Houston Texans 2020 Offseason موقعیت پیش نمایش: تنگ می رسد

اگر وجود دارد یک “tentpole” لحظه ای برای تنگ پایان موقعیت گروه در طول این لایحه اوبراین عصر یک لحظه و یا بازی که در آن نیاز به تغییر شدید بود برجسته و محور اصلی آن بود که 1 هفته از وحشتناک 2017 فصل است. در این پست-هاروی 29-7 فوران چاه نفت در دست Jacksonville Jaguars هر سه تگزاس تنگ به پایان می رسد در عمق نمودار — C. J. Fiedorowicz رایان گریفین و استفان اندرسون — تمام شد concussed و زدم بیرون از بازی.

زمان 2018 پیش نویس نورد در اطراف Fiedorowicz بازنشسته شد اندرسون بود که از مدت ها منتشر شد و گریفین زمان بود که سیم پیچ را به عنوان تگزاسی تصمیم به پیش نویس نه rookie تنگ می رسد در سال 2018 پیش نویس اردن Akins از UCF و اردن توماس از ایالتی می سی سی پی. این تعمیرات اساسی کامل انجام شد و تا پایان سال 2018 با گریفین منتشر شد در مدت کوتاهی پس از این فصل به پایان رسید.

در حال حاضر می آید 2020 و تنگ پایان گروه یکی از جذاب تر گروه در این تیم است. در اینجا سه سوزاندن تگزاس سوالات در انتهای تنگ موقعیت:

انجام تگزاسی بازگرداندن رایگان عامل دارن Fells?
هنگامی که شما در این مرحله فهرستی از ساخت و ساز است که تگزاسی ها در حال وارد به طور خاص به طور آهسته از 40 میلیون دلار در هر سال برای مقابله با یک حق رای دادن کارفرمایی شما نیاز به پیدا کردن کهنه بچه ها در حاشیه که شما می توانید در حداقل نزدیکی یا حداقل دلار است. در دفاع که مرد احتمالا ایمنی Jahleel Addae و جرم در سال 2019 که مرد Fells. Fells در آورده بود در یک سال 1.5 میلیون دلار معامله تا حد زیادی خود را برای مسدود کردن توانایی. او نشان داد یک شلاق برای تماشای فوتبال به خصوص در منطقه قرمز, جایی که او مجموعه ای از یک تیم رکورد برای touchdown دریچه تنگ پایان با هفت. Fells تلاش برای حفظ ثبات در نیمه دوم فصل را با چند قطره در طول راه, اما او هنوز هم یک معامله. در سن 34 او است که احتمالا انتهای تنگ نسخه از کارلوس هاید — جامد جانباز آینده یک پرت فصل است. اگر قیمت خود را باقی می ماند معقول Fells باید در سال 2020 است.

می Kahale متخاصم بود یک مرد فقیر Kelce یا بازیگوش?
رمز و راز در انتهای تنگ عمق نمودار متخاصم که به غیر از چند شیوه در اردوگاه آموزشی نمی بینم هر زمان هنگامی که اردوگاه های آموزشی آغاز شد و در اواخر ماه جولای. هنگامی که او در این زمینه در عمل خود را قوام موضوع بود اما شما می توانید ببینید که آن مرد در یک سطح عالی ورزشکار (مانند بازیگوش یا Kelce هر دو وسط میدارد دور خودشان به پیش نویس کلاس). متخاصم دارای چند پس زمینه, پس از بازی واترپلو در حال رشد و پس از وارد نسبتا دیر به فوتبال است. اگر او می تواند کانال های ورزشی خود توانایی و اسلحه خود را در اطراف راهکار فرصت وجود دارد برای جنگ برای به دست گرفتن روز و جابجایی یکی از امتیازهای به احتمال زیاد اردن توماس در عمق نمودار.

آنها پیش نویس یک پایان (دوباره)?
تگزاسی ها باید با استفاده از سه دور سوم میدارد در دو پیش نویس در تنگ به پایان می رسد و پس از آن تردید است که آنها را با استفاده از 57 کلی انتخاب کنید و یا خود دور سوم انتخاب کنید در پایان. من می خواهم سرمایه گذاری می گویند که اگر آنها در حال رفتن “بهترین های موجود” بازیکن آن را به بهترین در همه کلاه برای انتخاب به تنگ پایان حتی در دور بعد. اگر آنها تصمیم به نگاه تنگ پایان چند نام به نگه داشتن چشم در-Kate Moss از LSU (اوبراین مربی پدرش شیدا به عنوان WR مربی در انگلستان) جارد Pinkney از Vanderbilt یا Colby پارکینسون از دانشگاه استنفورد.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>