شاید وجود دارد برخی از دلایل خوبی که Carabosse مکان لعنت بر شاهزاده آرورا. اگر خوب نیست پس حداقل قابل درک است.

پس از همه آن چیزی است که بسیاری از ما می تواند با شناسایی: احساس اندوه و خجالت و خشم زمانی که هر کس دیگری است که به یک مهمانی دعوت شده و ما نه.

بنابراین هوستون باله رقصنده اصلی ملودی Mennite, رقص, نقش Carabosse در بن استیونسون زیبای خفته کاهش به دیدن شخصیت او به عنوان شر خالص است.

“من فکر می کنم شخصیت Carabosse واقعا قدرتمند است; او احساس می کند واقعا قدرتمند به من. من در تلاش برای فکر می کنم از او فقط به عنوان شر خالص است. من احساس می کنم او واقعا ترس به خود او قدرت” Mennite می گوید.

“او یک شخصیت است که طرد و رد تقریبا تبعید و بله که واقعا دردناک من حتی فکر می کنم از آن را مانند یک استعاره برای افرادی که به حاشیه رانده شده” Mennite می گوید. “این یک بی عدالتی و من فکر کردم که او چیزی برای گفتن در مورد آن و آه-آه این خوب است.’ آن را ‘ بسیار دردناک شود از سمت چپ به عمد.”

باله است و این دومین بار است که رقص این نقش است.

من به نوعی ساخته شده راه من را از طریق بسیاری از نقش های برجسته,” او می گوید. “و من باید بگویم این یکی از مورد علاقه من است.” مرحله پر از شخصیت های رنگارنگ او می گوید: “صحبت می کنند که عمیق تر به ما. شما برو به این دنیای رویایی شفق خواب و آن را به یکی از قلل باله کلاسیک. این اثیری. و جادویی.
این یک کلاسیک به یک دلیل.”

به داستان باز می شود وجود دارد یک جشن بزرگ تولد شاهزاده آرورا. شفق قطبی را پدر و مادر پادشاه و ملکه هستند که میزبان این مراسم تعمید ونامگذاری بچه و شش پری که تجسم چیزهایی مانند سخاوت و زیبایی و آهنگ دعوت شده به سبب هدیه بر شفق قطبی. اما نه Caraboose. او را در لیست مهمان. پرواز به خشم Carabosse مکان لعنت بر نوزاد و گفت که زمانی که او می رسد 16 سال سن او را خراش انگشت و می میرند.

یاس بنفش پری یک پری خوب نیست به اندازه کافی قدرتمند به طور کامل لغو لعنت اما او قادر به اصلاح آن بله شفق قطبی زمانی که او می شود به 16 خواهد خراش انگشت, اما او را به سقوط در 100 سال خواب با شانس بودن بیدار با یک شاهزاده خوش تیپ. آن را به عنوان معلوم کل پادشاهی به خواب می رود. تا ta-دا سرسخت بوسیدن و عشقبازی کردن حل تمام.

“Carabosse نیز یک پری. او دارای برچسب پری شر او می شود. او می شود به صورت بسیار شفاف در مورد احساسات خود که لزوما مانند هر دیگر از پریا. که مانند: بود خوب مودب و من احساس می کنم که بسیار آشنا به زنان جوان است. وجود دارد اتاق را در وجود آمده و مانند: وجود چیزهای دیگر اتفاق می افتد که بیش از حد. بنابراین من فکر می کنم که آنچه که من در مورد او” Mennite می گوید.

Mennite مقایسه Carabosse به بیشتر های اخیر درمان Maleficient (همان شخصیت, نام های مختلف) در فیلم. “من مانند این داستان است که نشان می دهد ارتباط بین شیطان و شفق قطبی.”

این دومین بار است که Mennite است رقصید این نقش که او یکی از مورد علاقه خود را. هنوز هم که ناخشنودی سخت است برای حفظ و طول می کشد تلفات خود را در یکی از این شرکت طولانی ترین باله است. “من تا پایان با بسیاری از تنش به گردن من چون رقص و خصوصیات است که این محل از خشم و حتی تبدیل به خشم. جسمی آن شدید. زنانی که میرم بازیگران. به بازی او شده است گفت: “گردن من لطمه می زند.'”

هنگامی که او می آید در او این فوق العاده با حضور فرمانده و آن طول می کشد مقدار زیادی از انرژی است. که یکی از بزرگترین چالش هایی است که نقش.”

Carabosse بر می آید و هیچ تعارفات او را dicing کلمات او این خوب است. او شخصی حتی فقط که یک هدیه برای زنان جوان قادر به مرحله به یک وضعیت به این می گویند خوب است. آره او کست طلسم او را از رفتن به, سوزن زدن به انگشت او anddie. من hav eot را حس که این فرد پری است.

یکی از جنبه های که Mennite واقعا لذت می برد, در مورد نقش او است لباس او می شود را می پوشند به عنوان Carabosse. “آن را زیبا. من احساس زیبا در آن است.”

و شاید دفعه بعد شما را به دیدن این زیبای خفته و نگاه به اطراف اتاق پر از دختران جوان در مخاطبان پوشیدن خود را به بهترین صورتی tutus آنها خواهید بود یک یا دو نوع متفاوت است. در مورد امکان Mennite می گوید:

“کاملا. من واقعا امیدوارم که اتفاق می افتد. من فکر نمی کنم که شده است به هنجار برای من اما این اتفاق نمی افتد. این یکی از چیزهای سرگرم کننده در مورد یک شخصیت مانند Carabosse وجود دارد که دختران کوچک را که می خواهد مانند شما مورد علاقه من است.’

“بنابراین من امیدوارم که من امیدوارم که وجود دارد چند کوچک سیاه و سفید tutus این زمان در اطراف,” او می گوید خنده. “است که می تواند واقعا سرگرم کننده را ببینید.”

اجرای برنامه ریزی شده برای تاریخ 27 فوریه تا مارس 8 در 7:30 p. m. روز شنبه از طریق شنبه, 1:30 بعد از ظهر روزهای شنبه و ساعت 2 بعد از ظهر یکشنبه در Wortham مرکز 500 تگزاس. برای اطلاعات تماس 713-2272787or بازدید houstonballet.org. $25-$200.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im