Houston Texans 2020 Offseason موقعیت پیش نمایش: Safeties

گرفتن از طریق تجزیه و تحلیل cornerback موقعیت یک مسهل روند. همانطور که در حال حاضر آن را بسیار خوب است اما خوشبختانه ثانویه تشکیل شده است از دو عنصر—, cornerbacks و safeties — و در حالی که cornerback موقعیت است که در teardown حالت ایمنی موقعیت حداقل یکی از درخشان, درخشان چراغ در این تیم گشت centerfield.

بنابراین بدون ado بیشتر, اجازه دهید به سه سوال در مورد Houston Texans’ ایمنی و موقعیت این گروه 2020 offseason:

توسط Justin رید آماده برای جهش به نرم افزار کاسه ؟
اگر شما یک لیست فعلی بازیکنان تگزاسی که شما می دانید که هنوز هم در اینجا در پنج فصل آن را احتمالا می رود مانند این — Deshaun واتسون DeAndre هاپکینز Laremy Tunsil, Tytus هوارد و لیست است که احتمالا گرد با جاستین رید. (نقطه اطلاعات: J. J. وات بدیهی است که یک استعداد است که به آن تعلق دارد در این لیست اما هیچ تضمینی وجود ندارد او نیست بازنشسته توسط آن است.) رید ساخته شده است در مورد به عنوان بزرگ تاثیر خود را در دو فصل اول به عنوان هر بازیکن در تیم تاریخ نام نه وات یا واتسون. فکر می کنم در مورد آن — رید ساخته شده است که حداقل سه نقش که در اصل برنده بازی برای این تیم است. وجود دارد 101 حیاط انتخاب شش برابر Redskins در سال 2018 و پس از آن در سال 2019 او تا به حال در مقابله با خط دروازه در دو نقطه از دست در برابر پلنگ و تصویب فروپاشی است که تبدیل به یک ویتنی Mercilus رهگیری در مقابل تیتان است. رید هوشمند است و سخت به عنوان ناخن, داشتن بازی تمام 2019 فصل از طریق یک آسیب دیدگی شانه او ثابت کرده بود در عرض چند روز پس از حذفی از دست دادن به ستاد. رید ساخت جهش به نرم افزار کاسه سطح تقریبا یک ضرورت برای تگزاسی برای به انجام رساندن اهداف خود در سال 2020 است.

می Tashaun Gipson سالم بماند ؟
زمانی که تگزاسی ها اجازه Tyrann متیو راه رفتن در آژانس رایگان برای لیگ برتر (برای ایمنی) 14 میلیون دلار در هر فصل و backfilled او با Gipson برای حدود نیمی که من حرکت می کند. این حس در آن زمان است. چه کسی می دانست متیو خواهد پیدا کردن تمام نرم افزار fastball دوباره در سال 2019 و چه کسی می دانست که Gipson بدن خواهد شکستن بنابراین به شدت در پایان فصل است. Gipson تخصص بوده و پوشش تنگ و غیبت او دردناکی آشکار در حذفی از دست دادن به سران با تراویس Kelce ابتلا به ده می گذرد از جمله سه touchdowns. Gipson بازی تمام 16 بازی قبلی سه فصل در جکسنویل بنابراین امیدوارم که در اینجا است که او می تواند سالم بماند تمام فصل و بخشی از یک اجرا حذفی در سال آینده.

که در این سال Jahleel Addae?
Addae امضا شده با تگزاسی و پس از موج اولیه رایگان آژانس فصل گذشته در نزدیکی جانباز حداقل معامله است. مانند دارن Fells در حمله سمت توپ Addae بود اب زیر کاه امضای برای این تیم به آنها یک تن از با کیفیت جرقه بزند به عنوان ایمنی در زیر بسته و شروع ایمنی هنگام رید یا Gipson نمی تواند جواب زنگ. Addae پایان فصل با یک زن و شوهر میدارد از جمله بازی متمسک در برابر Buccaneers در هفته 16. تگزاسی ها نیاز به پیدا کردن یک جانباز سوم ایمنی. شاید Addae دوباره اگر قیمت مناسب است. اگر نه باید وجود داشته باشد یک لیست طولانی از جانباز safeties بیش از 30 سال است که به دنبال پشتیبان کار در یک تیم خوب.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>