Houston Texans 2020 Offseason موقعیت پیش نمایش: خط حمله

ما صحبت کردیم و پیش از آن در هفته مورد آنی تحول تگزاسی’ در حال اجرا به عقب موقعیت به معنای واقعی کلمه در اردوگاه های آموزشی و چه شگفت انگیز است که بود. فوق العاده به اندازه کافی است که حتی باور نکردنی ترین موضعی دگردیسی در حمله طرف توپ برای تگزاسی. خواهد بود که خط حمله که در آن سه غذای جدید که ده سال قدرت ماندن اضافه شد در سمت چپ مقابله با گارد سمت چپ و راست مقابله.

در حال حاضر این سه بازیکن — Laremy Tunsil حداکثر Scharping و Tytus هوارد reactively — آمد و در یک قیمت بسیار سفت با تن پیش نویس حقوق صاحبان سهام در حال حاضر و آینده سرمایه گذاری کرده و چند میلیون دلار بیشتر در مورد به پرتاب راه خود را به طور خاص Tunsil راه اما پس از تماشای دو فصل Julien Davenport, Jeff آلن و Breno Giacomini آن را به ارزش آن است.

در اینجا سه سوزاندن تگزاس سوال در خط حمله برای سال 2020 offseason:

آیا Laremy Tunsil جدید معامله ؟
دو معاملات بزرگ است که نیاز به میخ برای بلوک های ساختمان ضروری برای دهه آینده هستند Deshaun واتسون معامله و سپس این یکی را برای حفاظت از مرد کور خود طرف Tunsil. ممکن است هیچ NFL بازیکن با نفوذ بیشتر در طول تاریخ از Tunsil برای آنها تگزاسی معامله یک king’s ransom (دو دور میدارد و پس از آن برخی از) و این کار را بدون نوشتن یک قرارداد بلند مدت. بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد به لایحه اوبراین مدیر دیگر از گرفتن وری با واتسون خواهد بود برای Tunsil برای پیدا کردن یک راه به اهرم خود را از هوستون مانند Jadeveon Clowney این گذشته offseason. خواهد بود که یک fireable جرم اگر چه اوبراین است گردآوری قدرت بسیار در آن زمان این شد که موضوع آن ممکن است اوبراین شلیک خود را.

چگونه است Tytus Howard سلامت ؟
سوال بزرگ! لایحه اوبراین خواسته شده بود در مورد این در ترکیب کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته و در اینجا چیزی است که او تا به حال به می گویند:

“به خوبی انجام می دهند. من می گویند که برای قرار دادن یک جدول زمانی بر روی آن من احتمالا نمی خواهد بود قادر به به شما بگویم. من فکر می کنم او قادر خواهید بود به انجام برخی از چیزهایی که در offseason برنامه ، او واقعا خوب است. او ازدواج یک زن و شوهر هفته پیش. من حتی نمی فکر می کنم او در زمان یک ماه عسل. من فکر می کنم حق با او رفت و برگشت به اتاق آموزش به ناتوانی. من نمی دانم من فقط شوخی اما او واقعا خوب است. او یک بچه است. ما خوشحالیم که او در تیم ما است.”

هوارد به حال نگاه یک مرد تگزاسی می خواهید به نگه داشتن برای مدت زمان طولانی و تفاوت با و بدون او فصل گذشته طولانی در خط حمله بود قابل توجه است. آنجا که غم و اندوه به عنوان تگزاسی رو برای تهیه پیش نویس هوارد به جای حرکت کردن یک نقطه به آندره دیلرد (که بسیار متناقض به عنوان یک تازه کار در فیلادلفیا), به نظر می رسد مانند آنها در حال گرفتن آخر خنده.

خواهد ژاک Fulton قطع شود برای کلاه فضا ؟
چهار نفر از پنج نقاط در امتداد خط حمله جامد هستند احتمالا برای چهار یا پنج سال — Tunsil, Scharping مرکز نیک مارتین و هوارد. حق نگهبانی است به یک نقطه که در آن ما می تواند آن را ببینید تلنگر در این فصل و کهنه Fulton شروع راست گارد ایده آل کلاه تلفات نامزد به عنوان او مجموعه را 7 میلیون دلار در فصل آینده با هیچ پول مرده در سمت چپ خود را معامله. تگزاسی ها به راحتی می تواند انتشار Fulton ذخیره 7 میلیون دلار در برابر کلاه و پلاگین در گرگ Mancz برای حتی نیم کلاه رسید. این می شده اند بیشتر بی پروا حرکت در سال 2017 یا 2018 با متوسط قطعات در حال حرکت در امتداد خط حمله اما با آن چهار دیگر نقاط مستحکم با دور اول و دوم استعداد آنها ممکن است قادر به قطعه با هم راست گارد با صرف جامد کارگر ماهر مانند Mancz و درست است.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>