هوستون رستوران ها و کافه بازار مال فروشان ارائه محصول فوق العاده فقط در زمان برای هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان

Giddy up میشم! با هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان مصرف بیش از شهرستان از روز شنبه, مارس 3 از طریق یکشنبه, مارس 22 آن را رسما به بازار مال فروشان فصل است. و این هوستون-منطقه رستوران ها و کافه ها در در سرگرم کننده است. از شاداب bbq ساندویچ گوشت سینه و دودخانه همبرگر استیک به اندازه تگزاس در اینجا کاری ویژه شما مایل به دریافت پایین در این فصل است.

Arnaldo ریچاردز’ پیکس, 3601 کربی
پیکس گرفتن در بازار مال فروشان اقدام از پنج شنبه, آوریل 2 الی جمعه 20 مارس. مهمان می تواند شروع هفته با 50 درصد Fajitas برای دو نفر و یک ساعت یک مبارک نوشیدنی ویژه در روزهای دوشنبه و سه شنبه ها از 7 صبح تا 10 شب از شنبه الی جمعه ساعت یک مبارک اجرا خواهد شد از 1:30 بعد از ظهر تا 6:30 p. m. از جمله 7 دلار margaritas و انتخاب آبجو برای $3. بازار مال فروشان فصل مواد غذایی ویژه شامل Chamorro د Puerco Carnitas سبک و کابوی, استیک موجود در هر روز از هفته است. نشان طلا دارندگان دریافت رایگان غذا با خرید دو entrees (ویژه هر جدول).

محور سالن در رویال Sonesta هوستون 2222 جنوب غرب حلقه
سلطنتی Sonesta هوستون است که شامل نیمی از قیمت نوار اسنک در تمام طول روز در محور سالن در هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان از یکشنبه, مه 3 از طریق یکشنبه, مارس 22. مهمانان مورد نیاز خود را برای نشان دادن بلیط رویداد از آن روز خاص را باز کند که ویژگی های اقلام از کباب گوشت خوک کشیده و Nashville مرغ لغزنده به ترد سنگ میگو.

گود شرکت نوعی حیوان گورکن کاخ 5015 کربی
لگد کردن بازار مال فروشان فصل با زنده موسیقی کشور در این رستوران honky-ٹونک مقصد. در اوایل آیند و لذت بردن از گوزن اردوگاه بلدرچین دونده (14 دلار) یک کاسه هیل کشور گوشت گوزن و آهو فلفل قرمز ($7/13 دلار) و یا محبوب لعنت گود برگر ($12); و سپس چوب در اطراف برای موسیقی زنده تمام آخر هفته آغاز و در ساعت 11 شب شامل Bri Bagwell (2/27) دیل واتسون (2/28) و مس ارشد (2/29).

House of Blues رستوران و بار, 1204 کارولین
سر به اجاق هوستون برای لذت بردن از دودخانه صفحه گرامافون شامل یک انتخاب از گوشت خوک کشیده, مرغ, گوشت سینه, نیمه رک نوزاد عقب, دنده یا andouille سوسیس ($20, $30 برای دو نفر 40 دلار برای سه). هر صفحه گرامافون خدمت کرده است با bbq, لوبیا, جنوبی, خیابان, ذرت, سس گوجه فرنگی, ترشی, تراشه, jalapeno, پنیر, نان ذرت, سالاد کلم و سه خانه-ساخته شده سس bbq.

Dig into Jax Grill's Brisket Sandwich on Texas toast.گسترش

حفاری به Jax کوره را سینه ساندویچ در تگزاس توست.

عکس از ویکتوریا Christiensen

Jax کوره 1613 چوپان 6510 جنوب برنج
Jax کوره ارائه خواهد شد انتخاب از بازار مال فروشان-مضمون منو ویژه در سراسر هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان فصل از جمله دودخانه برگر صدر با کباب گوشت سینه پنیر گودا و chipotle سالاد کلم ($12.95 با سالاد سیب زمینی) یک سینه سیب زمینی ($9.95) با تمام propr fixin در و یک گوشت سینه ساندویچ در تگزاس نان تست ($11.95 با سالاد سیب زمینی)

مندوسینو مزارع 5510 Morningside 609 اصلی 1111-05 بالای شهر پارک
مندوسینو مزارع با همکاری مشهور pitmaster, Ara Malekian هارلم جاده تگزاس BBQ برای ایجاد یک ساخته شده-برای-هوستون منحصر به فرد ساندویچ با الهام از بازار مال فروشان. سیاه و سفید کراوات سینه باشگاه امکانات Malekian را سینه (دودی با بلوط شراب بشکه چوب) نيترات-رایگان اپپلوود بیکن دودی, قارچ خوراکی دنبلان سفید aioli ترشی پیاز قرمز و منداب خدمت در تست پیاز challah مستی برای $12.95. در همراهی با مندوسینو مزارع’ ماموریت دادن به جامعه $1 از هر ساندویچ فروخته خواهد شد اهدا به هوستون دام نمایش و بازار مال فروشان آموزشی صندوق از طریق تمامیت ساندویچ را اجرا طریق ممکن است.

Revolve نوار + کوره در هتل درک 2525 جنوب غرب حلقه
این داغ در اینجا با تگزاس مضمون هتل درک می گذرد نوار + گریل را به بازار مال فروشان ارائه تازه منصوب اجرایی آشپز Rishi سینگ قبلا از Boheme است آوردن گرما با Blazing Saddles بازار مال فروشان ویژه شامل سه Ribeye Tacos استیک (16 دلار) در صدر با habanero انبه سالسا و کمک سخاوتمندانه از دودی refried لوبیا در سمت. ویژه در دسترس است پنج شنبه, آوریل 2 از طریق یکشنبه, مارس 22 در طول ناهار و شام سرویس.

Safina مدیترانه در هتل بین قاره ای – مرکز پزشکی 6750 اصلی
Safina مدیترانه و طبیعت نوار واقع خواهد شد در خدمت یک بازار مال فروشان-الهام ظرف در تمام طول روز برای مدت زمان از بازار مال فروشان (سهشنبه, مارس 3 از طریق یکشنبه, مارس 22). فشرده ساندویچ گوشت خوک کشیده (12 دلار) ویژگی های بوداده گوشت خوک کشیده, اسپانیایی chorizo, خانه, ساخته, ترشی, ترشی گوجه فرنگی, Gruyere cheese و سالسا ورد.

دولت از فضل 3258 Westheimer
دولت از لطف و دعوت شما را به پشت پا زدن خود را با بازار مال فروشان کوکتل ویژه در دسترس در تمام طول روز از جمعه, آوریل 3 از طریق یکشنبه, مارس 22. کلاسیک, New Orleans, سبک کوکتل, بازار مال فروشان, شیر, پانچ ساخته شده است با بوربن (Jim Beam) شیر/کرم وانیل مخلوط و جوز رنده شده چاشنی زدن (11 دلار).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>