Houston Texans 2020 Offseason موقعیت پیش نمایش: Linebackers

وقتی که می آید به Texans’ دفاع که از نظر آماری یکی از بدترین ها در فوتبال فصل گذشته مطلقا وجود استعدادهای درخشان در برخی نقاط وجود دارد در یک 10-6 فصل که در آن آنها تولید شده در سطح نسبتا بالا. اگر ما نمودار قوی مناسب واحد دفاعی شما احتمالا می تواند کار جلو به عقب. خط دفاعی است و قدرت و ثانویه (به خصوص cornerback) است که پاشنه آشیل.

پس از آن وجود دارد linebacking خدمه جمعی از انسانیت در میان دفاعی جلو و عقب پایان. در Texans این گروه است که یک بیت از یک معمای. داخل linebacking خدمه از اجرا چاشنی نظر ممکن است بهترین در لیگ. از تصویب پوشش نظر آنها یک مسئولیت. لبه linebackers جامد هستند به اندازه کافی در تنظیم edge در اجرای بازی اما نمی تواند تولید یک پاس عجله برای صرفه جویی در زندگی خود را بدون J. J. وات در این زمینه است.

بنابراین بدون ado بیشتر, در اینجا سه سوال در هوستون تگزاس linebacking خدمه این offseason:

آیا ژاک کانینگهام جدید معامله ؟
کانینگهام در حال ورود به سال آخر خود را rookie معامله است که او امضا شده پس از انتخاب شدن در دور دوم در سال 2017 پیش نویس است. او به طور پیوسته تبدیل شدن به بیشتر سازگار خود سه فصل و در سال 2019 او یکی از مولد ترین اجرای چاشنی linebackers در لیگ. او متناسب با مشخصات یک بازیکن که زمان اوبراین رژیم می خواهم برای قفل کردن قبل از او بازدید رایگان آژانس های هوشمند, سخت و قابل اعتماد (و در دسترس کانینگهام به ندرت نتواند زمان). این موضوع برای تگزاسی است که یک سطح بازار معامله برای امریکا خواهد بود حدود 12 میلیون دلار در هر سال است که به معنی داشتن بیش از 20 میلیون دلار در هر سال سرمایه گذاری در دو داخل linebackers (Bernardrick مککیننی بودن یکی دیگر). من مطمئن هستم که یک تخصیص کلاه منابع به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که….

می ویتنی Mercilus زندگی جدید خود را معامله ؟
… آنها فقط سرمایه گذاری $13 میلیون نفر در هر سال در Mercilus بعد از چهار فصل. این خواهد بود که یکی از جذاب تر (و احتمالا خسته کننده) قرارداد دست توسط رژیم جدید. رفت و برگشت به حالت عادی خود لبه حمله کننده نقطه پس از تجارت Jadeveon Clowney, Mercilus آمد از دروازه مانند gangbusters در سال 2019 از جمله یک بازیکن دفاعی این هفته جایزه برای 2 هفته. او تنها اندکی دو کیسه پس از وات رفت و با سینه ای آسیب در هفته 8 و دفاع تمام شروع به دست و پا کردن با عملا هیچ پاس عجله در حال تولید در وات است نبود. این یک شجاع احتمالا بی پروا حرکت به پرداخت 13 میلیون دلار در هر سال به یک مرد که هشت سال در, شده است هرگز به یک حرفه ای و کاسه ای که بهره وری به نظر می رسد نیاز به یک نرم افزار کاسه ساز مخالف او آن است که آیا وات فصل گذشته یا Clowney در سال 2015 و سال 2016 Mercilus’ سازنده ترین فصل است. این ممکن است یکی که اوبراین در حال رفتن به مجبور به پاسخ برای پس از سال 2020 فصل است. من امیدوارم که من اشتباه می کنم.

آیا آنها به دنبال یک لبه حمله کننده با 57 کلی انتخاب کنید ؟
ضعف در این گروه نسبتا واضح است — آنها لازم نیست که هر کسی که می تواند خراب مخالف در جیب پویا “فوق العاده با استعداد” ، پیدا کردن این نوع بازیکن در 57 به طور کلی در پیش نویس ممکن است دشوار است به عنوان “rucking رهگذر” یک مهارت است که گرایش به پیش نویس خیلی زود و نه خیلی دیر. که گفت:, در اینجا برخی از نامها به نگاه کردن — زاک Baun از ویسکانسین, ترل لوئیس آلاباما جاش Uche میشیگان و جولیان Okwara نوتردام.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>