Houston Texans 2020 Offseason موقعیت پیش نمایش: خط دفاعی

ما در offseason پیش نمایش برای توهین آمیز طرف توپ برای Houston Texans هفته گذشته است. با این حال بیشتر جامد از دو حوزه کلیدی و با بسیاری از استعداد بیش از وجود دارد قفل شده است و برای سال 2020 بود که بیشتر سرگرم کننده ورزش. این هفته پیش نمایش دریافت دردناک تر چرا که اگر یک طرف توپ برگزاری تگزاسی پشت, آن را در دفاع, و دفاع تمرکز ما بر منطقه به مدت چهار روز آینده.

پس بیایید دست و پنجه نرم کنید و سعی کنید به چیزهایی که در حال حرکت در جهت مثبت است. در واقع برای انجام این کار خط دفاعی است یک جای خوب برای شروع است. این شده است یکی از بهترین واحد در این تیم چند سال گذشته جدید دفاعی هماهنگ کننده (آنتونی ویور) بود خط دفاعی مربی در آن زمان و آن را شامل J. J. وات. بنابراین ما به یک شروع خوب!

بیایید کمی بیشتر گرانول در حال حاضر — در اینجا سه سوزاندن تگزاسی سوال در امتداد خط دفاعی برای سال 2020:

آنچه که در دراز مدت چشم انداز J. J. وات?
در این زمینه باید آن را فقط خوب برای حداقل یک زن و شوهر بیشتر فصول. وات دچار fluky پاره شده عضله سینه ای بزرگ در هفته 8 از 2019, آسیب او به طور معجزه آسایی از بهبود در زمان postseason اما زمانی که او در این زمینه او هنوز هم طرفدار کاسه سطح موثر. سوال بزرگتر با وات است قراردادی به عنوان تگزاسی و وات هستند به فینال دو فصل از هیولا خود را به فرمت های او امضا شده در سال 2014 (مرد که رفت سریع) با وات تنظیم به مبلغ 15.5 میلیون دلار و $17.5 میلیون در هر یک از دو فصل با هیچ مرده پول در معامله است. اگر من تا به حال حدس می زنم وجود دارد خواهد بود یا زیادی بازسازی/فرمت ترکیب آینده این offseason یا راست بالا فرمت آمدن پس از سال 2020 فصل را حفظ خواهد کرد که وات در یک تگزاسی یکنواخت برای بقیه زندگی حرفه ای او محرومیت چیزی پیش بینی نشده.

خواهد D. J. خواننده می شود ؟
این یک 2020 offseason قراردادی پروژه به صورت لایحه اوبراین و جک Easterby است که ظاهر می شود خطرناک است ، دیگر معاملات آنها در حال کار هستند یا با بازیکنان که هنوز فصل باقی مانده موجود در معاملات و یا بازیکنان که فقط, کاملا رک و پوست کنده تقریبا به خوبی به عنوان خواننده. دو طرف به نظر می رسد با داشتن مشکل پیدا کردن زمینه های مشترک در, خواننده را به ارزش. اگر او بودند به آمار بازار آزاد, خواننده, خواهد احتمال زیاد فرمان 12 میلیون دلار یا بیشتر در هر فصل و تگزاسی شده اند بیشتر در این 9 میلیون دلار در هر سال محله. حق رای دادن تگ یک احتمال است اما فکر استفاده از 14 میلیون دلار برای یک سال خوب داخلی دفاعی lineman با بسیاری از حفره های دیگر در دفاع از این احساس خارج از ماشین چین دهنده به من.

چه نوع linemen خواهد لایحه اوبراین و آنتونی ویور به دنبال?
خواننده را بازگشت یا عدم بازگشت دیکته ممکن تا حدودی چگونه این جواب بازی می کند. اگر خواننده می آید و پس از آن تقریبا کل 2019 گروه با هم همراه دفاعی مقابل وات, خواننده, Ryan Dunn, Angelo Blackson, کارلوس واتکینز چارلز Omenihu. اگر خواننده نمی گردد و سپس سوال می شود “آیا آنها دونن و Blackson به عنوان تنها “مرد انواع” جلو و با یک لاغر Omenihu-نوع سطحی خواننده را نقطه. در حالی که او صرف چند فصل گذشته کار را برای رومئو Crennel ویور است که خود را مرد و یک بخش بزرگ از پس زمینه خود را می آید از زمان صرف شده برای بازی یا مربیگری با رکس رایان و مایک Pettine. ویور ممکن است برای انجام برخی از چیزهای مختلف دفاعی و که ممکن است ضرورت مختلف نوع بدن در امتداد خط دفاعی.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>