هوستون نمی مراقبت از آنچه شما فکر می کنم

آستروس همچنان عمیقا فرو رفته در داخل تکان دهنده و افتضاح تقلب و رسوایی. راکت نه تنها رفته همه در توپ کوچک, اما آنها ویژگی های دو تا از شگفت آور ترین unliked ستاره در جیمز هاردن و راسل وستبروک. با وجود برتری در دادگاه و الماس مردم عشق به نفرت در هوستون.

و که حتی شمارش تگزاسی که به نظر می رسد عامل زیر مجموعه ای از قوانین کاملا مستقل از بقیه NFL.

اگر شما یک هوستون sports fan, شما ممکن است احساس مانند ما بازگشت به زمانی که ما تا به حال هیچ قهرمانی در هنگام هوستون ورزشی بودند بیشتر مترادف با بدبختی از شادی.

اجازه ندهید که اتفاق می افتد. اگر شما احساس بد تقلا آستروس فریب داد و یا در مورد انتقاد از راکت ها به یاد داشته باشید بهترین دوست جدید خود را: به رغم.

شما دیگر باید متصل به این ایده که معشوق. شما از افسار به تیم های که نیاز به دوست و محترم است. در این مرحله چه کسی مراقبت کنید ؟ وقتی که می آید به هوستون, ورزش, چیزهای شکسته اند بد است بنابراین هیچ دلیل خوبی برای در آغوش نفرت.

از این نقطه به جلو لذت بردن از هر لحظه از پیروزی و پرتاب آن را در گلوی متنفر. آنچه آنها فکر می کنم بی ربط است. آنها شمارش ما را برای چند دهه. هیچ چیز تغییر کرده است.

آنچه ما به عنوان طرفداران عذر خواهی ؟ هیچ چیز.

آنچه شما را دوست ندارند تیم ما? مانند ما مراقبت. شما فکر می کنید شما می تواند آسیب به روح و روان ما? لطفا. ما از طریق زندگی می کردند بوفالو و فی Slama Jama. رسانه ای به نام موشک Uglyball در ’90s زمانی که ما برنده عنوان. The New York Post به نام هوستون Hellhole. که بهترین شما کردم ؟

ما زندگی می کردند از طریق طوفان و سیل و رکود نفت و رکود. ما شده ایم حداقل سرد حداقل به رسمیت شناخته شده شهر بزرگ در آمریکا است. ما از آبی یقه نفت شهر به یک یقه سفید نوآورانه مرکز میباشد. و شما فکر می کنید مردم bitching در مورد چقدر جیمز هاردن دریبل باعث می شود ما احساس بد در مورد خودمان است ؟ شما باید دیوانه.

هنگامی که ما از شنیدن Charles Barkley یا شکیل اونیل bitching در مورد موشک های ما فقط به یاد داشته باشید Sir Charles یک بار انداخت کسی که از طریق یک صفحه شیشه پنجره در هوستون و Shaq رو جاروب توسط راکت در فینال. هنگامی که بیل سیمونز خواستار این تیم unwatchable ما به یاد داشته باشید او را unlistenable.

و در حالی که ما ممکن است با هیجان Astros, فریب داد, رسوایی آن را تغییر هیچ چیز نیست. داجرز نیست, ضرب و شتم ما Stros در سال 2017. و آنها احتمالا نمی خواهد آنها را ضرب و شتم در سال 2020 یا نه.

شما در حال ریشه کن برای ما. ما اهمیتی نمی دهند. ما نمی پرسند و نه ما نیاز به تایید شما. ما برداشت شده بر روی خندید و نادیده گرفته شده زمانی که ما می توانیم به یاد داشته باشید. پیش بروید و اضافه کردن نفرت را به لیست. آن را فقط باعث می شود ما قوی تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید