هوستون بازیگران رفتن آنلاین برای سرگرمی و وقت خود را اشغال

“ببر رو برای شکار پرنده به پرواز; مرد رو به نشستن و تعجب می کنم که چرا, چرا, چرا؟” ترک آن را به کورت وانگات به غیر عمدی توصیف ما واکنش های متفاوت/واقعیت وقتی که می آید به برخورد با مشکلات جهانی مانند coronavirus.

اما آنچه در مورد بازیگران در میان ما ؟ آنچه آنها باید انجام دهید ؟ علاوه بر این نشستن و نگرانی خود را از فقدان کامل از کار و لوایح که نیاز به پرداخت می شود است.

برای بسیاری از پاسخ است انجام دهد. هر دو به عنوان یک لازم است بیان خلاق خود را در روح و روشنایی را به تمام کسانی که به تماشای. اما از کجا و برای چه کسی ؟

هوستون بازیگران گرفته اند به Facebook به صورت هنری خود را مفصل و ارائه طیف وسیعی از خوش شخصی و low-tech به برخی از بزرگتر تلاش. تمام شده برای ما لذت ببرید.

در مارس 17, Joel Sandel شروع خود را آنلاین سری از طاق که در آن او نشت پشت صحنه سرگرم کننده تئاتر حکایات. از آن پس او را آپلود هفت فیلم همه شامل چیزی بیش از یک شات از او بازگویی همه چیز از شرم آور آبشار در مرحله, به flubbed خطوط به همین دلیل هدایت Phil Donahue برای کودکان نشان می دهد نبود بهترین ایده ها.

“آن چیزی برای انجام و یک راه برای اتصال و اجازه دهید مردم می دانند که صدای من است که هنوز هم آرام می گوید:” سندل که تسکین دهنده و شیرین قصه گویی احساس می کند مانند یک دلتنگ واحه در تئاتر کمتر کویر. “من در تلاش برای نگه داشتن همه چیز نور است. انجام کمی من برای تلاش های جنگی.”

وقتی که می آید به تلاش هیچ کس در حال انجام است بیشتر برای سرگرم کردن ما از وسلی Whitson و epically اجرا و طراحی, انفرادی Sondheim ویدئوها. وجود دارد سه تا کنون یک مایل از یک دقیقه نه ازدواج امروز از شرکت که در آن Whitson gleefully مخالف قدم زدن خدایان و ارائه یک پالس-مسابقه و hilariously فوری عملکرد.

دیگر حتی بلند پروازانه تر از فیلم های دیدنی و جذاب reimaging از لحظه ای در جنگل از دربه جنگلبه عنوان یک پست قلاب کردن خروج.

آخرین خوشمزه منحط duet شامل Whitson و هم اتاقی خود و هوستون بازیگر, Skyler سینکلر آواز و رقص به “پول” از کاباره.

هر سه در زمان یک مقدار باور نکردنی از کار ساعت ها و ساعت ها برنامه ریزی و تیراندازی و reshooting و آن اغراق می گویند که آنها می تواند سرگرم کننده ترین شما می توانید تصور کنید.

“من نوشته شده این طوری که من می تواند به روشن مردم را روز” می گوید: Whitson. “اما سپس مردم شروع به اشتراک گذاری آن, و من تا به حال دوستان رسیدن به من و گفت: آنها واقعا ممنون برای این یا من لازم نیست که آن را در حال حاضر به انجام اما شما به من انگیزه می خواهید برای ایجاد چیزی. پس از آن فوق العاده بود به شنیدن چیزی شبیه به آن.”

Whitson می گوید: بیشتر فیلم های آینده, در بخشی به دلیل آن را به کمک به او در مقابله با وضعیت کنونی است. “من آن را انجام تقریبا از ضرورت و می گوید:” Whitson. “من احساس می کنم کمی شبیه به یک کوسه. اگر من در حال حرکت را متوقف و سپس من قصد دارم به نزول است. وجود دارد خیلی ناامیدی در هوا در حال حاضر و اگر من روی آن تمرکز بیش از حد پس از آن من می توانم از دست رفته در آن است.”

Whitson اعتبارات توانایی های خود را به انجام با نگه داشتن او متمرکز و در یک شادتر محل در حال حاضر. اگر چه شما واقعا نیاز به یک خوب خنده های دلچسب و سپس راشل logue, استماع نوار اشتباه احمقانه ویدئوها هستند باید.

او در ابتدا فکر کردم برای به اشتراک گذاشتن این خنده دار ریش دار از او کمتر از عملکرد مناسب لحظات یک سال پیش به یک مشتاق دریافت. بنابراین زمانی که coronavirus مجبور به طوری که بسیاری از دوستان و همکاران او از کار نیاز به یک من را انتخاب کنید تا و صرف زمان بیشتری آنلاین, گفتگوی نمیفهمد آن زمان برای به اشتراک گذاشتن بیشتر از gaffes.

“این کاملا حلال bloopers می گوید:” Khanderia. “هر کسی است که به رفتن را از طریق یک نوار روند می توانند گواهی دهند که شما کار حداقل دو ساعت برای دریافت کامل دو دقیقه ویدئو به ارسال.” و در آن 2 ساعت از تلاش برای دریافت آن فقط حق بسیاری از اشتباهات ساخته شده است.

او اولین کوتاه اما خیلی با قدرت خنده دار, ویدئو نشان می دهد logue بسیاری از تلاش های شکست خورده برای معرفی خودش در آغاز یک در خانه استماع نوار.

سپس او با استعداد ما با تمدید مجموعه ای از خنده القا موسیقی bloopers با این شکوه تخت حلقه.

دعوت به خنده هر دو در, و با, گفتگوی در این مد نه تنها بسیار سخاوتمندانه در بخشی خود را, آن را نیز نشان می دهد که حتی در خسته کننده بار poking سرگرم کننده در خودمان درمانی می تواند.

هر یک از این بازیگر تلاش شایستگی چند viewings اما وقتی که آن زمان برای چیز دیگری به ابتدا عملکرد خود را خارش و سپس قرنطینه کاباره است خود را goldmine.

آغاز شده توسط Dallas-منطقه بازیگر Mikey آبرامز این مکان Facebook گروه دعوت خوانندگان و رقصنده و بازیگران بیش از همه به “گسترش شادی نه ویروس” آپلود ویدئوها برای اتصال و به اشتراک گذاری استعداد خود را با دیگر. و پسر آنها تا کنون به اشتراک گذاری.

تقریبا با 34,000 اعضای در حال حاضر و با صدها نفر از فیلم ها به مرور شما به راحتی می تواند از دست دادن یک روز تمام به تماشای این اجرا با استعداد به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها ایجاد کرده اید. آن را تقریبا قریب به اتفاق.

وجود افسانه شیک شهروند ارشد رقصنده زن تکان دادن مسائل خود را ده ها تن از آهنگ اصلی و مورد علاقه شخصی مرکزی تگزاس بازیگر ارین معما را بی عیب و نقص و هیستریک تاج کلاه برداری از آدل آهنگ”سلام” دستگاه باد برگ و حتی کاغذ توالت گنجانده شده است.

اگر شما می خواهید بیشتر از یک محلی منحصر به فرد وجود دارد در حال حاضر یک هوستون تنها نسخه از قرنطینه کاباره باز تنها کاربران.

بله البته ما همه می خواهم به پشت در تئاتر کار بر روی و یا در حال تماشای فرم هنری است که به ما چنین لذت بخش است. اما تیره مراحل معنی نیست که عدم خلاق رسانه ها و یا پایان توانایی ما برای لذت بردن و جشن گرفتن این نوع از استعداد است.

نشستن پشت بر روی باز کردن کسانی که آب نبات به عنوان با صدای بلند به عنوان شما می خواهید و لذت بردن از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>