هوستون کنسرت تماشای 3/4: ویلی نلسون و بیشتر

RodeoHouston است که در اینجا مردمی. و در حالی که در این سال وارد زمین دارای مقدار زیادی از اعمال ارزش دیدن — از جانبازان چاشنی به افزایش ستاره ها — NRG عرصه نمی توان تنها محل در شهر بازی موسیقی بزرگ است. بنابراین نگه داشتن اسکرول برای دیدن میدارد ما را برای این هفته بهترین کنسرت اعم از کلاسیک راک و کشور آیکون به انجیل الهام گرفته از خواننده های رپ و آیکون.

انتخاب هفته:

Willie Nelson
NRG آرنا – 03.04

ویلی نلسون مردی است از مردم. گربه وحشی, غریبه, گل رز برجسته به داخل کشور یاغی سبک فرعی در ’60s و پس از همکاری با امثال Waylon Jennings, Ray Charles اسنوپ داگ و نورا جونز به نام تنها چند. او می گذراند برخی از صمیمی ترین قلبی, تصنیف تا کنون ثبت شده اما این نه نگه تگزاس بومی از ورزشی, خوش بین, خنده دار شوخ طبعی است. چهار شنبه خواهد بود نلسون 11th ظاهر در RodeoHouston و نهم به عنوان یک هنرمند انفرادی. آن را از دست ندهید.

بهترین از بقیه:

Becky G
NRG آرنا – 03.05

Becky G نیست و حتی 25, هنوز, و او در حال حاضر ورزش بسیار چشمگیر رزومه. مکزیکی-آمریکایی خواننده و ترانه سرا همکاری با امثال اسم حیوان دست اموز بد و کره جنوبی پسر گروه BTS. او همچنین ستاره دار در فیلم هایی به عنوان قدرت رنجرز و حضور مهمان در ضربه نشان می دهد تلویزیون امپراتوری. سه روز پس از 23 روز تولد افزایش ستاره پاپ او را در غاری در هوستون دام نمایش و بازار مال فروشان در روز پنج شنبه.

Marc Anthony
هوشمند مرکز مالی – 03.06
Marc Anthony علاقه مند نیست و در روند. زور زدن اجتناب ناپذیر ظهور reggaeton و دام که به ظاهر پیشی لاتین, موسیقی, خواننده پورتوریکویی-ترانه سرا نوشت و ثبت سالسا آلبوم فقط سال گذشته است. نزدیک به سه دهه پس از اولین بازی خود را آنتونی محتوا است به شنوندگان بیشتر از همان بیشتر از آنچه که او را به نام خانواده در وهله اول. و طرفداران نیست شکایت. در تور در حمایت از اولین نسخه خود را در شش سال اپوساو انجام خواهد شد در هوشمند مرکز مالی در روز جمعه.

Chance The Rapper
NRG آرنا – 03.06

اگر ما صادق بودن Chance The Rapper آخرین آلبوم این روز بزرگ بود که با صدای تلپ افتادن. پس از موفقیت 2016 را رنگ آمیزی کتاب mixtape, شیکاگو بومی نگاه ابتدا به بزرگ بعدی نام در هیپ هاپ. متاسفانه اولین آلبوم خود را صدا شتاب زده unfocused و به طور کلی uninspired که منجر به احتمال لغو تعدادی از کنسرت برنامه ریزی شده برای این سال است. با وجود این تلو تلو خوردن مقدار زیادی از طرفداران در هوستون مشتاق به گرفتن رپر اولین عملکرد در RodeoHouston در روز جمعه.

عقاب
تویوتا سنتر – 03.06 & 03.07

هوستون یکی از تنها هفت شهرستانها خواهد شد که به اندازه کافی خوش شانس به میزبان یک عقاب کنسرت در سال 2020 است. صورتحساب به عنوان “هتل کالیفرنیا سال 2020” دان هنلی جو والش و Timoth Schmit انجام خواهد شد گروه نمادین ترین آلبوم در تمامیت خود را در کنار اواخر Glenn Frey پسر شماس فری و ارکستر است. پس از اتمام پنجمین آلبوم استودیویی — و کوتاهی تنفس — گروه انجام خواهد شد یک مجموعه اضافی از greatest hits. گرفتن آنها را در روز جمعه (یا شنبه) در تویوتا سنتر.

پست مالون
تویوتا سنتر – 03.09
چهار ماه پس از آخرین فروخته عملکرد در هوستون, تگزاس, خود پست مالون را به شاخه فرعی شهرستان به یک پیروزی دامان. آخرین آلبوم, هالیوود خونریزیدو برابر پایین در پاپ و نوسان و حتی بیشتر از رپ اما دالاس-متولد خواننده-ترانه سرا استار در ادامه به افزایش همه یکسان است. مباهات حضور مهمان از امثال Halsey و Ozzy Osbourne, پست, سومین آلبوم استودیویی به طرفداران و حتی صمیمی نگاه اجمالی به نمودار-دائم الخمر را headspace. شنیدن او را لخت و روح خود را در تویوتا مرکز در روز دوشنبه.

NCT 127
NRG آرنا – 03.10
K-pop است آینده kiddos. NCT 127 — سئول-بر اساس زیر واحد از کره جنوبی گروه پسر NCT که دارای حیرت انگیز 21 نفر — برای اولین بار خود را در هوستون دام نمایش و بازار مال فروشان در سه شنبه شب. اگر شما در حال حاضر امن بلیط به یکی از داغترین کنسرت در هوستون در این سال شما از شانس هستید چرا که نشان می دهد در حال حاضر به فروش می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>