مجلس سنا را بسیار رویکردهای مختلف در لایحه قانونی کردن ماری جوانا پزشکی در تنسی

مجلس سنا و قانونگذاران در حال گرفتن بسیار رویکردهای مختلف در یک لایحه که اجازه می دهد Tennesseans برای به دست آوردن و استفاده از شاهدانه پزشکی.

روز سه شنبه یک خانه کمیته تصویب یک اندازه گیری است که قانونی کردن ماری جوانا, روغن, تزریق, لوسیون ها و قرص برای اهداف پزشکی است. مفاصل vapes و بسیاری از محصولات خوراکی هنوز هم ممنوع است.

اما روز چهارشنبه در یک کمیته مجلس سنا در زمان بسیار محافظه کارانه تر روش به تاخیر انداختن تصمیم گیری در این لایحه بیش از یک عضو نگرانی.

متفاوت روش توسط دو کمیته سیگنال عمده تقسیم بین هر دو مجلس در حالی که قرار دادن اضافی مانع در اندازه گیری را حامیان Rep. برایان تری R-مورفریزبورو و بهداشت ، استیو Dickerson, R-نشویل.

در در بار عاطفی کمیته شنوایی خانه امکانات صدور پروانه و مقررات تصویب لایحه ماری جوانا پزشکی سه شنبه با رای دادن صدا. خانه دستیار رهبر اکثریت ران Gant, R-آلفا, بعد, خواست برای ثبت به عنوان یک هیچ.

در زیر خانه نسخه از این لایحه به طور قانونی به دست آوردن ماری جوانا پزشکی ساکنان نیاز به یکی از بسیاری از شرایط احراز — که طیف وسیعی از سرطان و HIV به بیماری آلزایمر و اسکلروز متعدد — و یک توصیه از یک پزشک.

Tennesseans نیز باید برای به دست آوردن یک کارت پزشکی از یک و در عین حال-به-ایجاد شود نه عضو بالینی شاهدانه کمیسیون.

به عنوان کمیته در نظر گرفته شده و اندازه گیری آن مشخص شد این قانون است که به احتمال زیاد به تغییر آن را به عنوان حرکت رو به جلو است. تشکر. متی تپه R-Jonesborough گفت: او را یک اصلاح به آدرس یک سری نگرانی ها از جمله اضافه کردن پزشکان به حشیش کمیسیون.

“اکثریت این کمیسیون باید متخصصان پزشکی گفت:” تپه ستایش تری را به طور کلی قصد.

این قانون جامع این است که ناموفق دنبال شده توسط دولت قانونگذاران همچنین مکان محدودیتی در تعداد کسب و کار است که می تواند فروش شاهدانه پزشکی. دولت می توانست فقط شش در حال رشد کسب و کار و 75 مستقل درمانگاه.

بیماران با شاهدانه پزشکی کارت محدود خواهد بود برای به دست آوردن بیش از 2,800 میلی گرم THC طی یک دوره 30 روزه.

عضو مجلس نمایندگان را استدلال احساسی

به عنوان کمیته مجلس در نظر گرفته شده در این لایحه برای بیش از 30 دقیقه چندین قانونگذاران جنگیدند اشک در حالی که صحبت کردن به نفع اندازه گیری.

توجه به پدر و مادر خود در زمینه اجرای قانون تشکر. کوین Vaughan, R-کللیرویلل رو فشرد در حالی که به اشتراک گذاری یک داستان در مورد یک دوست نزدیک که به سرطان است.

“در طول ماه گذشته از عمر خود را به انتخاب خود یا به ارائه الانبیا با بچه های نوجوان و یا او را در درد مشقت بار گفت:” Vaughan که اشاره او به توصیه پزشک استفاده از ماری جوانا پزشکی.

تری ارائه شده خود چشم پر از اشک شهادت زمانی که او به یک داستان در مورد یک دختر جوان است که با استفاده از ماری جوانا پزشکی برای مبارزه با او به طور منظم تشنج.

ذکر روز سه شنبه گردباد مرگبار که منجر به کشته شدن ده ها تن در میانه تنسی در کنگره رابین اسمیت, R-Hixson گفت: “این یک روز خشن در اینجا در نشویل.”

مبارزه خود اشک اسمیت افزود: “بیایید چیزهای خوب اتفاق می افتد.”

بیل ماری جوانا متوقف سنا

اما کمتر از یک روز پس از مجلس این لایحه را تصویب اعضای سنا رفاه و سلامت کمیته punted در این موضوع بیش از بسیاری از نگرانی های مطرح شده توسط سناتور. بو واتسون, R-Hixson.

واتسون که اشاره به داشتن خود را اصلاح طرح پمپ ترمز خودرو در حالی که نگرانی در مورد ترکیب کمیسیون امور خارجه و ارائه در اندازه گیری که برای مطالعه و یا تحقیق اطلاعات از کاربران ماری جوانا پزشکی.

با توجه به واتسون مسائل کمیته کاهش یافته است به اتخاذ یک 70-به علاوه صفحه متمم که آینه خانه.

به طور کلی پیشنهاد قابل توجهی تپه به صعود در هر دو مجلس نمایندگان و سنا.

سرهنگ رژیم صهیونیستی. شیدا McNally و مجلس کامرون خادم ابراز سکوت برای استقبال از شاهدانه پزشکی قانونی تا زمانی که دولت فدرال تغییر وضعیت آن از ماری جوانا.

این عمل توسط مجلس قابل توجه است و سیگنال های برخی از حرکت در اطراف موضوع است. ماری جوانا پزشکی هرگز پیشرفته به این طبقه از مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

آخرین بار یک کمیته مجلس به تصویب یک لایحه ماری جوانا پزشکی شد و در سال 2018 زمانی که آن مجلس بث Harwell بازیگران نادر کراوات-شکستن رای دادن.

روز سه شنبه اقدام توسط خانه پنل در حال حاضر می فرستد و اندازه گیری HB 2454 به اتاق سلامت کمیته که به ریاست تری.

این کمیته مجلس سنا تصمیم گرفتند دوباره به این موضوع در هفته آینده.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>