 کارکنان برای به دست آوردن دسترسی به بخشایش مدیریت کسب و کار کوچک وام می خواهد یک راه طولانی نسبت به نگه داشتن بسیاری از رسانههای محلی و کسب و کار شناور در طول این زمان دشوار است. ویرانی به خیابان اصلی کسب و کار – و به رسانههای محلی که به حمایت از کسانی که کسب و کار به درایو تجارت در زادگاه سراسر آمریکا – بی سابقه است. رفتن به جلو ناب خواهد بود دفاع برای کمک های بیشتر برای پخش که نگه داشتن جوامع امن زندگی-صرفه جویی در اطلاعات اورژانس و واقعیت مبتنی بر روزنامه نگاری است.”

مرتبط با: NAB را اسمیت می گوید ویروس به قرار دادن پخش در بحران فوت فتیش

“حزب دموکرات باید مذاکره بسیار بهبود یافته معامله را برای خانواده های شاغل, اما بیشتر باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که همه کارگران می تواند زنده ماندن از بحران” گفت: ارتباطات کارگران آمریکا مدیر ارشد برای امور حکومتی و سیاست شین Larson, در بیانیه ای. “برای مثال بسیاری از کارگران باقی می ماند و بدون پرداخت مرخصی استعلاجی و مرخصی خانواده OSHA حمایت ناکافی برای ما کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگر مقدم کارگران بیشتری باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که کارکنان مراقبت های بهداشتی تجهیزات آنها نیاز دارند و ما نیاز به حمایت بیشتر برای اطمینان از انتخابات رفتن به جلو و به نرمی و با خیال راحت اگر بحران است و هنوز هم در جریان این سقوط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>