خانه به برگزاری ویرجینیا روستایی پهنای باند زمینه شنوایی

خانه انرژی و تجارت کمیته گفت: آن را نگه دارید یک روستایی پهنای باند زمینه شنوایی Feb. 20.

این جلسه به میزبانی دموکرات ویرجینیا مظنونان حمله به دانشگاه دونالد McEachen و ابیگیل Spanberger. در این جلسه که برگزار شد در واشنگتن و حومه, Prince Georges, شهرستان, Va.

با توجه به McEachen این جلسه به ویژگی های محلی ولایت پهنای باند طرفداران و رهبران جامعه صحبت کردن در مورد فدرال راه حل برای بستن روستایی دیجیتال تقسیم.

در این جلسه در خواهد آمد تنها چند روز پس از FCC اعلام کرد که اضافی $240 میلیون نفر در مناطق روستایی پهنای باند یارانه ها.

“مشکلات ما در واشنگتن مشغول به کار برای اطمینان از هر جامعه دارای دسترسی به اینترنت با سرعت بالا نیاز به رشد کسب و کارهای کوچک و ایجاد شغل خوب و پردرآمد پیچیده هستند” گفت: McEachen. “اما ویرجینیا چهارم منطقه در حال حاضر اجرای راه حل های عملی. من بسیار به دنبال به جلو به شنیدن بیشتر از روستایی پهنای باند کارشناسان و ذینفعان از پرنس جرج شهرستان که تحول داستان—از محدود پهنای باند دسترسی به گیگابایت-سرعت فیبر ارائه می دهد موفق طرح برای جوامع محروم در سراسر کشور است.”

“در سراسر ویرجینیا مرکزی جوامع روستایی عدم دسترسی به اینترنت پر سرعت ایجاد یک شکاف دیجیتالی است که برگ های کار خانواده و دانش آموزان و کسب و کار در یک نقطه ضعف رقابتی” گفت: تشکر. Spanberger.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید