هوستون بومی و موسیقی Megastar Kenny Rogers می میرد در 81

و در جایی در تاریکی the Gambler او حتی شکست.

این نمی خواهد اول یا صدم – اگهی برای خواننده Kenny Rogers که نقل است که خط از امضای خود لحن “قمار باز.” به همین سچلیتز-گذراند آهنگ داستان در مورد دو غرب کاراکتر در یک قطار با یک موجب خرد (در حالی که bumming سیگار و ویسکی) به دیگر ثبت شده است توسط دیگر هنرمندان قبل از. اما راجرز ناهنجار ابراز بخوان/بحث تفسیر به عنوان مسیر خود را در سال 1978 آلبوم کامل تفسیر با آن بارها به نقل کر “شما را به می دانم که زمانی که برای نگه ’em/می دانم که زمانی که برای ریختن (فولد) ’em.”

“راجرز خانواده غمگین است اعلام کند که Kenny Rogers گذشت, شب گذشته در 10:25 p. m. در سن 81” گفت: خود روزنامه کیت Hagan از سخ موسیقی در یک بیانیه رسمی منتشر شده در اوایل صبح. “راجرز در گذشت مسالمت آمیز در خانه از علل طبیعی تحت مراقبت خانقاه و احاطه شده توسط خانواده اش.”

Kenny Rogers’ روابط هوستون زد عمیق, راست, زمانی که او وارد جهان در 21 اوت 1938 در سنت جوزف درمانگاه. او مطرح چهارم از هشت فرزند یک چهارم بخش عمومی مجتمع مسکونی, San Felipe دادگاه (در حال حاضر تاریخی اوکس از آلن پارک وی ایجاد کرد) در عصری که در آن یک حصار جدا سیاه و سفید مسکن. این هوستون مطبوعات’ کریس خاکستری نوشت: بیشتر قطعه بر روی Kenny Rogers’ هوستون در سال 2017.

راجرز با حضور وارتون مدرسه ابتدایی جورج واشنگتن دبیرستان, Jeff Davis دبیرستان (که در آن او در یک doo wop گروه ع) و دانشگاه هوستون. او برنده یک استعداد نشان می دهد در سال 1949 در تگزاس تئاتر بود و یک پادو در برنج, هتل, جاروب کف در Wormser کلاه فروشگاه (برای $9 هفته). با علاقه به آواز و موسیقی او را خرید اولین گیتار در H&H موسیقی بود و در اوایل کنسرتهایی در مکان هایی مانند زاکسن باشگاه و پرمخاطب برخی با jazz trio the Bobby دویل سه.

او به یاد می آورد در سال 2012 زندگی نامه باشید و یا چیزی شبیه به این: خاطرات زمان الکلی خود را پدر مست کردم در خیلی شیک هوستون نفت باشگاه در طول یک مهم نشان می دهد برای این خواننده جوان و حتی خود را ملاقات کرد سوم (از مجموع پنج) همسران در هوستون “اسم حیوان دست اموز باشگاه است.”

If you only get one Kenny Rogers album, it's this compilation.

اگر شما تنها یک آلبوم Kenny Rogers, این, تلفیقی.

آزادی سوابق جلد آلبوم

در حال حرکت به لس آنجلس در اواسط دهه 1960 به تعقیب موسیقی رویاهای او با تعدادی از گروه های. او آمار بالای 5 با نسخه اول و trippy مواد مخدر تزریق لحن “فقط کاهش یافته است (برای دیدن آنچه که وضعیت بیماری من بود).”

این گروه همچنین انجام یک استارک نسخه از “روبی را ندارد عشق خود را به شهر” یک مل Tillis-به قلم کلاسیک در مورد غم و اندوه از فلج جنگ دامپزشک در تلاش برای نگه داشتن از همسر خود (راجرز خواهد بعد از ثبت موفق تر نسخه به عنوان یک هنرمند انفرادی).

اما آن را تا اواخر دهه 1970 است که راجرز در بر داشت خود را در تو رفتگی در دیوار و محبوب با موفقیت romantic ballads و داستان آهنگ ها که straddled هر دو کشور و پاپ نمودار مانند “بانو” (نوشته شده توسط لیونل ریچی) “او معتقد است که در من” “لوسیل,” “طریق” و “شما تزئین شده زندگی من” “روبن جیمز” و “ترسو از شهرستان.” مخاطبان در پاسخ به گرم, fuzzy لبه به راجرز صدا به عنوان به خوبی به عنوان آن به نظر می رسد صداقت.

او نیز به ثمر رساند با دوئت از جمله “نمی سقوط در عشق با یک خیال باف” (Kim Carnes) “ما رو امشب” (Sheena Easton), “تا وقتی که من می توانید آن را در خود من” (Dottie غرب). سپس شماره 1 آمار “سلیمان در جریان” آواز با دالی پارتن و نوشته شده توسط زنبورها Gees.

با توجه به سنگ نوردراجرز’ حرفه ای در مجموع شامل 30 شماره 1 تک آهنگ در سراسر ایالات متحده, پاپ, کشور, و, adult contemporary نمودار از سال 1977 تا سال 1999 سه جایزه گرمی شش CMA awards هشت ACM awards و عضویت در Country Music Hall of Fame. او قابل مشاهده شرکت کننده در سال 1985 “ما در جهان” جلسه ضبط و تصویری.

و در حالی که خود را حرفه ای شروع به سرد در ’90s او همچنان محبوب کنسرت قرعه کشی و ادامه داد: به رکورد prolifically. گاهی اوقات به عنوان یک بازیگر او آشکار ترین تا به حال نقش در خانواده تلنگر بسته شش و پنج “قمار باز” فیلم های تلویزیونی. او حتی تبدیل به رستوران در-حداقل-در-نام و نام خانوادگی با یک زنجیره ای در سراسر کشور از Kenny Rogers سرخ فروشگاه که شد این طرح به یاد ماندنی قسمت از “Seinfeld.” او همچنین یک شور و شوق برای عکاسی است.

مشکلات بهداشتی گرفتار راجرز در سال های اخیر و مخاطبان در تور خداحافظی خود “قمار باز آخرین معامله” اغلب او را دیدم انجام در حالی که نشسته و یا تلاش برای گرفتن نفس خود را. آن را به هوستون در سال 2016 در استافورد مرکز و یک سال بعد به Redneck باشگاه کشور. نهایی کنسرت در نشویل در سال 2017 به خود جلب کرد یک ستاره حمایت از بازیگران و فیلم برداری به صورت ویژه.

توجه داشته باشید شخصی که یانکی, ایتالیایی, خانواده نقل مکان کرد و به هوستون در سال 1977 پدر من تا به حال دو هنرمند در ثابت چرخش در صفحه اصلی یا استریو کاست از خانواده ون: ویلی نلسون و Kenny Rogers. و با نمک و فلفل/به رنگ خاکستری مو و ریش اغلب دوستان نظر خود را در شباهت به راجرز. به تشییع جنازه او ما “از طریق سال های” خاص خود آهنگ برای مادرم.

“این خانواده است که با برنامه ریزی های کوچک خصوصی خدمات در این زمان نگرانی برای ملی COVID-19 اضطراری” Hagan می افزاید. “آنها نگاه به جلو به جشن کنی زندگی علنا با دوستان خود و طرفداران در تاریخ بعد. اتفاقا شبکه A&E برتر خواهد شد “کنی راجرز: یک زندگینامه” در آوریل 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>