هوستون طراح صحنه و لباس باعث می شود ماسک برای اتاق اورژانس کارکنان

طراح صحنه و لباس دونا جنوب اشمیت فکر راه جلوتر از اکثر Houstonians زمانی که او تصمیم به گرفتن یک دسته از باقی مانده مواد و آنها را به انزوا و او را به ماندن در خانه سفارش ضربه هوستون.
رسانه های اجتماعی و ارتباطات با دیگر طراحان صحنه و لباس در سراسر امریکا اما به خصوص اشمیت همکاران خود در نیویورک شد و به او گفتن که ماسک بودند به شدت مورد نیاز توسط بهداشت حرفه ای و مهارت های حرفه ای مناسب بود برای پاسخ دادن به تماس.

خوش شانس برای اشمیت او همچنین مدیر در صحنه و ارز که در خانه های موجودی انبار از اعضای تئاتر در اطراف شهر برای ذخیره سازی و به اشتراک گذاشته شده استفاده کنید. یک تماس به خیابان اصلی تئاتر که با کمال میل اهدا ذخیره شده از پارچه های اخیر کودکان را نشان می دهد اشمیت کار کرده است (جادوگر شهر از و وری داستان از فرعی School) و او بود که تمام مجموعه.

اما کار نمی کند شروع به سمت راست دور.

“من نمی خواهم به یک دسته کامل از ماسک است که مردم نمی خواهید به استفاده از” گفت: اشمیت. او منتظر تا زمانی که آن را تایید کرد که از نزدیک بافته شده پارچه های پنبه ای بود که مواد مورد نظر و سپس با او تماس گرفته و LBJ اتاق اورژانس بیمارستان بالینی, منابع, پرستار, دکتر دانا اولدهام برای دیدن اگر او علاقه مند شد.

پاسخ این بود بله چشمگیر است.

“N95 ماسک که آنها در حال حاضر با پوشیدن قرار شد یک بار استفاده کنید. استفاده از آن را برای یک بیمار و پرتاب آن به دور است. اما از آنجا که آنها در تامین کوتاه مدت آنها نیاز به استفاده مجدد از آنها” توضیح می دهد که اشمیت. “پس, پنبه, ماسک که من به طور خاص برای ایجاد یک عنصر حفاظتی خارج از معمول ماسک پس از آن می تواند طولانی تر آخرین.”

برای ساختن ماسک اشمیت منابع یک الگوی در اینترنت و سپس اصلاح آن را پس از ارسال یک نمونه برای به تصویب میرساند. نظر می رسد یک الگوی ساده مشغول به کار فقط به عنوان به خوبی معنی اشمیت می تواند بیشتر از آنها را در زمان کمتر.

و بیشتر از آنها مورد نیاز است. کار در خط مونتاژ مد اشمیت تا کنون ساخته شده 30 کامل ماسک در 20 بیشتر و در نظر دارد برای ایجاد ماسک برای همه 200 اولدهام کارکنان.

“زندگی حرفه ای من است و نه در خط مقدم از نجات بخش می گوید:” اشمیت. “اما این راه من می تواند در پیوستن به در است. من یک پرستار من نمی تواند به در و کمک کند. اما ماندن در منزل و دوخت است که من راه های کمک به عنوان بهترین من می توانم با استعداد من داده شده توسط خدا است.”

Completed masks ready to ship outگسترش

تکمیل ماسک آماده به کشتی

عکس دانا جنوب اشمیت

The Scarecrow's top was used to make most of the above masksگسترش

مترسک را بالا استفاده می شد را به بسیاری از بالا, ماسک

عکس از طرح Film Co.

نه تنها اشمیت ارائه ماسک با پارچه او را با استفاده از او را نیز معرفی برخی از رنگ به زندگی این شجاع پزشکی حرفه ای.

“کسی نوشته شده است که از آنها قدردانی رنگارنگ ماسک از آنجا که این چنین دلتنگ وضعیت در حال حاضر که هر بیت از طنز و شادی است که می تواند به ارمغان آورد به وضعیت خوش آمدید” اشمیت می گوید.

در آن روح از گسترش کمی شادی اشمیت می گوید در حال حرکت رو به جلو او را برای رفتن به سعی کنید و اجازه دهید کارکنان می دانیم چه بازی و شخصیت خود را, ماسک از. “وقتی که من ارسال دسته بعدی من به آنها بگویید که آنها با پوشیدن یک جادوگر شهر از پرواز میمون است.”

Photo by Donna Southern Schmidt

عکس دانا جنوب اشمیت

تکمیل پرواز میمون ماسک

The jackets on the Flying Monkeys was the material used for the above masksگسترش

کت در پرواز میمون ها شد و مواد مورد استفاده برای بالا ماسک

عکس از طرح Film Co.

اگر شما می خواهم به می دانم که چگونه به ماسک و یا که در آن به آنها ارسال لطفا تماس بگیرید [email protected] و دانا جنوب اشمیت خواهد بود خوشحال به ارائه اطلاعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>