هوستون گزارش 16 جدید COVID-19 مرگ و میر در یک روز رکورد

هوستون شهردار سیلوستر ترنر نشان داد روز شنبه در شهر هوستون به حال آمار غم انگیز جدید نقطه عطف: اول جدید روزانه COVID-19 تعداد مرگ در دو رقم است.

در یک بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی ترنر اعلام کرد که هوستون در بخش بهداشت و درمان اضافه شده 16 و میر ناشی از کوروناویروس به شهرستان رسمی شمارش افزایش تعداد COVID-19 مرگ و میر در هوستون به 295. هوستون در بخش بهداشت و درمان گزارش 703 موارد جدید چهارشنبه قرار می دهد که هوستون کل مورد تعداد در 32,693.

“این اولین بار است که از آنجایی که ما شده ایم در برخورد با این بیماری همه گیر است که ما اعلام کرده اند دو رقمی در نظر افرادی که فوت کرده اند” ترنر گفت: هفت مرگ افزایش از قبلی تک روز رکورد نه جدید و میر گزارش شده.

این Harris County Health Department گزارش اضافی 640 جدید COVID-19 موارد و 2 مرگ و میر در چهارشنبه همه در خارج از هوستون قرار می دهد که ترکیب COVID-19 مورد مرگ و بالغ برای شهرستان هریس به علاوه شهر هوستون در 50,370 موارد و 491 مرگ و میر در مجموع.

ترنر همچنین اعلام کرد که دو شهر جدید حمایت رایگان تست سایت خواهد بود باز پنج شنبه در فللبروک کلیسا در 12512 والترز جاده و در ابعاد بالاتر کلیسا در 9800 باشگاه نهر درایو. او توضیح داد که به عنوان با شهر دیگر رایگان تست سایت در دلمار ورزشگاه و ساقی ورزشگاه Houstonians امیدوار به دریافت رایگان تست باید اولین تماس این شهر COVID-19 تست خط تلفن در 1-833-697-4839 به برنامه قرار ملاقات.

دکتر دیوید Persse از هوستون وزارت بهداشت بار دیگر بر اهمیت پوشیدن ماسک صورت اجتماعی فاصله و تمرین مناسب بهداشت در سفارش به سرعت گسترش سریع COVID-19 در منطقه هوستون.

Persse ارائه یک مثال به تازگی ذکر شده توسط مراکز کنترل بیماری به عنوان اثر ماسک صورت در محدود کردن انتقال coronavirus در مورد دو مدل مو که ندانسته بود COVID-19 در حالی که آنها مشغول به کار با 139 مشتریان برای حداقل 15 دقیقه. همه از مشتریان و هر دو مدل مو بودند با پوشیدن ماسک صورت در آن زمان هیچ یک از مشتریان به پایان رسید تا تست مثبت برای COVID-19, Persse گفت.

“من نمی خواهم کسی به فکر می کنم که به معنی شما لازم نیست به شش فوت از هم جدا” Persse گفت: اما او توضیح داد که داستان به اشتراک گذاشته شده توسط CDC بود و در عین حال یکی دیگر از نقطه نشان داده است که با پوشیدن ماسک است “بسیار موثر” در محدود کردن COVID-19 را گسترش.

Persse خواسته شد در مورد گزارش می دهد که برخی از Houstonians تست شده برای COVID-19 در شهر رایگان, تست سایت در دلمار ورزشگاه و ساقی ورزشگاه را گزارش کرده اند منتظر 10 تا 14 روز قبل از دریافت نتایج. او گفت که او آگاه بود از کسانی که مدت زمان طولانی انتظار اما با توجه به این واقعیت است که کسانی که تست سایت های پشتیبانی شده توسط دولت فدرال و در نتیجه ارسال نمونه های خود را به تجزیه و تحلیل در خارج از کشور, تست های که همچنین رسیدگی آزمون از سراسر کشور از حجم بالای تست های گرفته شده در سراسر امریکا به معنای وجود دارد امید کمی برای بالا بردن سرعت نتیجه تحویل هر زمان به زودی.

“هیچ چیز وجود دارد که ما در حال انجام به دلیل آن را خارج از کنترل ما” Persse گفت.

لحظاتی بعد Persse توضیح داد که او معتقد است این هفته به همراه وقفه در دریافت نتایج آزمون بوده و عاملی برای گسترش سریع COVID-19 در هوستون در هفته های اخیر از افرادی که دریافت نکرده نتایج خود را نمی ممکن است متوجه آنها حامل ویروس و ممکن است احتمال بیشتری برای ادامه ساخت تماس با افراد دیگر در حالی که ندانسته داشتن COVID-19.

Persse نیز ستایش بیمارستان محلی برای به طور مداوم بهبود استاندارد مراقبت برای COVID-19 بیماران به آنها آموخته ایم بیشتر در مورد چگونه به درمان این بیماری در هفته های اخیر. “آنها در حال نگه داشتن میزان مرگ و میر پایین است. این کار ما برای نگه داشتن عفونت نرخ پایین” Persse گفت.

ایالات متحده آقای جان Sheila Jackson Lee صحبت در کنفرانس مطبوعاتی در حمایت از ترنر “رهبری ثابت قدم” از طریق همه گیر و اظهار نظر در اعتماد به نفس او در هوستون Independent School District بازگشایی planrevealed توسط HISD سرپرست Grenita Lathan گفته می شود.

ترنر همچنین تقدیر Lathan برای HISD طرح به تاخیر در شروع سال تحصیلی تا اوایل سپتامبر و برگزاری این شش هفته از کلاس ها تقریبا برای همه دانش آموزان است.

در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا یا نه او برنامه ریزی شده به دستور این شهر در بخش بهداشت و درمان به تعطیل کردن کلاس های حضوری در مدارس هنوز برنامه ریزی برای رفتن به جلو با داشتن دانش آموزان در کلاس درس آمده اوت ترنر گفت که او مشتاقانه در انتظار راهنمایی های جدید گسترش مقدار زمان تگزاس مدارس دولتی باقی می ماند آنلاین-تنها و هنوز هم بودجه دریافت که رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت و تگزاس سازمان آموزش و پرورش کمیسر مایک Morath گفته اند می تواند هر روز در حال حاضر.

“این مسئله ممکن است تبدیل به تمثیلی از فردا” ترنر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>