هوستون هنرمندان نقره لنت Songbook: یک مکث برای غم و اندوه و جستجو برای آنچه در آینده

قبل از COVID-19 متوقف هنر و صنایع موسیقی در سراسر جهان گارفیلد ابتدایی موسیقی به طور کلی مربی ابی ولیژ در فرایند رزرو عملکرد برای دانش آموزان خود را با هوستون داش. ولیژ یک HSPVA و آه فارغ التحصیل شد و همچنین شاخص های او kindergarteners و 4 دانش آموزان کلاس خود را برای پایان سال و فارغ التحصیلی اجرای — فرصت ها در حال حاضر از بین رفته اند.

عزادار از دست دادن — که آیا آن را بیش از یک دوست یک مصالحه حرفه ای و یا یک پتانسیل عملکرد در BBVA Compass ورزشگاه خود را با دانش آموزان — تنها انسان است; اما بحران این قدر حال حاضر بیشتر خواسته های فوری: سازگاری و نوآوری جامعه است. صفات است که پس از, Harvey شد Houstonian تاج. در میان coronavirus ولیژ می گوید خانواده اش در گارفیلد ابتدایی در پاسادنا ISD پیدا کردن راه خود را از طریق ناشناخته است.

“ما یک تیم و ما با هم کار کنند. ما مرعوب; ما همه نگران; اما ما آماده برای یادگیری و اساسا حمله این سر در از آنجا که ما می خواهم به رسیدن به بچه ها که ما می توانیم می گوید:” ولیژ.

در سال 2008 هوستون ISD بسته برای برخی از دو هفته پس از طوفان آیک; در سال 2017 تعطیلی آغاز شد و در منطقه اول برنامه ریزی بعد از کلاس. دانش آموزان که به یاد داشته باشید کسانی که ترم پاییز ممکن است به شما بگویم که چگونه کسانی تحصیلی سال مدرسه هرگز کاملا بهبود یافتند. Syllabi تغییر شد. طرح درس scrapped. خلق و خو در کلاس درس شد…عجیب و غریب. این بیماری همه گیر کوروناویروس — خوب گذشته خود در دو هفته بسته شدن علامت است نه آیک; و نه آن است که هاروی. هر دو طوفان تا به حال به پایان می رسد در چشم با کتاب درسی امداد رسانی برنامه. COVID-19 کمی به هیچ نقطه مرجع.

“یکی [جنبه] که فوق العاده جدید است که همه تجربه این تازگی. هیچ کس واقعا به انجام این کار. مطمئن معلمان وجود دارد خارج وجود دارد که آموزش از طریق اینترنت و یا آنلاین, اما برای اکثر, اکثر معلمان که در حال حاضر در سیستم مدارس دولتی را تجربه نکرده اند این” ولیژ می گوید. “ما هنرهای زیبا گروه ها هرگز منجر به این نوع از برنامه درسی آنلاین. بسیار وجود دارد. وجود دارد بسیاری از فرصت های مختلف – آن را دشوار است به ساده.”

پس از آزمون و خطا با منابع مانند گوگل کلاس درس گارفیلد ابتدایی مستقر در Flipgrid برای دانش آموزان خود را’ آموزش از راه دور. بسیاری از دانش آموزان در مترو هوستون منطقه خود را دیده اند درس خصوصی موسیقی دنبال کت و شلوار اتخاذ فرمت های از راه دور.

مایکل Karash از کتی ISD در حال حاضر طول می کشد, پیانو, صدای طبل درس آنلاین از طریق اسکایپ, FaceTime و زوم. مانند ولیژ را در دانش آموزان 12 ساله Karash نیز ضبط فرصت های عملکرد با توجه به کروناویروس البته ماهیت متفاوت است.

Karash افزایش بازیگر جوان در تئاتر زیر ستارگان است در حال حاضر انباشته رزومه پشت سر او (در سال گذشته Ragtime و جروم رابینز’ برادوی در TUTS و نقش پیشرو در اپرا در ارتفاعات’ Amahl و شب بازدید کننده) و تا زمانی که به تازگی به حال یک انباشته فصل پیش رو است. یک نقش اصلی در جهان برتر از خالص کشور و گروه نقش در Newsies و موسیقی مرد در Miller, هوای آزاد, تئاتر بودند همه در آثار.

سخت نتیجه از لحاظ اجتماعی فاصله میان یک بیماری همه گیر رندر مانده از TUTS’ فصل غیر ممکن است. برای دارندگان بلیط فصل این را نشان می دهد’ لغو ممکن است آسان تر به بلع قرص تر از آن است که خود را برای نوازندگان به خصوص آنهایی که جوان در سال های شکل گیری خود را هنرمندی.

“من از نوع کردم کمی ناراحت اما پس از آن از سوی دیگر گفتم:” خوب, شما می دانید من دیگر شانس.’ برادر من نیز قرار بود در Newsies و موسیقی مرد و او حتی بیشتر را ویران کرد چرا که [آنها] برای اولین بار نشان می دهد که او تا کنون در TUTS می گوید:” مایکل از او 7 ساله برادر دانیل, که گفت که او غمگین و نا امید “و حتی گریه کرد.”

یک هفته قبل از پرده کاهش یافت و در مانده از TUTS’ فصل coronavirus فرود بر برادوی سریع تر از The Phantom of The Opera‘s سرپا نگه داشتن لوستر سقوط به مرحله. مدیر موسیقی و HSPVA آلوم Wiley DeWeese در تمرین برای نیویورک والاتر از زمزمه خانههای آف-برادوی موسیقی نوشته شده توسط دانکن Sheik (بهار بیداری) و کایل جررو (Spongebob Squarepants: موسیقی برادوی) که نشان می دهد مجموعه به آن پیش نمایش برای اولین بار عملکرد آن شب – ملاقات سرنوشت آن است.

“ما از این خبر که برادوی بود تعطیل و سپس در ساعت آینده, تئاتر که زمزمه خانه شد و در حال انجام در ساخته شده که تماس آنها تعطیل تا پایان ماه. بنابراین ما در سمت چپ آن روز امید است که ما رفتن به ادامه اجرای برنامه در آغاز ماه مارس و پس از آن به سرعت متوجه شدم که یک جدول زمانی امکان پذیر.

بنابراین نشان می دهد فقط به طور نامحدود به حالت تعلیق تا زمانی که ما می دانیم بیشتر و [از آن] به طور رسمی لغو می گوید:” DeWeese که ساخته شده خود را در برادوی اولین پاییز گذشته به عنوان مدیر موسیقی از The Lightning Thief: The Percy Jackson موسیقی. زمانی که خود را نشان می دهد توقیف (او همچنین درگیر در باب دیلن موسیقی دختر از شمال کشور), DeWeese خالی نیویورک هوستون-محدود فقط دو روز بعد.

“من فکر می کنم که به عنوان به زودی به عنوان تمام مشاغل تبخیر در یک نمونه من فکر کردم پس از من تا به حال هیچ دلیلی وجود ندارد که در آن نقطه به اقامت در نیویورک از آن ساخته شده حس برای رفتن به جایی که کمتر پرجمعیت.”

HSPVA alum Emileigh Vandiver's first season with the Dallas Symphony came to an early end at the hands of the COVID-19 pandemic.گسترش

HSPVA آلوم Emileigh Vandiver اول فصل با سمفونی دالاس آمد به پایان زود هنگام در دست COVID-19 بیماری همه گیر.

عکس Kaitlin مورنو

ارکستر در تمام ابعاد در سراسر کشور با وضعیتی وخیم در حال سقوط در خط بعدی در اثر دومینو منطقه ای هنرهای موسسات سازندگان: برای در بهترین سناریو هم بودن. سابق هوستون ارکستر سمفونیک نوازنده Emileigh Vandiver می آید از یک خانواده از نوازندگان. هر دو پدر و مادر او بودند مدرسه دولتی موسیقی مربیان است. مادر او آموخت ارکستر; پدر, گروه کر. Vandiver دیگر HSPVA فارغ التحصیل شده است زندگی خود را صرف steeping در موسیقی کلاسیک ماشین: ساعت های بی شماری از تمرین و آموزش دقیق در بسیار رقابتی بارها بی رحم جهان.

پس از وقت خود را با HSO, Vandiver آغاز شد و او اول فصل با دالاس ارکستر سمفونی پاییز گذشته. وقتی که فصل قبل از موعد مقرر بسته مانند هوستون را Vandiver به هوستون بازگشت به قرنطینه. او می گوید که تمام فرضیات او فکر او می تواند در مورد ثبات و حتی ترین کشور از نظر مالی صدا ارکسترهای دیگر امن را.

“این است که واقعا روز به روز که قادر خواهد بود به آب و این طوفان است. آن را لزوما حس را و شما لزوما می بینیم که بدان معنی است که شما باید در این دولت از زنگ. شما در حال تماشای مردم که نمی شاغل در مواضع آهنگ. مترجمان آزاد شما در حال دیدن آنها را به خوبی پر کردن بیکاری. واقعا دلخراش می گوید:” Vandiver. “من همچنین فکر می کنم که من حباب — و من با استفاده از آن کلمه عمد — آنقدر کوچک است. منظورم این است که واقعا فقط صنعتگران نوازندگان افراد تحصیل کرده. دیدن آنها تقلا – این واقعا یک تجربه تکان دهنده و در آن از امواج شوک است. آن فروکش نکرده و در همه. در واقع ما به دنبال در هر یک از دیگر و تفکر: “این سخت ترین چیز این است و ما می رویم به آن را?'”

دوست پسر جسی Clevenger که نقش شاخ فرانسوی در Houston Symphony می آید و از یک نامعقول خانواده موسیقی (هر دو از پدر و مادر خود بودند کالاهای اساسی در, Chicago Symphony Orchestra) می گوید: “ما نه دقیقا تا کنون شاهد یک رنسانس برای نوازندگان کلاسیک در حال حاضر. در واقع آن چیزی جز یک مشکل است.”

Vandiver می گوید که نوازندگان کلاسیک در حال حاضر با آن مواجه فراوانی از وقت آزاد انجام برخی از فرصت های رهایی بخش در دست: بازی کارنامه آنها ذاتا می خواهید به شیرجه رفتن عمیق به تمرین تکنیک و یا استراحت به طور کامل به زخم التیام یابد. هنوز قطعیت رنگ پس زمینه از سوالات در مورد بازگشت سمفونی’ اجرای زنده.

“من به جرات به حتی می گویند آن را با صدای بلند خواهد شد اما ما باید این فصل و تعداد کنسرت ها و رویدادهای زندگی می کنند که ما تا به حال ؟ است که در 52 هفته ارکستر رفتن به یک چیزی از گذشته در حال حاضر به این دلیل که نشان می دهد بیش از حد گران قیمت برای حفظ? و یا در حال رفتن به بیرون آمدن از این و پیدا کردن که ما جهان را از چشم انداز تنظیم شده است و مردم تشنه هستند برای رفتن به یک کنسرت؟”

مخاطبان در حال حاضر خشک می باشد.

Fans, artists, writers, photographers, venues, sound designers, and stage hands all depend on the well being of the live concert industry.گسترش

طرفداران و هنرمندان و نویسندگان و عکاسان سالن طراحان صدا و مرحله دست همه بستگی دارد در رفاه زندگی می کنند و کنسرت میباشد.

عکس از جان Amar

قبل از موسیقی شد و به صورت تجاری در دسترس به توده ها در قرن 20 آن را به شدت live medium; مخاطبان با تجربه sonatas سمفونی و موسیقی مجلسی در فرد در سالن های کنسرت. خود را به نوبه خود موسیقی تاریخچه کتاب درسی یک زن و شوهر از صد صفحه و چند صد سال بعد به فصل قبل از Napster صنعت موسیقی که در آن موسیقی بود و تبدیل به یک ملموس مصرفی محصول به لطف تکنولوژی ضبط و خرده فروشان بزرگ جعبه. ضبط هنرمندان دیگر مورد نیاز برای تور خود را برای ارائه موسیقی به مخاطبان است.

بله آنها رفت در جاده ها – آن را فقط بیش از حد لازم است با درآمد حاصل از قوی فروش آلبوم (به یاد داشته باشید زمانی که *NSYNC فروش یک میلیون آلبوم در یک روز؟).

سپس Napster اتفاق افتاده است. فروش آلبوم به صورت نمایی کاهش یافته است; هنرمندان شروع تور از ضرورت و برای جبران درآمد از دست رفته و برای بخشی بهتر از ده سال است که به دنبال ضبط موسیقی صنعت toiled بیش از چگونه برای بازگرداندن شکوه روز فیزیکی, فروش, هرگز کاملا پذیرش این واقعیت است که آن روز رفته بودند و در زمان آن را در زمان به طور غیر قانونی به اشتراک گذاشته شده فایل برای دانلود در یک اتصال DSL.

زمانی که خدمات جریان آمد مخاطبان و برچسب ولرم شد برای اولین بار در. اما در زمان شماره ثابت به یک چشم انداز مثبت در ثبت موسیقی, درآمد, زندگی می کنند, موسیقی, صنعت پررونق بود (کنسرت غول صنعت زنده ملت فروش $11.55 میلیارد دلار در سال 2019) آماده برای پاسخگویی به آن در حال حاضر جریان دموکراتیک بخش در این صنعت جدید طبیعی است. سپس یکی دیگر نامرئی تهدید جاروب به عنوان Napster یک بار انجام و کشیده پلاگین.

زنده صنعت سرگرمی است که هیچ غریبه ای به واکنشهای سریع به خارج فیزیکی تهدید. پس از لاس وگاس’ مسیر 91 برداشت جشنواره موسیقی تحمل یک قتل عام در دست یک تیرانداز فعال شیکاگو جشنواره موسیقی معجزه محکم امنیتی با گردان هلیکوپتر درخشان نور به گرانت پارک اطراف آن هتل و آسمان خراش ها اسکن برای هر گونه فعالیت های مشکوک. زمانی که یک بمب گذار انتحاری وحشت یک Ariana Grande کنسرت در منچستر او در آینده تور اقدامات امنیتی فرود آمد فقط یک یا دو گام به دور از کسانی که از TSA پست های بازرسی.

اعمال دیگر گرفته اند فعال تر تلاش ها در گذشته برای حفاظت از محتوای خلاق از عملکرد خود را. در Dave Chappelle و جان استوارت 2018 محدود شرکت-headlining سرمایه گذاری سالن های مهر و موم شده هر حامی تلفن همراه خاموش در یک Yondr کیسه است که می تواند باز می شود تنها پس از عملکرد پس از خروج از محل و یا در برخی تعیین شده نظارت مناطق از سالن برای جلوگیری از مخاطبان از فیلمبرداری مجموعه خود را. تاکتیک کار کرده است. Chappelle قادر به حفظ بازیافت مواد از تفرج برای آینده Netflix ویژه.

باید تاریخ تکرار سالن را پیدا خواهد کرد یک راه برای ایمن بازگشایی در یک پست-coronavirus جامعه است. درب می تواند به طور قابل توجهی زودتر اجازه می دهد تا اتاق و اجتماعی فاصله خطوط و مبهوت ورودی داخل محل. شاید متوسط چک به طور منظم قطعات امنیتی نمایش. یک درجه حرارت نرمال خواندن (و یک بلیط البته) نمرات فن ورود به محل برگزاری همراه با ماسک صورت. هنرمندان می تواند سرمایه گذاری در آن و فروش سفارشی طراحی شده به عنوان ماسک کالا.

Merch غرفه و امتیاز می ایستد می تواند جمع آوری پرداخت از نرم افزار به جای یک صفحه نمایش لمسی کیوسک محدود به برخورد هزاران نفر از نوک انگشتان در یک شب. هر آن راه حل های آن غیر ممکن است بدانید که در حال حاضر زمانی که برای استقرار آنها به عنوان سالن های چهره فوق العاده نگرانی از بازمانده (حداقل) سال آینده خالی تقویم.

موسیقی عکاس Karo Cantú هوستون صحنه موسیقی اصلی. او عکس های متعددی ضبط محلی و هنرمندان و بداهتا عکاسی با نئون هند در کلاغ برج به همراه داشت یک چنگال قرار دادن سال گذشته است. در قبل از تاج و صنعت موسیقی او می توان یافت عکاسی به ظاهر هر تور زنده عمل می کنند که در واقع مراحل در وایت اوک سالن موسیقی و ماهواره نوار. او مجموعه ای به عکس الیور پک MGMT کمی عیسی و پست حیوانی این ماه است. در حال حاضر کسانی که با ارزش عکس گودال لحظات اول سه آهنگ بدون فلش’ از بین رفته اند برای آینده قابل پیش بینی. Cantú خوش بینی نیست.

“من احساس می کنم در نهایت هم به کار شخصی من چیز است. متاسفانه این یک کمی غمگین اما آن را الهام بخش برای من است. من احساس می کنم باید گرفتن آنچه که در حال حاضر, اما من فقط نمی دانم چگونه است. تا آنجا که نشان می دهد — آره, آن را بمکد. من احساس می کنم نمی تواند خلاق باشد. منظورم این است که من به طبیعت دوم. من احساس می کنم ناقص; من آن را از دست ندهید و آن را بمکد. من احساس می کنم تا آنجا که من حتی کار تمام وقت من احساس می کنم مثل من بیکار در یک حس فقط به خاطر اینکه من نمی تواند به گرفتن عکس و, من به دنبال به جلو به بسیاری از نشان می دهد در این ماه می گوید:” Cantú اشاره کرد که اگر چه عکاسی, موسیقی زنده, گزینه نیست و در حال حاضر هنوز هم وجود دارد تقاضا برای پرتره.

“این یکی از آن [موقعیت] مانند و ما نمی توانید بازی موسیقی پس بیایید شروع به گرفتن مواد برای زمانی که ما می توانید به عقب می آیند و یا هنگامی که ما دوباره قوی است.”

Rome Hero Foxes was about to start recording a new album when COVID-19 put those plans on hold.

رم قهرمان روباه بود در مورد شروع به ضبط یک آلبوم جدید که COVID-19 قرار داده و این برنامه را در خود نگه دارد.

Photo by Natasha Bermudez

قبل از این ویروس بحران تعیین شده و این به عنوان یک زمان برای برخی از اعمال به ذخایر جدید موسیقی هوستون بر اساس indie در قانون رم قهرمان روباه در حال حاضر برنامه ای برای شروع یک آلبوم جدید چرخه.

“ما برای رفتن به استودیو در این هفته به رکورد در Austin و ما تا به حال به فشار همه که به دلیل قرنطینه می گوید:” روباه’ اندرو Hagan. “این واقعا یک مانع به ما و برنامه های ما برای این ماه است. ما تا به حال تعداد زیادی از برنامه های ما نمی تواند انجام بسیاری از چیزهایی که از آنجا که ما نمی تواند ترک کند و اگر دولت می رود به مستند ما نمی خواهیم به گیر در آستین. بنابراین ما تصمیم به حرکت همه چیز را به عقب و پیدا کردن یک روز متفاوت برای ضبط.”

جریان اعداد برای بسیاری از هنرمندان کاتالوگ می توانید ببینید سنبله در ماه های آینده ایده آل جذب درآمد از دست رفته از تور (نه تور می تواند در کاهش بار مالی از تور برای برخی از). Hagan می گوید که انتشار آهنگ های جدید کلیدی برای رشد یک پایه فن. بدون آن “همه چیز نوع راکد. خوشبختانه ما یک مقدار خوبی از Spotify در شنوندگان. ما حدود 80.000 یا پس ماهانه شنوندگان بنابراین ما خیلی خوب مقدار پول از Spotify در هر ماه است.”

اما Spotify می پردازد تنها کسری از یک پنی در هر جریان و هر اقدام مستقل متعددی که زیادی از مخاطبان مانند رم قهرمان روباه که به اتمام موفقیت آمیز تور ملی در سال گذشته با این وحشی زندگی است. زمانی که محلی عمل می کند با کمتر نفوذ اجرا در سالن های وطنی مانند ماهواره نوار فروش کالا کمک به خط پایین خود را (و $30 تی شرت تنها باعث تقویت پیوند بین فن و هنرمند).

در هفته گذشته, موسیقی آنلاین و خرده فروش کالا Bandcamp بخشیده درآمد خود را به اشتراک گذاری از تمام خرید و فروش آنلاین برای بعد دادن به هنرمندان آن 100 درصد از فروش خود را در تلاش برای کمک به نرم کردن اقتصادی خود عمل می کند دچار یک شبه. روحیه بالا در میان indie در جامعه بعد از ارتقاء. هوستون هنرمندان ایران, به اشتراک گذاری هر یک از دیگر Instagram داستان و تشویق طرفداران خود به پایگاه حمایت از هنرمندان دیگر در سراسر این صحنه با تی شرت و وینیل خرید.

Bandcamp اسلم dunked با فصل خرید و فروش $4.3 میلیون آن روز برای همه هنرمندان آن. آن را خوب ژست — به خصوص از طرفداران که کمک به هنرمندان مورد علاقه خود را — اما حتی بهتر از شیرین کاری روابط عمومی است که شبیه به راه حل های بسیاری در این لحظه احساس بیشتر شبیه به استفاده از یک گروه کمک هنگامی که نیاز به بخیه.

Brothers Todd and Chris Macek of Barron Studios and The Barron Collective are now offering remote mixing sessions in response to Harris County's shelter in place order temporarily shutting their doors.گسترش

برادران تاد و کریس Macek از بارون Studios و بارون جمعی در حال حاضر ارائه از راه دور جلسات اختلاط در پاسخ به شهرستان هریس را پناهگاه در محل سفارش به طور موقت به بستن درهای خود را.

عکس از جان Amar

“من احساس می کنم مثل ما فقط به نگه داشتن همه چیز با هم با نوار مجرای و رشته و هر روز یکی دیگر از رشته ای از مسائل به دیدن” می گوید: Todd Macek از بارون Studios و به تازگی افتتاح چند فضای استودیو به بارون جمعی.

بارون استودیو خلاق است خانه را به کارکنان آن از مهندسان ضبط و هوستون را امضا رپ و هیپ هاپ جامعه (Travis Scott های honed لغو احکام صادره ی راه وجود دارد که پشت). کسب و کار رشد هر سال در اطراف این زمان تا حد زیادی در قسمت جنوب غربی. وقتی که کنفرانس بین المللی مجوف بود و بارون رزرو. پیشبرد قرار ملاقات رفت و از رزرو 12 روز در پیشبرد برای یک روز به صورت روز و Macek گرفتار شد بین یک سنگ و یک قریب الوقوع پناهگاه در محل سفارش.

“من احساس می کنم از یک کسب و کار جانبی از چیزهایی که من فقط در حال انتظار برای که کفش را به رها کردن. و این که واقعی دشوار است, می گوید:” Macek.

مانند باس در بسیاری از آهنگ های پمپ از بارون – آن کاهش یافته است.

قبل از شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو صدور اجباری اقامت در خانه سفارش در مارس 24, بارون گرفت و اقدامات پیشگیرانه با محدود کردن تعداد زیادی از مردم در یک اتاق سه در یک زمان که به همه آنها شش پا از فضای شخصی. در حال حاضر بارون بسته هستند حداقل تا آوریل 3. استودیو ارائه خواهد شد مخلوط کردن کار از راه دور به مشتریان خود در صورت عدم وجود فرد در جلسات اما در زمان مصاحبه برای این داستان واقعیت به طور موقت بسته شد که Macek می ترسید به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک را آشکار.

“با برخی از این شرکت های بزرگتر آن چیزی که از آنها فقط نمی خواهید به پرداخت خود مردم است. اما برای ما آن را به معنای واقعی کلمه بود – من نمی توانم. من اصلا پول برای پرداخت اجاره و پرداخت مردم و پرداخت بیمه بهداشت و درمان اگر ما بسته برای یک هفته. حاشیه ایمنی خالص فقط وجود ندارد چرا که ما در حال کسب و کار است که فقط قابل اجرا بر روی کار است که [ما] در آوردن,” او می گوید. “برخی از اینها در دنیای واقعی ملاحظات و فقط چیزهایی که ما در حال دستکاری در مورد چگونه به نگه داشتن کارکنان ما امن است.”

*****

یک روز قبل از LiveNation لغو تورهای خود را در سراسر جهان RodeoHouston زین و ‘اید” این آخرین بار “رفتن”. دو هفته قبل از آن شرق حلقه 610 بود زیر آب با تشکر از اصلی آب ، و به عنوان که جزر و مد به سختی شروع به افزایش بریتنی هوارد از Alabama Shakes و من شروع یک مکالمه تلفنی جلوتر از او در حال حاضر اوراق بلوط سفید سالن موسیقی و کنسرت. ما شنا در موضوعات به عنوان عمیق به عنوان 610 رودخانه شرق: تولد, نمودار کج, عشق, دین, سیاست نژاد پرستی.

پس از پایان این تماس تلفنی – هوستون همه بیش از حد آشنا بحران به تمرکز جانشین من عبور از مسیرهای شغلی با یک هنرمند من رشد کرده ام به معاشرت با پیروزی, پیروزی و جشن; یک هنرمند که موسیقی در یک نقطه و یا دیگر کمک کرده است این نویسنده ماندن درست به صدای او.

موسیقی نویسندگان بیش از حد خواهد پیدا کردن یک راه را از طریق این. یا شاید ما نمی خواهد. حداقل نه در راه ما عادت کرده اند به انجام همه چیز. اگر بررسی موسیقی زنده است که هنوز هم یک چیزی که این صنعت دوباره باز می شود, بررسی ممکن است تمرکز بیشتر بر روی تاثیر coronavirus از مایلی سایرس (ببخشید تا به حال).

در طول این وقفه, وجود خواهد داشت بدون ملی سفر هنرمندان به مصاحبه چون در مورد شما چشم در هنگام خواندن این — وجود دارد هیچ تورهای به ترویج. پوشش هنرمندان محلی می تواند بیشتر و مقدم تر از قبل. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که آن هنرمندان از دست دادن شغل روزانه خود را و نمی توانیم به تولید موسیقی های جدید و یا زمانی که نشریات نمی توانیم به اجرای داستان در آن هنرمندان و یا زمانی که آن هنرمندان — یا شما شروع به از دست دادن عزیزان به ویروس ؟

ما را غمگین. این تنها یقین پیدا می کنم در 3 ، 000 کلمات جستجو.

از من خواسته هوارد در پایان صحبت در مورد آنچه در آن است به زندگی با غم و اندوه بیش از یک طول عمر — و نه به عنوان یک موسیقیدان اما به عنوان یک انسان است. زمانی که هوارد هشت ساله بود او از دست خواهر بزرگترش Jaime به یک چشم و سرطان است. تقریبا یک دهه پیش از دست دادم دوست عزیز به لوسمی. که نام او بود جیمز برخی از مرتب کردن بر اساس کیهانی تصادف. سوال من جدی بود; او در پاسخ یک لحظه از وضوح به عنوان مربوطه و سپس در آفتاب روشن skied, جاری شدن سیل در هوستون بعد – آن را به عنوان در حال حاضر به عنوان آن خواهد بود زمانی که ما در نهایت شناور استیلر آب.

“من فکر می کنم در حال رشد در سراسر غم و اندوه بسیار از آن واقعا تا به حال بالقوه — به خصوص زمانی که من جوانتر بود — آن را تا به حال این اثر در من از خاموش کردن, خاموش کردن چیزها به خصوص احساسات. هنگامی که شما انجام دهید که شما نیز اجازه ندهید که احساسات خوب در. بنابراین شما به نوعی فقط در بقا پرنیان شما می دانید چه کنم ؟ بود که من زمانی که من جوانتر بود. حالا من هستم و من واقعا نرم شده کمی. من فکر می کنم می بینم همه چیز را در راه های مختلف به خصوص وقتی که می آید به رحم و شفقت. آن را به من آموخت بسیاری از شفقت به من آموخت که بسیاری از آنان در اوایل که من فقط در حال حاضر به تجربه. من قطعا باز بیشتر نرم در مورد وضعیت کل و شفا بسیاری از چیزها است.

“من فکر می کنم این همه در مورد فقط دانستن که همه چیز واقعا شکننده است. شما نمی توانید به نگه داشتن مردم برای همیشه لطفا برای. هر کس شما فقط آنها را دوست دارم واقعا خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>