هوستون کتابخانه های عمومی تعطیل برای مبارزه با کروناویروس و راه های دیگر زندگی خود شده است طرح میتوانست امروز [به روز رسانی]

به روز رسانی ساعت 9 صبح 3-16-30: فرماندار راهب بزرگ اعلام کرده است او بخشیده ایالت تگزاس ارزیابی علمی آمادگی (STAAR) تست مورد نیاز برای 2019-2020 سال تحصیلی. او همچنین خواسته است که وزارت آموزش و پرورش صرف فدرال تست مورد نیاز برای این مدرسه در سال است. یک احتمال واقعی وجود دارد که دانش آموزان در منطقه هوستون می تواند از دست بقیه به طور منظم سال تحصیلی.

داستان اصلی

به خوبی از آن صبح روز دوشنبه آن را به یک روز جدید و هوستون کتابخانه های عمومی بسته شده است تا فروشگاه. اصلی در مرکز شهر کتابخانه و تمام شاخه های آن در حال توقیف به دلیل coronavirus. آنها به ما اجازه می دانم زمانی که آنها برای باز کردن درهای خود را دوباره.

آن است که قابل فهم تلاش برای جلوگیری از انتقال ویروس عملی است. تلاش برای جلوگیری از افزایش موارد است. و در عین حال در همان زمان به خوبی غمگین. بچه ها در حال خارج مدرسه و بسیاری از مردم نمی خواهید به نشستن در سینما و اجتماعات دلسرد شده و در حال حاضر آنها نمی تواند رفتن به کتابخانه یا نه.

اعلام شده در اواخر یکشنبه یادآوری و همه که HPL ارائه می دهد “بسیاری از منابع آنلاین و دیجیتال خدمات [که] همیشه در دسترس 24/7 را با لینک من کارت کتابخانه در www.houstonlibrary.org از جمله e-کتاب ها و e-کتاب های صوتی, جریان, تلویزیون, سینما و موسیقی, خدمات آنلاین کلاس و تدریس خصوصی و پایگاه داده است.” نه تنها این است که همان نیست, اما آن را نیز در دسترس نیست برای برخی از افرادی که خود نیست و دستگاه های مورد نیاز برای استفاده از کتاب های الکترونیکی, به عنوان مثال.

در همان زمان با وجود بهترین تلاش بیشتر موارد مثبت COVID-19 ebing گزارش شده است. اواخر جمعه شهرستان هریس گزارش شده است:

شهرستان هریس بهداشت عمومی (HCPH) گزارش مثبت دیگر موارد COVID-19 در شهرستان هریس. این دو موارد اضافی را جاری مجموع COVID-19 به 8 مورد در شهرستان هریس در خارج از شهر هوستون. اولین فردی است که 40-50 سال بود که در تماس با فردی که COVID-19 و زندگی در غرب ربع از شهرستان هریس. مورد دوم این است که یک مرد بین سن 50-60 و او است که از شمال غربی ربع از شهرستان هریس.

در خبری دیگر رژیم صهیونیستی است. ابوت لغو مقررات به مطمئن شوید که دانش آموزان در محل کار-برنامه مطالعه که دانشگاه ها بسته شده اند (به طوری که آنها نمی تواند کار خود را انجام دهد-مطالعه) را در ادامه به پرداخت می شود.

فرماندار همچنین یکشنبه “لغو قوانین ایالتی که منع کامیون از الکل صنعت از ارائه منابع به فروشگاه های مواد غذایی. این را فراهم خواهد کرد فروشنده با یکی دیگر از بخش خصوصی گزینه ای برای نگه داشتن قفسه های خود مواجه نگردند.”

این دو چشم پوشی به دنبال خود روز شنبه اقدام کارگردانی پزشکی تگزاس هیئت مدیره و هیئت تگزاس پرستاری “به سرعت پیگیری صدور مجوز موقت از خارج از کشور پزشکان و دستیاران پزشک خاصی بازنشسته و پزشکان و پرستاران و دیگر انواع مجوز به کمک در تگزاس’ پاسخ به COVID-19.”

خارج از کشور, پزشکان قادر خواهد بود برای به دست آوردن یک تگزاس اضطراری و محدود مجوز یا بیمارستان به hostpiral مدارک از طریق این عمل است. این گروه پزشکی نیز اصرار پزشکان بازنشسته شده اند که در مقام بازنشسته وضعیت کمتر از دو سال به درخواست برای فعال شدن دوباره.

و بیرون کشیدن تمام متوقف می شود, هوستون, شهردار Sylvestor ترنر برخی از اعضای شورا و نمایندگان از او-B, Kroger و Randalls خواهد بود در دست برای 11 صبح در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه به درخواست تجدید نظر به ساکنان محلی برای جلوگیری از بازیگری مثل احمقها با انباشت مواد غذایی و لوازم.

Boys & Girls Clubs of بیشتر هوستون اعلام کرد اواخر روز شنبه که آن را تعلیق برنامه نویسی شروع دوشنبه با هیچ پایانی در چشم. با توجه به آزادی مطبوعات آنها متوجه است که “بسیاری از اشخاص دیگر هستند لغو و بسته شدن” و در حال بررسی “راه های جایگزین برای ارائه برنامه نویسی و خدمات” برای اعضای خود است.

هوستون Latino جشنواره برگزار می شود مارس 19-22 به تعویق افتاده است زیرا از coronavirus. تمام بلیط مفتخر خواهد بود برای پذیرش fo rthe موکول جشنواره مدتی بعد از این سال.

FotoFest که قبلا به تعویق افتاد آن برنامه های عمومی یکشنبه اعلام کرد که بسته شدن موقت از آن دوسالانه 2020 نمایشگاه آفریقایی Cosmologies در خیابان نقره ای استودیو و زمستان Street Studios, و ده ده در سیلوهای در سایر متری.

وجود خواهد داشت هیچ منصفه و هیچ وظیفه هیئت منصفه در شهر هوستون شهرداری از طریق دادگاه مارس 31. خود را دقیق توجه کنید:

بدون محاکمه با حضور هیئت منصفه. اگر شما یک متهم به برنامه ریزی برای یک محاکمه با حضور هیئت منصفه در طول این دوره شما لازم نیست که به نظر می رسد. شما باید برنامه ریزی مجدد محاکمه با حضور هیئت منصفه محیط در فرد بعد از دوشنبه, آوریل 6 2020 تا 9:00p.m., برای دریافت جدید هیئت منصفه دادگاه تاریخ است. همه منصفه سر گرفته خواهد شد چهار شنبه, آوریل 1 2020 مگر اینکه بیشتر اطلاع رسانی ارائه شده است. این مهم است که توجه داشته باشید که اگر یک فرد نتواند خود را برای تنظیم مجدد case(s) در طول دوره تنظیم مجدد (3/16/2020 از طریق 4/6/2020) یک حکم بازداشت صادر می شود.

هیچ وظیفه هیئت منصفه. اگر شما یک داور شده اند و برنامه ریزی شده برای داوران وظیفه شما لازم نیست که به نظر می رسد در طول این دوره است. شما نمی نیاز به برنامه ریزی مجدد داوران سرویس.

Arraignments محاکمه توسط قاضی پارکینگ قضاوت جلسات و دیگر اقدامات. افرادی که برنامه ریزی برای هر گونه دیگر دادگاه تنظیمات انتظار می رود که به نظر می رسد در دادگاه به صورت برنامه ریزی شده خود را تنظیم.

هوستون آفازی بازیابی مرکز 10th Anniversary ناهار موکول شده است تا ژوئن 4.

قدیمی مهاجران جشنواره موسیقی خواهد بود موکول برای سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>