هوستون باله به بررسی آنچه در آن طول می کشد به روی صحنه در Trey مک اینتایر را “خیلی چیزها”

بنابراین جامعه ما به طور کلی با توجه خودشیفتگی به عنوان بد است. اما یک دوز سالم از شدید که اشتغال ذهنی با و اعتقاد خود ضروری برای هنرمندان انجام مشتاق به عظمت?

این سوال رقصنده/طراح رقص Trey مک اینتایر مجموعه قبل از خود را هنگامی که کنار هم قرار دادن “خیلی چیزها” بخشی از آینده مخلوط هرزه برنامه جعلی در هوستون در مورد انجام شود توسط اعضای هوستون باله — در این مورد: 11 رقصنده همه مردان است. در همراهی با تم رقصندگان را با پوشیدن bolero کت با چاپ کلاسیک نقاشی های چهره در آنها کامل با برگ طلا و جلوه او می گوید.

“من شده اند با بسته بندی سر من در اطراف این ایده از آنچه در آن طول می کشد به یک مجری و برخی از ویژگی های ذاتی و آن را آسان به آمده از محل قضاوت در مورد آن و آن را” خودشیفتگی این تمایل دیده می شود در مرحله. اما من یک فرد روحانی و آن سخت است برای من برای عضویت در یک ایده بود که بدون غواصی عمیق تر به آن است.”

“این قطعه در مورد باز کردن آن و درک آن و درک است که اصرار و ارزش خود را به فرهنگ و به مخاطبان” او می گوید. اکتشاف خود را از این موضوع شامل یک نگاه داخلی رانندگان در خود را به عنوان او می افزاید.

موسیقی او تصمیم گرفت به همراه خود رقص است اواخر دیوید بووی است: “The Man Who Sold The World,” “زندگی در مریخ؟” “اوه! شما خیلی چیزها “کمی تعجب” “خاکستر به خاکستر” Ziggy Stardust,” “جوان آمریکایی” و “تغییرات.”

توضیح خود را انتخاب موسیقی او می گوید:” من فکر می کنم دلیل آن این است بویی کار این است که حداقل در این انتخاب تا بزرگ و بزرگ و اپرا و preening در یک راه خاص. آواز مثل این است که چگونه یک طاووس پیاده روی. تاپیک رغبت در زیبایی خاص خود را دارد و showiness که من پیدا کردم بسیار طبیعی تعامل به بررسی این ایده ،

دیگر دو قطعه در این برنامه “یک\end\یک” توسط طراح رقص Jorma Elo و “Hush” توسط کریستوفر بروس. فنلاندی-متولد Elo نوشته است تعیین قیمت به موتزارت Violin Concerto No. 4 in D با الهام از تماشای پدر و مادر خود برای ازدواج 65 سال با هم کار کردن در باغ. بروس می گوید او الهام بخش برای Hush آمد از موسیقی که شامل کار توسط Bobby McFerrin, Yo-Yo Ma و Rimsky-Korsakov. در آن او نمودار جشن زندگی از جوانی به سن.

مک اینتایر سابق رقصنده و طراحی رقص مرتبط با هوستون باله بسیار پس از دنبال است به عنوان یک طراح رقص. او طراحی بیش از 100 اثر برای شرکت ها از جمله American Ballet Theatre, سان فرانسیسکو, رقص باله و باله نیویورک. و می گوید او شروع choregraphing در سنین پایین. او فقط شروع یک کانال یوتیوب که در آن او سهام ماجراهای خود را به عنوان یک هنرمند و فعالیت های خلاق. در سال 2008 او تشکیل Trey مک اینتایر پروژه رقص شرکت مستقر در Boise, Idaho.

پرسید که چرا او از بازیگران تنها در “خیلی چیزها” مک اینتایر می گوید: “این نوع از تصمیم گیری های اولیه آمده است. من rif زیادی در سازه های باله کلاسیک و برخی از ذاتی showiness در چگونه مردان آموزش دیده است. مردان باید بیشتر تمرکز بالا جهش بیشتر و چیزهایی که بیشتر bravura. فقط در فرهنگ رقص مردان در اوایل فقط به دلیل وجود کمتر از مردان که به مطالعه رقص می توانید فرصت های بیشتر.

“حتی در فرهنگ امریکا مردان را تشویق به showoffs در حالی که اگر زنان معمولا در خدمت مردان است. بنابراین من فکر می کنم وجود دارد گسترده تر فرهنگی ایده است که پشتیبانی از آن است. بنابراین در این قطعه من فکر می کنم آن را حس برای کاوش تجسم احساس اعتماد به نفس است که بازیگران مردان.”

اجرای برنامه ریزی شده برای ماه مارس 12-22 در 7:30 p. m. روز شنبه, جمعه و شنبه و ساعت 2 بعد از ظهر یکشنبه در Wortham مرکز 500 تگزاس. برای اطلاعات تماس 713-227-2787 و یا بازدید houstonballet.org. $25-$200.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>