هوستون کنسرت تماشای 3/11: گوئن استفانی و بیشتر

نگرانی در مورد کوروناویروس شود سر در گم هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان است که رسما در نوسان کامل. بیش از 566,000 مردم با حضور و فعالیت در زمینه بین مارس 3 و 9 و 439,000 از آنها با حضور در کنسرت های داخل NRG ورزشگاه با توجه به RodeoHouston وب سایت. که است که می گویند که اگر کباب و موسیقی زنده آن را سخت برای متقاعد کردن Houstonians به ماندن در خانه. برای کسانی از شما که نمی self-قرنطینه ما قرار داده است با هم یک لیست از بهترین اعمال آمدن به شهر در این هفته. به امید دیدن شما همه در خارج وجود دارد.

انتخاب هفته:

گوئن استفانی
NRG ورزشگاه – 03.17

گوئن استفانی پیشگام. پس از برش زدن دندان های خود را به عنوان جبهه از هیچ شکی در ’90s بومی کالیفرنیا راه اندازی شد و به یک حرفه انفرادی با سال 2004 را دوست دارم. فرشته. موسیقی. عزیزم. در حالی که برخی از شنوندگان بیدارم مورد انتقال به یک pop-دوستانه صدا حتی سرسخت ترین ska علاقه مندان بودند سخت و فشرده به انکار جاذب قلاب از “آنچه شما انتظار دارند ؟” و “Hollaback Girl.” در سال های اخیر جایزه گرمی برنده جایزه خواننده و ترانه سرا نکرده تور بسیار صرفه جویی برای اقامت در لاس وگاس – اما RodeoHouston او را متقاعد به دوباره بایو شهرستان برای اولین بار پس از سال 2016. دیدن او در NRG ورزشگاه در روز سه شنبه.

بهترین از بقیه:

رایگان اتباع
House of Blues – 03.12

بهترین و شناخته شده به عنوان اندرسون .Paak زنده band رایگان اتباع بد بو, پر از احساسات, کوارتت با استعداد به یدکی. با الهام از امثال Stevie Wonder, B. B. King و Herbie Hancock گروه حرفه ای ساخته شده در همکاری و خود را با عنوان اولین آلبوم تنها باعث شهرت آن است. شامل حضور مهمان از اواخر Mac Miller, T. I., Chronixx و بیشتر گروه اول مناسب ضبط یک لذت است. در تور در حمایت از آن رایگان اتباع انجام خواهد شد در خانه, بلوز, در روز پنج شنبه.

مارک Rebillet
بلوط سفید سالن موسیقی – 03.12

مارک Rebillet ساخت آهنگ از ابتدا. یوتیوب ستاره ساخته شده است یک نام برای خود به عنوان یک بداهه هنرمند که حلقه الکترونیکی و جاذب ضربه خاموش توسط cheeky تغزل. اما با وجود میل شدید برای شوخی دالاس بومی خود می بالد بسیار کمی از دانش موسیقی داشتن نواختن پیانو از او 4 و مطالعه موسیقی کلاسیک پس از سن مناقصه ها و مزایده 15. در تور در حمایت از اروپا واو دانشجوی سال دوم تلاش Rebillet خود را آهسته buring R&B قلاب به بلوط سفید سالن موسیقی در روز پنج شنبه.

Lizzo
NRG ورزشگاه – 03.13
به سختی دو سال پیش تعداد کمی از مردم می دانستند که Lizzo شد. او صرف بیشتر از سال 2018 تور با HAIM و Florence + The Machine, انجام به عنوان یک عمل باز برای هر دو گروه. سپس او منتشر شد چون من شما را دوست دارمو همه چیز تغییر برای دیترویت متولد هوستون-مطرح خواننده و ترانه سرا. پشتیبانی شده توسط تک آهنگ “آب” “سرعت” و “حقیقت لطمه می زند” – همه از آن دفاع از بدن, مثبت, مراقبت از خود و دختر بچه قدرت – Lizzo رشد کرده است به یکی از داغترین هنرمندان معاصر در جهان است. طرفداران می توانید او را RodeoHouston اولین روز جمعه.

سیلوراستاین
انبار زنده – 03.16
Screamo نیست به عنوان محبوب آن را به عنوان یک بار بود و بسیاری از هنرمندان آن را رها و در سال های اخیر است. اما در حالی که بسیاری از همسالان خود مشغول بازسازی خود سیلوراستاین بود دو برابر را در این ژانر است. بیست سال از حذف خود را تشکیل انتاریو پنجگانه برای تلفن های موبایل به عنوان تیز و گزنده مثل همیشه در آخرین نسخه است که به شدت angsty و infectiously جاذب به عنوان هر چیزی در فروشگاه. در تور در حمایت از خود 10 آلبوم استودیویی یک مکان زیبا به غرق, سیلوراستاین خود را پس از هاردکور گزارشات به انبار زنده در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>