هوستون سر خراشنده: تگزاسی تجارت DeAndre هاپکینز به آریزونا کاردینالز

لایحه اوبراین نامگذاری شد مدیر کل Houston Texans در عنوان فقط حدود یک ماه پیش در یک بیانیه منتشر شده توسط تیم صاحب کال McNair اما حقیقت امر این است که اوبراین شده بود چیزهایی در حال اجرا پس از شلیک سابق جنرال موتورز برایان Gaine در ماه ژوئن 2019. که شد کاملا مشهود است در اواخر ماه اوت زمانی که اوبراین شکل فهرستی در یک سری از حرکت های که به پایان رسید تا با چپ مقابله با Laremy Tunsil در یک تگزاسی و خارج linebacker Jadeveon Clowney در مبارزه بعدی به سیاتل.

این یک چیز به تجارت گسترده پیش نویس سرمایه برای Tunsil که باید یک بازیکن خوب برای تگزاسی برای مدت زمان طولانی (با فرض اینکه آنها قادر به ثبت نام او را به یک فرمت). که در مقابله دردناک بود اما قابل درک است. این Clowney تجارت بیشتر احساسی متهم در بخشی به دلیل Clowney بود یک بازیکن محبوب و در بخشی به دلیل تگزاسی ها رو به طور کامل fleeced در معامله توسط Seahawks.

که Clowney تجارت بود یک علامت هشدار دهنده در اوبراین GM صلاحیت (یا فقدان آن) بود که خاموش با وجود واقعی فوتبال بیش متعاقب آن هفته ها و ماه. هیچ وقت به نگرانی در مورد “اوبراین GM,” چون ما بیش از حد شلوغ نگرانی در مورد “اوبراین سر مربی.” در حال حاضر 2020 offseason است که در اینجا و اوبراین ماه خارج از افتضاح Clowney مقابله و ظاهرا به دنبال در آینه گفت: “نگه دارید من آبجو” رفته و روح خرد کردن فاجعه حرکت می کند.

روز دوشنبه اوبراین معامله تمام نرم افزار گیرنده گسترده DeAndre هاپکینز به کاردینالز آریزونا در یک معامله است که اساسا شبکه تگزاسی بارها مجروح RB David Johnson (و کامل خود را از 10 میلیون دلار حقوق و دستمزد) و یک انتخاب دور دوم در سال 2020 پیش نویس است. این Tunsil و Clowney معاملات معاملات که در آن طرفداران commiserate, فحش دادن, بحث و حرکت می کند. این هاپکینز تجارت است که مشروع خرابه پایگاه های فن و تگزاس طرفداران حق کبود و غم انگیز است.

بنا به گزارش های محرک در این معامله ساخته شده بودند (یک) اصطکاک بین ستاره wideout و اوبراین و (ب) هاپکینز’ میل به یک قرارداد جدید. در حال حاضر او به سه سال و حدود 40 میلیون ترک در فرمت او امضا چند سال پیش. بدیهی اوبراین نمی خواهید به مقابله با یک مذاکره دوباره از یک معامله با سه سال باقی مانده و بنابراین او می انداختند بهترین گیرنده گسترده ای در بازی برای یک شوخی تجارت بسته است.

اشتباه نکنید تگزاسی در حال مایه خنده در حال حاضر و اوبراین نیز ممکن است به کار در دلقک کفش و بینی قرمز است. یک بار دیگر او اجازه دهید احساسات خود و احساسات نسبت به یک بازیکن دیکته یک نتیجه است که باعث می شود این تیم بدتر و نه بهتر. تگزاسی ها در’ دفاع بدتر شد بدون Jadeveon Clowney و آنها بدون شک بدتر بدون هاپکینز. فقط خدا می داند که Deshaun واتسون در حال رفتن به پرتاب توپ به در سال 2020 است.

در اینجا نتیجه خالص از Clowney و هاپکینز معاملات:

است که یک هزار درصد قصور و آن را عادلانه به سوال “آیا اوبراین حتی تماس های اطراف به تیم های متعدد هنگامی که او می کند این معاملات? که بهترین معامله او می تواند به صورت یک در-خود-نخست به صراحت بزرگ گسترده ای از گیرنده است؟” اگر شما بدانم که آیا مردم در داخل ساختمان هستند توجه, خوب, نگاهی به:

در پایان یکی مانده تگزاسی’ کارمند که نظر مسائل در چیزهایی مانند این است که حق رای دادن کارفرمایی, Deshaun واتسون. پس از حذفی از دست دادن به سران یک بازی که حرکت تبدیل شده است در میان چیزهای دیگر فقیر اوبراین بازی تصمیم گیری در مدیریت, واتسون پشتیبانی خود را از سر مربی:

روز دوشنبه پس از تجارت واتسون عامل توییتی این:

اینجا جایی است که من به طور معمول طرح آنچه باید اتفاق می افتد با دارایی به دست آورد به منظور تجارت به عنوان یک پیروزی برای تگزاسی اما کوتاه از دیوید جانسون مجدد خود را در سال 2016 تمام Pro فرم و DeAndre هاپکینز گرفتن باریکش برای در حال اجرا یک حلقه مواد مخدر پس از تجارت به طور رسمی به کمال و من نمی توانم آن را ببینید.

لایحه اوبراین نفس و unhinged خوی هستند باعث خرابی Houston Texans و خود را کامل و بی کفایتی در ارزیابی ارزش دارایی و پذیرش شخصیت است که خارج از حاشیه هر چه آزار دهنده خود را “هوشمند, سخت, اعتماد” سرود مستلزم باید هر تگزاس فن خود را به درخواست “چه هستم من انجام ریشه برای این تیم؟”

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>