Houston Astros هنوز هم خوب در بازی بیس بال, جای هشت در MLB بالا 100

اگر من تا به حال حدس می زنم وجود دارد نمی توان در هر نقطه در طول سال 2020 MLB فصل که در آن Astros,’ ثبت نام رسوایی سرقت می رود. آن ممکن است قرار داده شده در قفسه به صورت تصادفی دوره از یک یا دو روز اما آن را قطع بیش از این تیم در برخی از فرم تمام فصل طولانی است. بدون شک وجود دارد که تا کنون این موضوع را تحت سلطه بهار, آموزش, بنابراین آن را به خوبی زمانی که ما می توانید ارسال ظریف یادآوری به بقیه بیس بال که Houston Astros هنوز هم بسیار خوب در بازی بیس بال.

به این منظور MLB Network به تازگی منتشر شده خود را بالا 100 بازیکن از سال 2020 نجومی و آن را فوق العاده ای کام کننده به دور برای یک یا دو روز حداقل از قوطی های زباله و buzzers. در اینجا هشت — آره عزیزم هشت! — بازیکنان که Astros قرار داده شده در لیست:

5. الکس BREGMAN ، 3B (2019 رتبه: 7)
13. جاستین VERLANDER SP (2019 رتبه: 20)
17. خوزه ALTUVE, 2B (2019 رتبه: 6)
18. جورج SPRINGER از (2019 رتبه: 37)
43. کارلوس کوریا اس اس (2019 رتبه: 31)
44. مایکل برانتلی از (2019 رتبه: 75)
65. YORDAN ALVAREZ, DH (2019 رتبه: NR)
66. زاک GREINKE SP (2019 رتبه: 71)

اجازه دهید فراموش چهار دیدگاه در این:

آستروس هنوز کاملا احتمالا با استعداد ترین تیم در بیس بال در سال 2020
در اینجا این است که شکست توسط تیم از نظر تعداد بازیکن در بالا 100:

8: Houston, LA Dodgers, NY Yankees
6: مینه سوتا
5: کلیولند, واشنگتن, Chicago White Sox
4: نیویورک متس آتلانتا, اوکلند, بوستون, توله شیکاگو, سان دیگو, Cincinnati, Tampa Bay
3: LA Angels میلواکی, کلرادو, فیلادلفیا, تورنتو
2: Arizona, St. Louis, کانزاس, شهرستان
1: Texas, پیتسبورگ
0: Baltimore, سیاتل, میامی سان فرانسیسکو

بنابراین با هر یک از این سه تیم با داشتن هشت بازیکن در این لیست باید آن را به عنوان جای تعجب نیست که سه تیم برتر در تقابل هیئت مدیره برای سال 2020 جهان سری یانکی ها (+350), داجرز (+400) و آستروس (+800) با نسبتا شیب دار رها کردن پس از آن. بریوز, در +1400 به نفع خود تمام چیز بعدی هستند. یک نکته شایان ذکر این Astros وارد در هشت بازیکن بالاتر این لیست از سوی دیگر دو تیم با هشت با هیچ تیم دیگر با داشتن هشت بازیکن در میان 66.

این لیست یک یادآوری از Astros’ محدود قهرمانی پنجره
این همه سرگرم کننده و بازی ها در سال 2020 به عنوان Astros نه تنها این هشت نخبگان بازیکنان بلکه برای اولین بار baseman Yuli Gurriel سابق همه ستاره پارچ لنس McCullers و چه شده است, در زمان, نخبگان به عقب پایان اغل گاو یا حشم با رایان Pressly و روبرتو اسونا. اما از هشت بازیکن را در این فهرست پنج نفر از آنها دارای قرارداد و یا تیم کنترل که پس از منقضی یا 2020 (Springer, Brent) یا 2021 (کوریا Velrander, Greinke). آستروس در حال رفتن به برخی از تصمیم گیری های دشوار و کاملا صادقانه آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه تقلب و رسوایی بر تصمیم گیری از این بازیکنان فعلی به عنوان اگر آنها می خواهند به باقی می ماند Astros طولانی مدت است. اسپرینگر برای یک ملاقات با رسانه ها در این هفته بود و به سختی ولرم حتی در پرداختن به موضوع آینده خود را. که باعث می شود من عصبی.

که Astros بازیکن را از شما حرکت از راه تا لیست برای سال 2020 اگر بیس بال خدایان شما که می خواهید ؟
من فکر می کنم آستروس خوب خواهد شد با هر یک از آنها بالای چهار بازیکن در این لیست انجام در سطح رتبه بندی خود را. اگر Bregman, Velrander, Altuve و اسپرینگر در میان 20 بهترین در بازی و سپس آنها را که. هر چند که آنها باید حداقل یکی از این چهار بازیکن در لیست jettison به بالا 20 در طول فصل. با توجه به انتخاب دو است که می تواند این حس را انتخاب کنید خواهد بود یا کوریا یا Greinke. اگر کوریا باعث جهش به بالا 20 (جایی که او زیر عنوان فصل در سال 2017) و سپس شما در حال صحبت کردن در مورد چهار خفاش هیولا و چهار واقعا خوب دستکش میان بیست و بازیکنان در بازی است. اگر Greinke ساخته شده است که جهش و سپس شما در حال صحبت کردن در مورد دو چکش در بالای چرخش لا 2018 و 2019 با Verlander و Gerrit کول.

که سابق Astros ساخته شده از برش ؟
صحبت از کول آستروس تا به حال چند سابق خود را چهره نشان دهد تا در این لیست و ما شروع با کول بود که نام هفتمین کلی بهترین بازیکن و بالا پارچ در این بازی است. آن را دشوار خواهد بود برای او به تکرار برای یانکی ها چه او به عنوان یک Astro اگر بدون هیچ دلیل دیگر از این واقعیت است که وجود دارد در هیچ جای دیگری برای رفتن اما پایین. فصل گذشته کول غالب Astro پارچ من در زندگی ام دیده از مارس 2019 ، دیگر سابق Astros در این لیست عبارتند از: J. D. مارتینز (27th, هنوز هم سخت به این باور او منتشر شده توسط Astros در سال 2014), Charlie مورتون (52 و من تعجب می کنم اگر آنها می خواهم انجام بیش در تصمیم به نگه داشتن او) و جاش Hader (74 یک تجارت آستروس را کاملا انجام بیش از آن آورده Mike “The Narc موش” Fiers به تیم).

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید