خانه عبور ایالات متحده آمریکا آزادی عمل

مجلس تصویب کرده است ایالات متحده آمریکا آزادی عمل که محدود بی رویه فله مجموعه ای از اطلاعات توسط NSA در تلاش مداوم به اصلاحات دولت توده surviellance برنامه های.

لایحه مصالحه که reauthorizes خارجی Intelligence Surveillance Act (FISA) در حال حاضر می رود به سنا که باید از آن عبور کند و رئیس جمهور آن را امضا توسط یک مارس 15 مهلت. ایالات متحده آمریکا آزادی عمل برای اولین بار به تصویب رسید و در سال 2015 به پایان فله جمع آوری داده ها تحت USA Patriot Act. ایالات متحده آمریکا آزادی عمل باید به صورت دوره ای توسط کنگره تمدید و یا برخی از مقررات مربوط به اتمام می رسد.

NSA کردم قدرت به انجام فله ابرداده نظارت در بخش 215 از USA Patriot Act یکی از ابزارهای ایجاد شده توسط کنگره پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی در زمانی که ناتوانی لینک تلفن همراه تماس های بین تروریست ها ذکر شد یک شکست اطلاعاتی است که نیاز به اصلاح.

این لایحه به پایان نمی فله مجموعه تنگ شده اما چه چیزی می تواند جمع آوری شده افزود: برخی از شفافیت در مورد چگونه آن را انجام داده بود در سمت چپ اطلاعات در دست شرکت های تلفن و نه در دولت سرورهای ارائه برخی از مسئولیت برای حفاظت از شرکت های است که اجازه دولت بازرسی فراداده و ارائه حداقل امکان به چالش کشیدن دادگاه FISA در تصمیم گیری اجازه می دهد تا نظارت.

دادستان کل ویلیام بار گفت که او تا به حال بررسی های جدید ایالات متحده آمریکا لایحه آزادی و پشتیبانی گذشت.

“این لایحه شامل آرایه ای از نیازهای جدید و رعایت مقررات است که محافظت در برابر سوء استفاده و سوء استفاده در آینده در حالی که اطمینان حاصل کرد که این مهم ابزار در دسترس است که مناسب برای حفاظت از امنیت مردم آمریکا” بار گفت.

Barr گفت: این لایحه سزاوار حمایت هر دو حزب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>