Houston Texans 2020 Offseason موقعیت پیش نمایش: گسترده گیرنده

بر روی کاغذ به طور کامل سالم و گسترده گیرنده اصلی است موقعیت نیاز برای Houston Texans. DeAndre هاپکینز است که شاید بهترین گیرنده در بازی امروز خواهد فولر ترین تاثیرگذار سرعت و کنی هنوز ثابت جانباز سوم گیرنده گسترده است که من بوده ام تقاضاهای مصرانه برای سه سال گذشته است. که بسیار جامد واحد برای لایحه اوبراین و گسترده ای از گیرنده های مربی جان پری.

اما کلمه کلیدی این است که “سالم” و من نمی دانم که من تا کنون دیده ام غیر حرفه ای کاسه متوسط بیشتر به تیم خود را از عملکرد خواهد فولر به معنی به Houston Texans. بله, هر گونه بحث در این موقعیت گروه آغاز می شود و به پایان می رسد با فولر سلامت.

در اینجا سه سوزاندن تگزاس سوال در مورد گیرنده گسترده ای موقعیت:

آیا خواهد فولر دریافت هر گونه روش های انقلابی در بافت نرم?
هنگامی که شما نگاه کنید در لیست آسیب های که فولر رنج می برد و در چهار فصل در لیگ آن را برای تلفن های موبایل مانند شما توصیف بازی هیئت مدیره برای “عملیات: حواس پرت دکتر بازی.” متعدد همسترینگ آسیب کشاله ران می کشد شکسته چنبر یک دنده شکسته و پاره لیگ قهرمانان آسیا. بزرگترین مشکل با فولر است که بسیاری از این آسیب شده اند کوچک و عضلانی می کشد که اتفاق می افتد در سه ماهه اول یک بازی و یک بار او رفته بازی برنامه تغییر شدت. زمانی که فولر بازی کامل بازی ها در سال 2019 را تگزاسی به طور متوسط 27 امتیاز در هر بازی. زمانی که فولر همچنین قطعات کوچک از بازی ها و یا از دست رفته آنها را در دسترس نباشد آنها به طور متوسط 17 امتیاز در هر بازی. او به معنای واقعی کلمه تفاوت بین “نخبگان” و “عابر پیاده” برای این تیم است. تگزاسی ها خوب پزشکی مردم در کارکنان خود را — تا بدانند چگونه جهنم را به نگه داشتن موهایی سالم و چیزی که آنها موفق به انجام این کار در کالج نوتردام که در آن او از دست رفته دقیقا صفر بازی است و در اولویت است. فولر بازی خواهد کرد 2020 در سال پنجم گزینه های خود را rookie معامله قبل از تبدیل شدن به یک عامل رایگان در 2021.

خواهد شد پیش نویس تواند مورد استفاده قرار گیرد برای فولر بیمه ؟
این خواهد بود یکی دیگر از منطقه است که باعث می شود بسیاری از حس به کاوش در دور دوم. بالا پرواز کالج جرائم معنی بیشتر و بیشتر دریافت استعداد آینده به لیگ برتر. تیتان قادر به گیر A. J. Brown در دور دوم فصل گذشته و او نگاه آینده تمام نرم افزار. با فولر صدمات و هاپکینز در ورود به سال هشت, نگه داشتن چشم در نام مانند سه راهی Higgins از Clemson, جاستین, Jefferson از LSU, K. J. Hamler از پن استیت یا K. J. Hill از ایالت اوهایو. یک زن و شوهر از بچه ها از ایالت تگزاس است که من نمی خواهد ذهن به دیدن جدولبندیشده در دور پنجم و یا بعد از آن خواهد بود Denzel میمس از بیلور یا Devin Duvernay تگزاس است.

آیا این پایان راه برای Keke Coutee?
مرد آن بود که مدتها پیش که Coutee شد نگاه به عنوان یک کلید دندانه دار برای این جرم کار وسط میدان و حرکت زنجیره به عنوان یک تهدید از حافظه. حتی یک تازه کار فصل با آشغال همسترینگ آسیب نمی تواند تعدیل شور و شوق برای آنچه که او ارائه به عنوان یک مکمل به هاپکینز و فولر با واتسون کشیدن ماشه. جالب اینجاست که این رو حتی بدتر برای Coutee در فصل دوم. نه تنها او همچنان به رنج می برند آسیب های عجیب و غریب, اما زمانی که او دریافت فرصت برای دیدن این زمینه او تا به حال مسائل مربوط به برگزاری بر روی فوتبال (Kareem جکسون بهبود اشتباه برای یک TD در هفته 14 بود یک Coutee گرفتن و اشتباه) و نشان داد یک حاشیه درک راهکار به طور کلی. آن را غیر معمول نیست برای دیدن Coutee در حال اجرا مسیرهای درون پا صرف از هم تیمی downfield. Coutee است که برای مبارزه با فوتبال زندگی حداقل زندگی به عنوان یک تگزاس, این آمدن تابستان است.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>