Houston Texans 2020 Offseason موقعیت پیش نمایش: در حال اجرا پشت

زمانی که تگزاسی ها شروع به اردوگاه های آموزشی در سال گذشته به عنوان اواخر به عنوان اوایل ماه اوت به نظر می رسد به عنوان اینکه آنها در حال اجرا پشت اواز یا موسیقی دو نفری که قرار بود به جانباز Lamar میلر و بارها مجروح سابق دور سوم انتخاب D’Onta مباشر. به خوبی زندگی می تواند شما را بسیار سریع چون در آن زمان سه هفته از فصل نورد در اطراف میلر بود و با یک ACL پاره مباشر قطع شد و تگزاسی شد کوه در می رم بیش از RB عمق نمودار مانند عصبانی بازیکن پوکر flips یک جدول.

وارد دوک جانسون از طریق تجارت با کلیولند براونز و سپس در مبادله دیدار شنبه — آن روز سرنوشت ساز که در آن تگزاسی مختل حدود یک سوم از موقعیت گروه های خود عمق نمودار — لایحه اوبراین ساخته تجارت با اشراف برای نهایی 1,000 حیاط متهور کارلوس هاید. این همه کار می کرد در مورد به عنوان به خوبی به عنوان انتظار می رود می تواند با هر دو هاید و جانسون داشتن لحظات خود را. در حال حاضر آنچه که در سال 2020?

در اینجا سه سوزاندن تگزاس سوال در مورد در حال اجرا به عقب موقعیت:

خواهد کارلوس هاید بود ؟
تا 2019 هاید شده بود نهایی کارگر ماهر, بازی برای چهار تیم فقط در یک ماده از چند سال قبل از تبدیل شدن به یک تگزاس. هاید بود و تقریبا بلافاصله مسح استارت با هیوستون بود. بسیار خوب در چه کامل بود برای او مناسب است. سبک او به نظر می رسید به تطبیق خوبی با این طرح و توجه کشیده شده توسط Deshaun واتسون به معنای هاید دیدم تعداد بسیار کمی از انباشته جعبه در برابر او. تگزاسی ها را هاید اما در قیمت مناسب. من شک خود 2019 فصل مشاهده خواهد شد در اطراف لیگ به عنوان یک نشانه آن است که او یک شخص بالغ در اواخر. به احتمال زیاد بیشتر هاید را 2019 فصل خواهد شد به عنوان یک پرت و قیمت خود را باید در یک محدوده مناسب برای تگزاسی به او را به عقب.

چگونه می توانم آنها را ببینید دوک جانسون?
اگر هاید بود وحی در RB در سال 2019 پس از آن جانسون بود سرخوردگی و واقعا با توجه به چیزی که تقصیر او بود. جانسون ساخته شده برخی از بزرگترین نقش فو فصل از جمله 3 و 18 تبدیل که منجر به برنده شدن نمره در برابر اسکناس در پلی آف. جانسون به طور متوسط 4.9 متری در حمل که باعث شد بسیاری از طرفداران سر و صدا برای او به لمس توپ بیشتر نادیده گرفتن است که او یک عقب که اگر تغذیه بیشتر خواهد به احتمال زیاد کاهش می گرداند. جانسون تا به حال دریافت touchdowns در سه تا از بزرگترین برنده فصل — در کانزاس سیتی در مقابل اوکلند و در مقابل انگلستان است. شاید یک آموزش کامل کمپ و یک بازی جدید تماس گیرنده در تیم کلی می تواند به معنای گسترش نقش جانسون. او تحت قرارداد برای دو سال دیگر.

می تواند 57 کلی انتخاب شود در حال اجرا به عقب ؟
من فکر می کنم این است که یک جای خواب امکان برای تگزاسی پیدا کردن یکی دیگر از بازیساز به افزایش جرم در اطراف Deshaun واتسون. در میان نام هایی که می تواند در دسترس در 57 کلی — ویسکانسین جاناتان تیلور (که به تازگی گفت که تگزاسی افسانه آریان پرورش او بازیکن مورد علاقه در حال رشد) LSU را کلاید ادواردز-Helaire و ایالتی اوهایو است, J. K. Dobbins. این کلید برای هر یک از این افراد در این زمینه بدون در نظر گرفتن که پیش نویس آنها خواهد بود که چگونه به خوبی آنها را می توانید انتخاب کنید تا blitzes و درک یک جرم. ما می دانیم که همه آنها می تواند اجرا شود. من شک تگزاسی رفتن در این مسیر اما من می تواند به نفع آنها انتخاب در حال اجرا پشت در دوم یا سوم دور.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>