Houston Texans 2020 Offseason موقعیت پیش نمایش: تیم های ویژه

ما صرف بیشتر از دو هفته گذشته سفت کردن Houston Texans جرم و دفاع. به طور خلاصه جرم شانس بود واقعا خوب دفاع کرده است مقدار زیادی از کار را به انجام برای تبدیل شدن به واقعا به طور متوسط. رایگان است و آژانس, پیش نویس و یک هماهنگ کننده جدید است که می تواند به بالا بردن مشخصات دفاعی و حتی بیشتر اما ما باید صبر کنید و ببینید.

پس از آن وجود دارد تگزاسی’ ویژه تیم که سال ها بود این تیم را قاتل خاموش. نه یک قاتل از تیم های دیگر, ذهن, شما, اما یک قاتل تگزاسی ها’ بسیار خود شانس برای برنده شدن بازی های فوتبال. که همه تغییر در سال 2018 با استخدام براد Seely به عنوان دستیار مربی مسئول تیم های ویژه. از آن زمان به بعد این تبدیل به یک قدرت تیم در پایان در بالا پنج در DVOA در سال 2019.

بیایید به نهایی مجموعه ای از سوالات سوزش در هوستون تگزاس’ 202 offseason, تمرکز بر تیم های ویژه:

خواهد Ka’imi Fairbairn زندگی جدید خود را معامله ؟
در میان تمام پچ پچ در مورد D. J., خواننده, Bradley Roby و پسوند برای Laremy Tunsil و Deshaun واتسون Fairbairn رایگان agent که پرواز شده بود تحت رادار این offseason. خارج از یک طلسم در طول هفته سه طریق هفت در طول این فصل (کشش از مبارزه است که می تواند نسبت داده شود حداقل تا حدی به موضوع با دارنده Bryan خشم), Fairbairn بسیار جامد در 2019. او سازگار پا در داخل از 40 متری و دارای محدوده در ضربات خود را به 55 تا 57 حیاط برد. پیدا کردن یک قادر به کیکر و بعد فورا رفت واز به ظاهر مشکل تر است و به عنوان بسیاری از بازی نزدیک به عنوان تگزاسی در بازی سازگار کیکر با اواخر بازی موفقیت است که احتمالا با ارزش تر برای آنها را به از آن است که به یک 5-11 تیم. که توضیح می دهد که چهار سال $17.6 میلیون معامله (9 میلیون دلار تضمین شده) که اوبراین و شرکت به توافق با Fairbairn در اوایل این هفته. این سومین ثروتمندترین معامله برای هر فوتبالیست در لیگ.

خواهد Jon هفته در نهایت تبدیل شدن به طولانی ترین شاغل تگزاس در تیم تاریخ ؟
طولانی اهمیت است و فراموش شده انسان در هر NFL فهرستی بنابراین من می خواهم به مطمئن شوید که جان هفته طولانی ترین شاغل هوستون تگزاس با این تیم در سال 2019 است را فراموش نکرده! یک دلیل وجود دارد که بسیاری از تگزاس طرفداران هنوز هم نمی دانم که هفته بود حتی اگر او بودند, خوراکی یک توپ به میانه خود را unsuspecting در قفسه سینه در وسط یک آکادمی ورزش و خارج از منزل. این دلیل است که او به معنای واقعی کلمه کامل در کار خود را و هنگامی که شما کامل در خوراکی هیچ کس نام خود را می گوید. تگزاسی ها قفل شده است و تا هفته اوایل هفته گذشته و او در حال حاضر وارد فصل شماره یازده به عنوان یک تگزاسی. طولانی ترین شاغل تگزاس در تمام دوران است آندره جانسون دوازده فصل (2003-2014). هفته دیده بان است!

آیا ویلیام اوبراین GM ادامه به اولویت بندی بازگشت و پوشش تیم متخصص ؟
دیگر از استخدام Seely و به احتمال زیاد به دلیل استخدام Seely بزرگترین دلیل تگزاسی که به سرعت در حال صعود نمودار از موثر ترین پوشش و بازگشت واحد است که به دلیل حاد تمرکز بر آوردن “ویژه تیم های خاص” پرسنل. قبل از Seely های تگزاسی خواهد فقط پرتاب خود را در ده یا بدترین موقعیت بازیکنان در خارج وجود دارد در تیم های ویژه, برچسب آنها را به عنوان “ویژه تیم های بازیکنان” و لایحه اوبراین به ما بگویید که چگونه با ارزش و چنان است که در تیم های ویژه. در حال حاضر آنها در واقع باید حدود نیم دوجین یا بیشتر هسته ها — دوستان Howell, A. J. Moore کالن Gillaspia پیتر Kalambayi, Barkevious Mingo, تایوان جونز به نام چند — که در این تیم تقریبا به طور انحصاری برای پوشش ضربات. نتیجه نهایی شده است و تیم های ویژه گروه کمک کرده است که این تیم ماسک برخی از کمبودها در دفاع با قرار دادن مخالف جرائم در کمتر مطلوب در زمینه موقعیت و شرایط است.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>