هوستون چرخ ضامن دار با تیم ند و دلال محبت

“این TuResday امروز.” توضیح داد Fat دلال محبت به جمعیت. “من می دانم آن را روز شنبه اما میخوام تماس آن Turesday چون من باید هر کسی به نوبه خود! ما boujee مردم که حتی بیرون رفتن در یک جمعه شب برای این کار نشان می دهد. بنابراین من نیاز به هر کس به تلفن خود را دریافت و چرخ ضامن دار!”

House of Blues شد میزبان پنج شنبه شب هنگامی که تیم ند و دلال محبت آورده هنر Ratchet تور به برنز طاووس ، به تازگی تشکیل دو هنر ضامن است و برای انتشار در اواخر این سال, اما آن را تنها مناسب برای H-شهر بومی را به شهرستان خود را برای اولین بار طعم موسیقی است. در حالی که هنرمندان خود را standout مشاغل از دوستان دیرین و L. O. U. D. Muzik همکاران در حال حاضر تیمی برای یک سرمایه گذاری جدید هیجان انگیز و مشترک آلبوم.

شروع به تنظیم کردن تیم ند باز با خود را پر انرژی سوسیس “غول” قبل از معرفی مرد دلال محبت او به عنوان پدید آمده به او ضربه لحن “رک پدر.” این دو سپس فرار را از طریق برخی از قابل توجه ترین آهنگ های مستقل از جمله چربی دلال محبت است “مازراتی” و تیم جدیدترین تک “سرد, گاه به گاه, پورنو.”

Tim Ned smiles for the camera during his performance.

تیم ند لبخند برای دوربین در طول عملکرد خود را.

عکس جنیفر دریاچه

شیمی بین این دو این است که بلافاصله قابل توجه است. در حالی که تیم های باحال, گاه به گاه, و حضور یک صاف, suave, نوع, چاق, فانتزی همراه با ناهموار ثبات قدم از یک rap star, آماده به نوبه خود و حزب. (و او پس از سفارش, عکس های از نوار اواسط تنظیم شده است.) یین-یانگ سبک تلفیقی مخلوط کاملا به عنوان تیم خود را با استفاده از صدای صاف برای قلاب و دلال محبت میسازد کردن یک حمله از تغزلی آیات است. حتی زمانی که این نقش در حال تغییر به تیم در این آیه و دلال محبت در کر تعادل است همیشه حاضر.

مصرف کوتاه مدت تنفس دو پاک این مرحله برای یک لحظه به عنوان کلام هنرمند شاعر الهه Fe داد صمیمی عملکرد در مورد معنای “ضامن” و اهمیت بودن افتخار است که شما بدون توجه به آنچه دیگران فکر می کنم. با گروه پروژه جدید, معنای کلمه “ضامن” در یک معنای کاملا جدید. به چرخ ضامن دار است که به خودتان می شود. به انجام آنچه می خواهید انجام دهید بدون هیچ گونه نگرانی در مورد چه کسی دیگری را درک خواهد کرد شما.

بازگشت از استراحت تیم در حال حاضر به تن پیراهن آستین بلند و شلوار جین پاره پاره, فرار قبلی خود را پاک برش نگاه شلوار و یک دکمه پیراهن برای پیوستن به دلال محبت در بیشتر باهستگی مد. دلال محبت sported tracksuit قرمز و زنجیر طلا تمام شب. با تغییر لباس و پشت چراغ هنر چرخ ضامن دار بود در مورد برای شروع است.

Fat Pimp gives the middle finger during his performance.

مرد دلال محبت می دهد و انگشت وسط خود را در طول عملکرد.

عکس جنیفر دریاچه

در یک شب از وطن حمایت بین هنرمندان و طرفداران تمام انجام اعمال شد H-شهر فارغ التحصیلان از جمله افتتاحیه B وال و Dontaskgen که با گرم شدن جمعیت قبل از این دو در زمان این مرحله شاعر الهه Fe, DJ StaSo و Khody بلیک که عضو این گروه به روی صحنه خود را به آواز خواندن همراه بخشی در “هیچ Thotty.”

انرژی و جمعیت آماده بود. با لبخند در چهره خود تیم ند و دلال محبت پرده برداری هنر Ratchet به زادگاه خود را و قادر به عبور موفق نقطه عطف خود bucket list. این کنسرت پس از آن تبدیل به یک رقص به عنوان دلال محبت و تیم پریدند کردن مرحله و باز کردن یک دایره در میان جمعیت به کانون توجه همه را به رقص حرکت می کند.

“با تشکر از شما بچه ها واقعا….” دلال محبت گفت: مخاطبان است. “خانواده شده اند می تواند در هر نقطه از مادر fuckin’ جهان اما خانواده هستند امشب در اینجا با ما با تشکر از شما.”

لیست مجموعه

1. غول
2. دندانه دار کردن, پدر,
3. خورشید
4. Mazerati
5. سرد و گاه به گاه پورنو
6. من رول تا
7. می تواند به توقف Flexxin
شکستن/دکلمه
8. سپرده
9. Bucket List
10. صعود به سطح بالا
11. چرخ ضامن دار
12. هیچ Thotty

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید