Houston Texans 2020 Offseason موقعیت پیش نمایش:, Cornerbacks

OK پیش نمایش Houston Texans موقعیت گروه های آخرین هفته یا بیشتر شده است تا حد زیادی سرگرم کننده و بازی. مطمئن شوید که دیگر از کارفرمایی (ما عاشق شما Deshaun!), هیچ کدام از گروه ها کامل هستند اما همه آنها در حد متوسط و در بدترین حالت و در نزدیکی نخبگان (یا حداقل حاوی بازیکنان نخبه) در بهترین. در حال حاضر ما در cornerback و این جایی است که گفتگو در مورد این تیم شروع می شود و باید ما می گویند ،

این cornerback بود پاشنه آشیل دفاع در نیمه دوم فصل 2019. مطمئن شوید که آن هم تقریبا بدون کمک از تصویب با عجله اما از ابتدای فصل اوبراین بود و حرکت به سنگ فرش با هم نسبتا توانمند ، صدمات سن و منصه بودند سخنان روز بیشتر از نه, با, cornerbacks.

وجود دارد احتمالا راه بیش از سه سوال برای رسیدن به در مورد این گروه اما ما آن را حفظ خواهد کرد در حال حاضر. در اینجا سه سوال در Texans cornerback عمق نمودار:

این پایان خط برای Johnathan یوسف ،
به نظر می رسد ، بهترین cornerback در Texans تاریخچه مطلق جنگجو وقتی که می آید به بازی را از طریق صدمات بیشتر بود تا بیش از حد معمول در 2019. در بازی حذفی در شهر کانزاس او لباس برای این بازی نمی بینم این زمینه است. با توجه به نحوه بد پاتریک Mahomes بود با تگزاسی’ ثانویه از سه ماهه دوم که گفتن. آن بوده است تا حد زیادی به عهده گرفت که زمانی که بازی خود را روز بیش یوسف است یک کار در حال انتظار برای او در برخی از ظرفیت با تگزاسی. او در نظر گرفته شده است یک نوع بازیکن-مربی در چند فصل اخیر تا شاید که کارآموزی خود را و او پیوست کارکنان در سال 2020 است. بدون در نظر گرفتن, من ایستاده پیش بینی من که بعد تگزاسی بازیکن برای رفتن به این تیم را حلقه افتخار خواهد بود Johnathan یوسف.

می Gareon کانلی بازی مانند یک 2017 دور اول انتخاب کنید ؟
در میان “spitballing” نوع حرکت می کند که مدیر کل اوبراین ساخته شده در فصل سعی کنید برای تقویت cornerback تجارت از دور سوم انتخاب کنید (انتخاب به دست آورد و در Jadeveon Clowney تجارت) برای کانلی یکی که کار کرده باشه. (چشم پوشی سیم وانت ورنون Hargreaves کار نمی کند کاملا به عنوان به خوبی.) کانلی یک سال 2017 اولین انتخاب دور است که هنوز تحت کنترل هزینه های خود را rookie معامله برای دو فصل. اگر او می تواند برخی از کمک از تصویب با عجله و ساخت خود را بهبود پس از آمدن بیش از اوکلند و سپس این می تواند یک اوبراین داستان موفقیت. در حال حاضر با فرض Bradley Roby برگ در رایگان آژانس (دیدن من گفت شما وجود دارد راه بیش از سه سوال در این گروه!), کانلی بالا cornerback در این تیم است. تگزاسی ها می توانید به فصل با کانلی به عنوان بهترین گوشه آنها فقط نمی تواند.

این است که در آن تگزاسی تصمیم به رفتن با 57 کلی انتخاب کنید ؟
Cornerback کاملا یک هدف با 57 کلی انتخاب کنید. در واقع من سرمایه گذاری می گویند که همراه با خارج linebacker آن است که مورد علاقه موقعیت به طور پیش نویس در دور دوم لایحه اوبراین. این را تگزاسی cornerback عمق نمودار با دو میدارد دور دوم استفاده می شود در گذشته دو پیش نویس در آن نقطه (Lonnie Johnson در سال 2019). در میان نام هایی که می تواند در دسترس در 57 کلی — C. J. Henderson, فلوریدا, Kristian فولتن از LSU, A. J. ترل از کلمسون و کامرون Dantzler از ایالتی می سی سی پی.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>