هوستون کنسرت تماشای 2/26: تنیس و بیشتر

RodeoHouston آغاز این هفته و شما می دانید آنچه که به معنی مردمی است. آن زمان برای کارناوال سواری قیف کیک و گوسفند bustin’. بنابراین خود را دریافت کنید چکمه های تابیده خود را و شلوار جین hemmed خود کلاه تنگ و شکستن آن سگک کمربند به دلیل از آن زمان به سوار شدن! میدلند باز خواهد شد در این سال را جشن اما جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه تگزاسی نه تنها عمل ارزش دیدن در شاخه فرعی رودخانه شهرستان در این هفته است. برای اطلاعات بیشتر از بهترین موسیقی در شهر نگه داشتن اسکرول.

انتخاب هفته:

تنیس
بلوط سفید سالن موسیقی – 03.02

با وجود میل برای قایقرانی, خواننده, Alaina مور اذعان کرده است در سال های اخیر مصاحبه هایی که او تنها آموخته است که چگونه به شنا در سال گذشته است. که ممکن است به عنوان یک شگفتی به دیرین طرفداران تنیس, اواز یا موسیقی دو نفری است که به خوبی شناخته شده برای آن دریا ، مور و پاتریک رایلی عملا زندگی در یک قایق و اثیری رویای پاپ شده مرتبط با آب از سال 2011 را کیپ مندانه. اما موسیقی در هم تنیده زن و شوهر ثابت کرده است که ده سال پس از شکل گیری خود را که آنها هنوز هم پر از شگفتی و صمیمی ballads. در تور در حمایت از پنجمین آلبوم استودیویی شنا, تنیس را انجام lo-fi, یکپارچهسازی با سیستمعامل, آهنگ در وایت اوک سالن موسیقی در روز دوشنبه.

بهترین از بقیه:

آماندا Shires
ارتفاعات تئاتر – 02.27

در سال 2016 آماندا Shires تا به حال یک ایده است. تغذیه با کمبود نمایندگی مورفی بومی تماس همکار خواننده و ترانه سرا Brandi Carlile و پیشنهاد تشکیل یک نسخه از راهزنان. به درستی به نام Highwomen, Shires و Carlile همکاری با ناتالی Hemby و Maren موریس برای ضبط یک آلبوم که پس از ملاقات با تحسین منتقدان. یکی نیست به نشستن هنوز هم بیش از حد طولانی Shires در تور در حمایت از او, از خود راضی مواد. او برنامه ریزی شده به انجام او را توانمند سازی آمریکا در ارتفاعات تئاتر روز پنج شنبه با حمایت L. A. Edwards.

Opeth
House of Blues – 02.28

برای سه دهه گذشته سوئدی راک Opeth شده اند فریبنده مخاطبان با نوع رقص توانایی های خود. آغاز به عنوان یک death metal لباس گروه تفننی در psychedelic rock قبل از در حال توسعه را به یک متفکر تمدید prog-rock عمل می کنند. Opeth آخرین رکورد در Cauda Venenum – که ترجمه را به “زهر در دم” – بوده است ملاقات با تحسین منتقدان است و در حال حاضر در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان بزرگترین آلبوم تا به امروز است. در تور در حمایت از خود 13th ارائه خود اعلام کرد: “بد ترین گروه در جهان” خواهد شد بازدید از خانه بلوز روز جمعه.

PUP
بلوط سفید سالن موسیقی – 02.28
پس از سال 2016 به این رویا بیش از راه اندازی آنها را به محل موردتوجه وتماشای عموم, تورنتو, پانک راک PUP وظیفه شد با پیگیری خود را دستیابی به موفقیت دانشجوی سال دوم آلبوم با hard-hitting, deprecating ارائه شده است. اما آنها قادر به جلب طرفداران جدید در حالی که حفظ درخواست تجدید نظر خود را به دیرین شنوندگان? در یک کلمه بله. سه سال بعد استفان Babcock, نستور Chumak زاک Mykula و استیو Sladkowski بازگشت به نزاع با مرضی چیزهایکه این گروه به عنوان “بی پروا سرگرم کننده قصیده به نیهیلیسم و افسردگی است.” پشتیبانی شده توسط فریاد زنان و جلب تامسون بنیاد PUP – مخفف احساساتی استفاده از پتانسیل خود به ارمغان بیاورد snarky تغزل و anthemic ریف گیتار به بلوط سفید سالن موسیقی در روز جمعه.

The Wonder Years
بلوط سفید سالن موسیقی – 02.29

در دهه گذشته و نیم تعجب کرده است که قرار دادن برخی از مهمترین و جدی قلبی پاپ-پانک در کسب و کار. تغییر بین زمزمه آواز و فریاد تیز جلو مرد دن “ابکی” کمپبل سهام صمیمی ترین جزئیات زندگی خود را با طرفداران خود را به این امید که دیگران ممکن است پیدا کردن آرامش در اشعار او. در طی شش آلبوم استودیویی فیلادلفیا راک کاوش تم از تنهایی در جاده ها احساس بی کفایتی و کلی ناآرامی ها در مورد این چیزی که تمام زندگی ترکیب عناصر ایمو emo پانک و alt-سنگ برای برخی بسیار anthemic آهنگ. در تور در حمایت از پشت سر هم & پوسیدگی دومرا دوم آکوستیک تفرج واندر سال خود را از لحاظ عاطفی جامع آهنگ به بلوط سفید سالن موسیقی در روز شنبه.

میدلند
NRG ورزشگاه – 03.03
میدلند اولین آلبوم بر روی صخره ها به دست آورده تگزاس-بر اساس کشور راک دو نامزد جایزه گرمی و دوم تلاش اجازه دهید آن را رول شده و استقبال خوبی نیز هست. برخی از منتقدان با تشبیه گروه صدا که از یک جلا Dwight Yoakam که بعید است به ناراحتی سه نفر که نام قصیده به یکی از کنتاکی بومی ها. این ژولیده شهری کابوی ها در حال برنامه ریزی برای شروع اول از این سال هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان کنسرت در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>