خانه عبور Dems’ عظیم پهنای باند بودجه لایحه

دموکراتیک کنترل خانه جمعه گذشت H. R. 2, سرمایه گذاری در امریکا عمل می کنند که با اختصاص میلیاردها دلار برای حمایت مالی از پهنای باند رقابت-از جمله از شهرداری ارائه دهندگان–در “محروم” مناطق است که با توجه به حزب دموکرات می تواند به معنای که در آن خدمات است که در حال حاضر ارائه شده توسط خصوصی کنگره فقط در کوتاه فرفره سرعت.

این لایحه اختصاص 60 میلیارد دلار به overbuild خدمات FCC در حال حاضر به نظر با سرعت بالا (“پایین رده” خدمات است که می تواند overbuilt با این پول شامل هر چیزی زیر 100 مگابیت در ثانیه). و اگر وجود دارد خدمات زیر 100 Mbps دولت در واقع می تواند استفاده از آن را به overbuild خدمات زیر 1 گیگ.

تعریف خدمات پهن باند است که حداقل 25 مگابیت در ثانیه پایین و 3 تا–در حال حاضر FCC را تعریف کار از سرعت بالا-و در “یک تاخیر است که به اندازه کافی پایین اجازه می دهد تا در زمان واقعی برنامه های کاربردی تعاملی. محروم به طور گسترده ای متفاوت و به طور بالقوه می تواند تعریف شده به عنوان مقدار از رقابت و یا قیمت.

این لایحه به تصویب رسید در اعتراض آمریکا که آن را به نام یک حزبی بسته و فرصت از دست رفته برای یک مصالحه لایحه.

“امروز یک روز دیگر است که دموکرات ها در کنگره می تواند داشته باشد را سیاسی شمشیر را در بر داشت و زمینه های مشترک با جمهوری خواهان که ارائه طرح های پیشنهادی به آمریکا زیرساخت های انرژی بیشتر انعطاف پذیر و حفاظت از آن را از حملات سایبری گفت:” خانه انرژی و تجارت کمیته رتبه بندی عضو گرگ والدن (R-سنگ.). “جمهوری خواهان پیشنهاد کرده اند بیش از دو دوجین سیاست برای کمک به باند پهن با سرعت بالا برای همه آمریکایی ها است. خواهان کار کرده اند برای تقویت ایمنی خودرو و قرار دادن آمریکا در صندلی راننده از خودرو خودمختار نوآوری و تولید,” او گفت:.

“متاسفانه دموکرات که قانون مجلس در ادامه به قرار دادن سیاست بیش از پیشرفت. به جای همکاری با جمهوری خواهان برای پیدا کردن راه حل دو حزبی که در واقع می تواند تبدیل به قانون و بهبود کشور ما زیرساخت های دموکرات ها را جلو قرار داده و در عین حال یکی دیگر از حزبی پیام ورزش بدون حتی مشاوره جمهوری خواهان در انرژی و تجارت کمیته. ما همچنان در جدول آماده به کار با دموکرات و امیدوارم که آنها شروع به نشان می دهد تا به کار برای مردم آمریکا.”

خواهان معرفی خود چارچوب برای بسته شدن شکاف دیجیتال با بیش از دو دوجین پهنای باند صورتحساب از جمله آنهایی که سرعت کابل امتیاز گیری ى گیری و ساخت آن را آسان تر برای استقرار زیرساخت ها در زمین های فدرال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>