وجود دارد چیزی برای هر کس در این هفته در اخبار موسیقی. Billie Eilish منتشر شد “هیچ زمانی برای مردن” او مودی تم سه بعدی برای فیلم جیمز باند; جاستین بیبر قرار underwhelming البته جاذب آلبوم جدید و Korn اعلام کرد یک شرکت headlining تور با ایمان نه بیشتر. چه بیشتر می تواند شما برای درخواست ؟ چگونه در مورد یک لیست از بهترین اعمال بازدید از هوستون در هفته آینده! نگه داشتن اسکرول برای جزئیات بیشتر.

انتخاب هفته:

یوسف
House of Blues – 02.25

پس از دوم تلاش من به تنهایی هیچ نیست تو فرود آمد یوسف در بیلبورد Heatseekers نمودار انتظار می رود بسیاری از indie سه نفر از خواهران به انتشار یک رکورد دیگر در همین راستا. به جای آلیسون Meegan و ناتالی Closner عمدا اجتناب قبلی خود را صدا برای سال گذشته موفق باشید, بچه, بسیار grittier ارائه شده است. در تور در حمایت از آلبوم سوم خود را موفق باشید, بچهیوسف به نام به افتخار هر دو پدر بزرگ خود را, و یک شهر در اورگن – را بازدید از خانه, بلوز, در روز سه شنبه.

بهترین از بقیه:

کمربند عفت
ماهواره نوار 02.20

خلاصه بعد از یک وقفه در سال 2018 جولیا شاپیرو لیدیا لوند آنی Truscott و گرچن Grimm تصمیم به کمربند عفت دیگری بروید. و خوشبختانه به دلیل کوارتت از راک پس از آن نوشت و ثبت صمیمی ترین آنها انتشار نشده است. که قبلا شناخته شده برای نفت خام شوخ طبعی این گروه آخرین نسخه می بیند خواننده جولیا شاپیرو در اکثر اعترافی با تاکید بیشتری بر تغزل از همیشه قبل از. پشتیبانی شده توسط نانامی ازن و هیو F, کمربند عفت بازديد ماهواره نوار در روز پنج شنبه.

کت Edmonson
ارتفاعات تئاتر – 02.21

کت Edmonson ساخته شده است کاملا یک نام برای خود در موسیقی جاز محافل بیش از 10 سال گذشته است. هوستون — مادری که دارای یک صدا است که باعث می شود موسیقی صدا مانند چیزی است که شما می خواهم پیدا کردن در خود پدربزرگ و مادربزرگ’ مجموعه رکورد است — اثیری در راه است که صدا نیست مجبور منحصر به فرد صفت که فرود آمد چند از آلبوم در بیلبورد Heatseekers و معاصر جاز نمودار. در تور در حمایت از پنجم انفرادی تفرج خیال انجاممی شد فقط دو هفته پیش Edmonson انجام خواهد شد در ارتفاعات تئاتر در روز جمعه.

سه بار
House of Blues – 02.21

اگر وجود دارد هر گونه به طور کلی توافق انتقاد از این سه بار در سال های اخیر این است که صدای خود را منحرف گشته است از آن سنگین تر ریشه. کالیفرنیا کوارتت منتشر کرده است ده آلبوم در دو دهه گذشته تجربه با صداهای مختلف و ژانرهای در طول راه به مخلوط پذیرش از طرفداران و منتقدان. آخرین ارائه 2018 را مزامیراست که به طور کلی در نظر گرفته خود را به عنوان بسیاری خام آلبوم; اما آن را در سال 2005 Vheissu که تاسیس این گروه به عنوان سنگ حق امتیاز به دست آورده و آنها را به یک گروه ترکان و مغولان از طرفداران اختصاص داده شده. تور در جشن سالگرد 15 از دستیابی به رکورد سه بار بازدید House of Blues در روز جمعه.

رکس اورنج کانتی
Revention مرکز موسیقی – 02.22
در سن مناقصه از 18 الکس اوکانر — better known by his stage name رکس اورنج کانتی — فرود یک ویژگی تایلر خالق Flowerboyساخت و او را به یک نام خانگی با در — بدانید که دوستداران موسیقی است. از آن زمان به بعد فارسی singer/songwriter – در حال حاضر 21 – ایجاد کرده است خود را به عنوان التقاطی احساسی هنرمند که حاضر به pigeonholed. در تور در حمایت از تسویه حسابخود را سوم تفرج و عمده-برچسب اولین با, سونی, رکس اورنج کانتی است برنامه ریزی برای انجام در روز شنبه در Revention مرکز موسیقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im