Houston Texans 2020 Offseason موقعیت پیش نمایش: Quarterbacks

NFL offseason مورد به بالقوه تبدیل شدن به یک غول پیکر بازی کارفرمایی رولت در اینجا بیش از چند هفته آینده. بزرگ جانباز تماس گیرنده سیگنال نام در حال ضربه زدن رایگان آژانس, نام های بزرگ به طور بالقوه در تجارت بلوک وجود دارد مورد هجوم جدید استعدادهای جوان در ماه آوریل است. این مسائل همه اهمیت به Houston Texans طرفداران بازگشت به چند سال پیش.

خوشبختانه آن روزها رفته, امیدوارم برای بعد از ده سال یا بیشتر. این Houston Texans در حال حاضر استخدام دریک Deshaun واتسون در سخت ترین, مهم ترین موقعیت در تیم های ورزشی و با وجود هر آنچه که دیگر گلوله در حال پرواز در اطراف این تیم و این شهر ورزشی حضور خود را بدان معنی است که زمان به طور کلی خوب است. هنوز هم حتی با یک حق رای دادن و کارفرمایی در محل تگزاسی باید کارفرمایی to-do را در offseason لیست.

در اینجا سه سوزاندن تگزاس سوال در موضع کارفرمایی:

آیا Deshaun واتسون جدید معامله ؟
پاسخ این خواهد شد در نهایت چشمگیر, “بله”, البته, اما سوال این است که واقعا “وقتی که آن اتفاق می افتد؟” فرض این است که ما در حال ورود به یک مرحله از تقویم که در آن Deshaun واتسون و پاتریک Mahomes دو بهترین quarterbacks هنوز هم در rookie معاملات هر دو واجد شرایط برای برنامه های افزودنی را شرکت در مسابقه خیره به ببینید که چه کسی نشانه اول. پیچیده الوقوع واتسون معامله جدید می تواند یک جدید توافق مذاکرات دسته جمعی است که ممکن است به حقوق و دستمزد کلاه سنبله 30 تا 35 درصد در سه سال آینده. واتسون ممکن است بخواهید صبر کنید برای افزایش دلار در دسترس قبل از امضای برای نسل پول است. بدون در نظر گرفتن, واتسون, به احتمال زیاد خواهد تگزاس را برای همیشه و یا حداقل از طریق نخست آن را فقط یک ماده از آنچه در آن هزینه خواهد شد.

چه نوع پشتیبان گیری انجام آنها به دنبال ؟
A. J. McCarron بود که به عنوان سنتی طرفدار سبک به عنوان آن می شود در مقایسه با واتسون رایگان agent بار دیگر آن باقی مانده است دیده می شود اگر تگزاسی او را به عقب بر همین طور متوسط معامله به یکی از او امضا برای 2019 (یک سال 3 میلیون دلار). تقاضا در دسترس جانباز quarterbacks می تواند کار به تگزاسی ” به نفع اگر آنها به دنبال بچه ها که میرم در واقع انجام برخی از چیزهایی که در لیگ. برای مثال اگر مارکوس Mariota می خواهد به یک نسخه پشتیبان تهیه در یک تیم که در آن او را یکی از آسیب به دور از بودن در یک مدعی? اگر اندی دالتون که به نظر می رسد انجام می شود در سین سیناتی می خواهد به بازگشت به خانه هوستون منطقه ؟ تگزاسی ها نیست و در بازار برای یک استارت اما عرضه صالح quarterbacks می تواند به معنای یک قطره پایین ارتقا در پشتیبان گیری QB.

آنها را در حال پرواز در یک QB در پیش نویس ؟
تگزاسی ها عامل بدون دور اول انتخاب — نه این که آنها می خواهم پیش نویس یک کارفرمایی در دور اول به وضوح — و برخی دیگر از سوراخ در پیش نویس هیئت مدیره. همچنین آنها رو به کاهش فضای کلاه. نظر من این است که آنها باید سعی کنید به همه آنها بر میدارد دفعات مشاهده شده است. بازیکنان آنها پیدا کردن در روز دوم (دوم و سوم دور) نیاز به اوایل مشارکت در جرم و دفاع و روز سه بچه نیاز به کمک در تیم های ویژه و زیر بسته است. به عبارت دیگر آنها واقعا پیش نویس نقدی به رایت بر روی یک QB. حتی اگر آنها آن را می خواهم “در تنظیمات” پروژه و آنها واقعا نیاز به کار بر روی یکی از آن.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>