مطمئنا من تنها کسی که راه بیش از حد بسیار سرگرم کننده به تماشای افتتاحیه آخر هفته از XFL. من می دانم آن را بیش از حد اولیه را به هر گونه پیش بینی اما هوستون Roughnecks شبیه یکی از قوی ترین تیم های حاضر در لیگ برتر در اولین خود را. با توجه به این جریان سوء مدیریت تگزاسی و کم هزینه از XFL بلیط, من ممکن است یک علاقه جدید فوتبال حرفه ای تیم در شاخه فرعی رودخانه شهرستان است. در حالی که ما منتظر Roughnecks به صورت خاموش در برابر سنت لوئیس BattleHawks وجود دارد چند کنسرت در شهر به ارزش چک کردن.

انتخاب هفته:

Silversun Pickups
House of Blues – 02.18

پس از دو دهه از تهیه و جوی احساسی موسیقی راک است که ممکن است فقط یک کمی بیش از حد زندگینامه, Silversun Pickups’ خواننده سرب برایان Aubert تصمیم گرفت از آن زمان برای ایجاد یک تغییر است. در وسط ضبط و باند خود را به عنوان پنجمین آلبوم استودیویی خود با مشهور تولید کننده بوچ Vig در راس – Aubert کردم هوشیار که منجر به یکی از Los Angeles, گروه ترین, قلبی, گردش. در تور در حمایت از بیوه زن علف های هرز – که هر دو از عزاداری و جشن فرایند شکستن خود و بازسازی – Silversun Pickups انجام خواهد شد در خانه, بلوز, در روز سه شنبه.

بهترین از بقیه:

آدم آجر
قاره Club – 02.13
زمانی که ما خواسته آدم آجر برای توصیف خود, موسیقی, هوستون بومی به ما گفت که او یک ضد عامیانه خواننده و ترانه سرا. این زمانی بود که او تبلیغ خود را دانشجوی سال دوم آزادی روابطاست که به بررسی ارتباطات و چگونه روابط توسعه. چهار سال بعد یکی از احساسی صدای در بایو شهر بازگشته است با موسیقی های جدید. در حمایت از آزادی از دومین ترانه از آلبوم آینده اش محاکمهآجر انجام خواهد شد این شنبه در این قاره ، پشتیبانی شده توسط باستان گربه جامعه و قلب حیوانات.

آنگلا اگویلار دو لا فرانترا
عرصه تئاتر – 02.13

در سن مناقصه از 15 آنگلا اگویلار دو لا فرانترا دریافت اولین جایزه گرمی نامزدی. مکزیکی-آمریکایی خواننده از دست رفته را به Luis Miguel اما nod تاسیس چه بسیاری از طرفداران خود را در حال حاضر مشکوک: که او می تواند آینده Tejano موسیقی. اخیرا Aguilar – دختر خواننده معروف Pepe Aguilar – منتشر Baila Esta Cumbiaکه می بیند نوجوان پوشش و تفسیر هفت از سلنا بیشتر به خوبی می دانم که آهنگ ها از جمله فن های مورد علاقه “پیشنهاد Bidi Bom Bom.” 16-year-old phenom بازديد عرصه تئاتر فردا شب.

فضل پاتر
House of Blues – 02.14
اکثر طرفداران دانست که فضل پاتر و Nocturnals نیست رفتن به ادامه ساخت موسیقی پس از خواننده فضل پاتر و درامر مت با مته سوراخ کردن نهایی خود طلاق در سال 2017. اما که نمی خواهد آخرین ما شنیده از پاتر که دارای یکی از قدرتمند ترین صداها در صنعت موسیقی و کشیده شده مطلوب مقایسه به امثال تینا ترنر و جنیس جاپلین. رایگان از ورودی از هر bandmates یا برچسب پاتر شروع به کار در برخی از صمیمی ترین آهنگ های او تا به حال نوشته شده و 11 که در نهایت وارد شده با هم برای ورمونت بومی را برای اولین بار انتشار در چهار سال. در تور در حمایت از روزپاتر انجام خواهد شد در خانه, بلوز روز جمعه.

MercyMe
تویوتا سنتر – 02.15
تشکیل شده در اوکلاهما در سال 1994 مسیحی راک MercyMe خود منتشر شش سوابق قبل از “من فقط می توانید تصور کنید” گرفتار گوش INO سوابق (که پس از rebranded به عنوان تجارت عادلانه خدمات). نوشته شده توسط خواننده سرب بارت میلارد آهنگ تصور آنچه در بهشت خواهد بود برای پدرش که به تازگی از سرطان درگذشت. پس از اوکلاهما بومی را منتشر کرده اند نه آلبوم و به فروش می رسد میلیون ها نفر ثبت شده است. در تور در حمایت از آلبوم آینده است که این گروه در مقایسه با آخرین تک “تقریبا صفحه اصلی” MercyMe بازدید تویوتا مرکز این شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su