هوستون هنر ماشین رژه 2020 لغو شده است

هوستون هنر رژه ماشین که تساوی بازدید کننده از سراسر جهان, لغو شده است, برای این سال به دلیل تاثیر می گذارد از coronavirus در این منطقه است. در یک تازگی منتشر بیانیه نارنجی نشان می دهد اعلام کرد که لغو 33 سال از رویداد برای سال 2020 بود که به جای گرفته اند مارس 16-19.

با توجه به ادامه اثرات COVID-19 و محدودیت های اعمال شده در حال حاضر در محل در شهر هوستون و هریس کانتی در مورد رویدادهای عمومی, هیئت مدیره, نارنجی, نشان می دهد مرکز هنر رویایی است تصمیم به لغو 2020 هوستون هنر رژه ماشین. این شامل تمام وقایع مرتبط با هوستون هنر ماشین رژه آخر هفته برنامه ریزی شده به محل مارس 16-19 از جمله خیابان اصلی کشیدن دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در سنت آرنولد دم شرکت افسانه ای هنر ماشین توپ VIPit تجربه و هوستون هنر ماشین رژه مراسم اعطای جوایز.

اورنگ نشان می دهد بنیانگذار و رئیس مرلین Oshman در ادامه می گویند که وجود دارد در حال برنامه ریزی برای یک شهر گسترده هنر جشنواره خودرو در تابستان امسال خواهد شد که از ویژگی های بسیاری از همان اتومبیل است که می شده اند در این pagare.

دارندگان بلیط می توانید انتظار برای شنیدن از نارنجی نشان می دهد به زودی.

علاوه بر این سازمان است که تعلیق ورود و تورهای از آن دو هوستون هنر عامیانه نشانه های نارنجی نشان می دهد و می تواند آبجو در خانه تا اطلاع ثانوی. Smither پارک باز می ماند از صبح تا غروب هر چند ما را تشویق به تمرین های اجتماعی فاصله زمانی ، تا به روز اطلاعات در مورد خود را دوباره دهانه در دسترس خواهد بود در www.orangeshow.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>