دیروز RodeoHouston اعلام کرد که شانس رپر Marshmello و هوستون-با-راه-از-مینیاپولیس بومی Lizzo خواهد دور از آن سال 2020 صف. هر سه ذکر شده برای این سال برنامه اما وجود دارد مقدار زیادی از موسیقی بود بین در حال حاضر و مارس را به عنوان به خوبی. بنابراین ما وارد یک لیست از بهترین اعمال در شهر این هفته و ما امیدواریم که شما به ما بپیوندید در برخی از نشان می دهد در زیر.

انتخاب هفته:

یلا
ارتفاعات تئاتر – 02.07

ترکیب, کشور, مردم, و, روح, موسیقی, Yola گردد یکی از بهترین بررسی آلبوم های 2019. تولید شده توسط کلید های سیاه و سفید’ دن اورباخ اولین آلبوم خود راه رفتن را از طریق آتش ویترین اثیری خواننده های بالای رشته ها و گیتار فولاد با شعر آورده است که شنوندگان به اشک یک دقیقه قبل از ساخت آنها احساس آنها می تواند در هر چالش. گرمی نامزد خواننده و ترانه سرا است, برنامه ریزی برای انجام در روز جمعه در ارتفاعات تئاتر مارک اولین بار عملکرد خود را در هوستون. این یکی نباید از دست رفته.

بهترین از بقیه:

Sarah McLachlan
سرگرمی مرکز – 02.06

Sarah McLachlan شده است یک نام خانگی برای نزدیک به 30 سال در حال حاضر. او سومین آلبوم استودیویی بی مهارت نسبت به اکستازیشد گواهی پلاتین سه گانه در ایالات متحده, و آن را بیشتر تثبیت نام تجاری خود را در بومی کانادا است. او نشده منتشر شده برای یک رکورد از سال 2016 به سرزمین عجایب – یک آلبوم کریسمس – و نه اعلام کرد هیچ برنامه ای برای موسیقی جدید اما طرفداران طولانی مدت باید پرش در فرصتی برای شنیدن McLachlan را فرشته خواننده در سرگرمی مرکز در روز پنج شنبه قبل از منفرد خواننده و ترانه سرا خلوت از کانون توجه دوباره.

تیغه جلو خیش دیوار
بلوط سفید سالن موسیقی – 02.07
در سن مناقصه از 19, مردمی, کشور, هنرمند تیغه جلو خیش دیوار امضا شد به ریک روبین آهنگ آمریکایی شرکت چاپ و نشر. 20 او تا به حال انجام شده (به عنوان یک عمل باز) در Ryman سالن در نشویل. پس از ساسکاچوان بومی منتشر کرده است دو کامل آلبوم به هیاهو و او نشان نداده هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. در تور در حمایت از آخرین EP تیغه جلو خیش دیوار و ترسناک دشت پسرانکانادا کابوی بازدید بلوط سفید سالن موسیقی در روز جمعه.

بسیار مشکوک
Revention مرکز موسیقی – 02.08

جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه راک بسیار مشکوک رد به pigeonholed. یک نیروی تفرقه در سبک راک, گروه ترکیبی از گاراژ راک, هیپ هاپ, فلز سنگین و حتی پاپ به ایجاد یک smorgasbord از صدا. در حالی که ماساچوست مبتنی بر ساز و برگ ممکن است همه فنجان چای تمایل خود را به فشار مرزهای و استعداد برای ترکیب سبک نمی توان نادیده گرفت. بسیار مشکوک و برنامه ریزی شده است به انجام در Revention مرکز موسیقی روز شنبه در حمایت از خود را به آخرین نسخه MCID.

Elle وارنر
برنز Peackock – 02.10

در سال 2012, Elle وارنر پشت سر هم بر روی صحنه با Perfectly Imperfect. پشتیبانی شده توسط رهبری واحد “فقط می خواهم آن را به شما بدهد” – که به ویژه با هوش J. Cole – آلبوم عرضه در شماره چهار در بیلبورد 200 جدول. متاسفانه او پیگیری چهار کلمه حرف کنار گذاشته شد که این خواننده روشن برچسب. اما پس از هفت سال نیویورک بومی شد و در نهایت قادر به انتشار یک رکورد دیگر. در تور در حمایت از ELLEVATION, وارنر را به ارمغان بیاورد شرجی آواز برنز طاووس در مجلس بلوز در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im