Houston Texans طرفداران تیم را انتخاب کنید تمام زمان بالا پنج

محتوا همیشه پادشاه اما در طول ورزش وقفه که ما در حال حاضر خلاقانه پیدا کردن مطالب برای ده ها هزار نفر از stuck-at-home طرفداران ورزش است رفتن به بسیار جالب است. یکی از آسان layups به جرقه بحث و رسم کره چشم است که خواهان نظر قدرت رتبه بندی را برای تقریبا هر چیزی واقعا. آهنگ و فیلم و همبرگر و بله ورزشکاران است.

به این منظور خوب مردمی با هوستون شعبه طرفدار فوتبال تمرکز ارسال شده این موضوع بیش از آخر هفته…..

و در اینجا نتایج خلاصه در سه توییتهایی…..

نتایج بسیار جالب هستند و اگر هر چیزی آنها یک یادآوری برای چقدر جوان (و شاید شدت متوسط در بهترین حالت) تگزاسی ها به عنوان یک حق رای دادن که کارفرمایی که حتی آغاز نشده سه فصل ارزش ها تلقی می شود و نه به راحتی یکی از بهترین بازیکنان در تاریخ حق رای دادن. من عاشق Deshaun واتسون, اما این که چشم باز. چند افکار دیگر:

من رای دادند و در اینجا من بالا پنج….
من رای رفت به شرح زیر است:

1. J. J. وات
2. آندره جانسون
3. آرین پرورش
4. DeAndre هاپکینز
5. Duane قهوه ای

بنابراین من همان چهار صفحه به عنوان پایه فن فقط در یک جهت متفاوت است. وات الکترونیکی برای من در این واقعیت ساده است که او بهترین بازیکن در سمت خود را از فوتبال برای چهار سال دوره جانسون یکی از بهترین ها در موقعیت خود را برای حدود شش یا هفت فصل است. آن سه DPOY را برای وات برچسبها بزرگ است. من پرورش بیش هاپکینز در قدرت از آنچه که او به معنای به بهترین جرائم در تیم تاریخ خود را در سراسر تطبیق پذیری به عنوان یک بازیکن اما این یکی واقعا نزدیک است. قهوه ای بدن از کار است که قابل توجه ترین از هر گونه باقی مانده تگزاسی اما بله Deshaun واتسون ممکن است با استعداد ترین بازیکن در تیم تاریخ است. او فقط انجام نشده به اندازه کافی و در عین حال به نظر من به پنج بالا در تمام دوران است. طرفداران رای گیری در اینجا برای مخالفت با من است.

پس چگونه بر روی زمین می تواند برخی از رای آندره جانسون یا J. J. وات?
برای 1.4 درصد و 6.6 درصد از شما که آندره جانسون و J. J. وات به ترتیب در بالا و پنج من ممکن است برخی از آنچه شما در حال سیگار کشیدن ؟ من فقط حدس می زنم در اینجا این است که لقمه کوچک از فن پایه که برای رای دادن نیست Johnson ارسال شد در “خنده دار” آراء و به احتمال زیاد با هم همپوشانی دارند به طور مستقیم با رای گیری که شامل David Carr و جان هفته. همانطور که برای بزرگتر تکه که برای رای دادن نیست وات همان چیزی که شاید چند که نوعی از “وات خستگی.” شما هنوز هم مسخره مردم است.

برایان کوشینگ ممکن است یک نی نی مبالغه
مرد برایان کوشینگ به عنوان ششمین بهترین بازیکن در تاریخ حق رای دادن است پیچیده است. وجود دارد ممکن است بیشتر بازیکن محبوب با هم تیمی ها و مربیان در تیم تاریخ از کوشینگ و نسخه کوشینگ که از سال 2009 از طریق هفته 5 2012 (زمانی که او پایدار اولین مصدومیت زانو) است که بدون شک بالا 5 بازیکن در تاریخ حق رای دادن شاید بالا 3. واقعیت این است که هر چند که از 2013 تا 2017, کوشینگ بود تا آوازی رهبر بیش از یک بازیکن ستاره. او متوقف شد دو بار برای PED است. به عبارت ساده اگر شما می خواهید برای شرکت در یک “بهتر تگزاسی حرفه ای” بحث و Johnathan یوسف یا Duane قهوه ای و شما کوشینگ, من احساس می کنم مثل من دود شما در این بحث.

این لیست نشان دهنده یک دوز از واقعیت برای هر کسی به فکر جایگزینی DeAndre هاپکینز است و در همه احتمال زیاد
داستان اصلی برای تگزاسی ها در طول چند هفته و شاید چند سال آینده این است که “چگونه می توانم شما جای DeAndre هاپکینز?” من می خواهم آن را یک گام بیشتر و می گویند این داستان ممکن است “چگونه می توانم به شما در پیدا کردن مطلب خوب بازیکنان جوان?”, به خصوص با هیچ دور اول میدارد تا 2022. این نقطه است که با چکش خانه هنگامی که شما نگاه کنید به این معنی است که توسط آن تگزاسی به دست آورد همه ده نفر از بازیکنان در ده بالا:

1. Johnson, 1st انتخاب دور (3rd کلی)
2. وات دور 1 انتخاب کنید (3rd کلی)
3. هاپکینز, 1st انتخاب دور (3rd کلی)
4. فاستر رایگان Undrafted عامل
5. واتسون دور 1 انتخاب کنید (3rd کلی)
6. کوشینگ, 1st انتخاب دور (3rd کلی)
7. قهوه ای, 1st انتخاب دور (26th کلی)
8. یوسف رایگان آژانس (سابق 1st انتخاب دور توسط CIN)
9. Ryans, 2nd انتخاب دور (33 کلی)
10. Schaub تجارت (برای دو 2 دور میدارد)

هفت از ده بازیکن سابق میدارد دور اول تیم Ryans بود به عنوان نزدیک به عنوان یک کسی که دور اول بدون اینکه به عنوان یک بازیکن می تواند (33 کلی انتخاب کنید) و Schaub معامله شد در اینجا برای دو 2 دور میدارد. تنها دورافتاده است پرورش که بزرگترین undrafted بازیکن در تیم تاریخ است. آن را به سختی پیدا کردن بازیکنان به ترک لیست مثل این که شما در حال شروع پیش نویس دوم و سوم دور بعدی سال است.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>