زمان برای NFL فهرستی از تغییر شکل خواهد بود بر ما بسیار به زودی. پیش نویس NFL ترکیب آغاز می شود در پایان ماه رایگان آژانس شروع می شود در مارس 16 و 2020 پیش نویس NFL خواهد آمد ماه زیر است. من دوست دارم در آینده زمان از سال به دلیل آن را در زمان خرید! من آن را دوست دارم حتی اگر تگزاسی خواهد شد از دست رفته خود را در دور اول انتخاب در پیش نویس و باید به مراتب کمتر کلاه فضایی از قبلی چشمه.

بنابراین هنوز هم وجود دارد یک زن و شوهر هفته به عقب نگاه در سال 2019 و بفهمند که چه کار کرده و چه نیست که بازیکنان به ارمغان آورد یک تاثیر جدی و کدام نیست. به این منظور طرفدار فوتبال تمرکز یکی از بهتر وب سایت های خارج وجود دارد برای تحلیلی چشم انداز بازیکن عملکرد به تازگی قرار داده و از لیست خود را از بالای 101 بازیکنان برای کل 2019 فصل از جمله برگشتی.

تگزاسی بودند آبرومندانه نشان داده شده در لیست با سه بازیکن ساخت برش. در اینجا برخی از افکار در بازیکنان که و انجام آن را ندارد و آنچه که این همه به معنی برای سال 2020:

DeAndre هاپکینز (39 کلی) بهترین گیرنده گسترده ای در کنفدراسیون فوتبال آسیا
این است چگونه بزرگ DeAndre هاپکینز تبدیل شده است — 2019 شد به وضوح یکی از بهترین فصول و در عین حال او هنوز هم به نام تیم اول همه طرفدار و محبوب ترین AFC گیرنده گسترده ای در این لیست است. اعطا کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت محصول بود راه را در این سال, اما هنوز هم هاپکینز فوق العاده است. خود را متری در گرفتن پایین به 11.2 در سال 2019 اما بسیاری از آن بود که با توجه به چگونه لایحه اوبراین استفاده از او. برای تکه های بزرگ از فصل هاپکینز کوتاه بود yardage گزینه ای برای حرکت زنجیر عملا گسترش بازی در حال اجرا. هاپکینز’ بازی باید با سن و سال بسیار خوب و من می خواهم سرمایه گذاری می گویند که او قابل اعتماد ترین نخبگان بازیکن این تیم می تواند برای تعداد پنج فصل است.

D. J. خوان (54 کلی) باید با استفاده از این رتبه بندی برای خود آینده قرارداد
اگر کسی تا به حال گفت: قبل از فصل که تگزاسی ها را یکی دفاعی lineman به کرک این لیست مردم جهان گفت: “به خوبی آن را باید J. J. وات!” برای روشن وات به خوبی در راه خود را به بالا بودن تگزاس در این لیست قبل از او مجروح شد و در هفته 8 در برابر مهاجمان. به جای آن Reader ساخت لیست و برای او (و ورثه او) فقط در نیک از زمان. خواننده تنظیم شده است به آمار رایگان آژانس و به احتمال زیاد نتایج هستند یا حق رای دادن تگ از تگزاسی (حدود 15 میلیون دلار تضمین شده برای سال 2020) و یا یک قرارداد از جدید NFL کارفرما. خوان پنجم رتبه داخلی دفاعی lineman در کل لیگ در سال 2019 شده است و افزایش پلیر برای برخی از زمان. اگر او دور می شود او از دست رفته خواهد شد.

Deshaun واتسون (87هفتم کلی) می شود whacked خود را برای اجرای بد
واتسون رتبه بندی پیچیده است. بهترین نمایشنامه هستند چیزهای که لیگ خواهد ساخت برجسته فیلم در اطراف خود بهترین بازی MVP کالیبر اجراهای اما بدترین بازی ها واقعا بد است. خوشبختانه او فقط حدود سه یا چهار stinkers در سال 2019 اما او نیاز به از بین بردن آن به طور کامل اگر او در حال رفتن به در سطح جوان AFC معاصران پاتریک Mahomes (4th کلی) و یا Lamar جکسون (9 به طور کلی). در 87هفتم به طور کلی در لیست واتسون هنوز هشتم بهترین کارفرمایی با توجه به PFF که احساس می کند در مورد حق است.

به پیش افتادن 2019 عملکرد تگزاسی نیاز این بچه ها در فصل آینده PFF 101
تگزاسی ها رفت 10-6 در سال 2019, اما آنها به پایان رسید فصل با یک منفی به طور کلی نقطه دیفرانسیل و حال عجیبی در توانایی بازی به بالا و یا پایین به سطح عملا هر حریف روی تخته سنگ. لایحه اوبراین است انجام کسب و کار مانند کسی است که در این زمینه ساخت. حرکت او ساخته شده نشان می دهد ضرورت و واقعیت این است که این تیم است که به دنبال به طور قابل توجهی بهتر در سال 2020 از آنها در سال 2019 اگر مردم همیشه در حال رفتن به از راه دور به خرید اوبراین. به منظور انجام است که تگزاسی ها نیاز به یک زن و شوهر از چیزهایی که نسبت به یک لیست مانند این. آنها نیاز واتسون به پایان حدود 60 لکه های بالاتر از 87 مراسم اهدای اسلات او را در حال حاضر. آنها نیاز به حداقل سه نام جدید در این لیست علاوه بر هاپکینز و به خصوص اگر خواننده ترک می کند. وات است یک آشکار است. کاملا سالم او است که هنوز هم بالا 30 بازیکن. چپ مقابله با Laremy Tunsil دلیل تگزاسی ندارد دور اول انتخاب کنید تا 2022 ساخته Pro کاسه در 2019 اما او باید در این لیست بیش از حد. من می خواهم اضافه کردن ایمنی جاستین رید به عنوان حیاتی هسته بازیکن با یک فرصت خوب برای کرک این لیست فصل آینده است.

برخی از سابق تگزاس در لیست خواهد نا امید تگزاس طرفداران
پس چه خواهد تگزاسی اگر براندون بروکس Jadeveon Clowney و بن جونز هنوز در تیم ؟ چرا که هر سه به پایان رسید در PFF 101 لیست. بروکس شد رتبه پنجم پنجم! — به طور کلی بازیکن در کل لیگ! او راه می رفت در آژانس پس از 2015 فصل و پس از گفت که اوبراین بود مانند یک غول به او گفت که می خواست بازنشسته شود. از آن زمان به بعد تگزاسی باید مماشات جف آلن و ژاک Fulton در خارج وجود دارد به عنوان جایگزین. مزیت بروکس. همه ما می دانیم Clowney حماسه در حال حاضر. اوبراین ریخته او (و 7 میلیون دلار به صورت نقدی) به سیاتل برای برخی از قطعات یدکی و دور سوم انتخاب کنید (که با آنها معامله به اوکلند برای Gareon کانلی). همانطور که برای جونز تگزاسی پیش نویس نیک مارتین جونز پس از چپ و تمدید مارتین بر 11 میلیون دلار در هر سال معامله است. مارتین بهترین ستایش تا کنون Pro کاسه متناوب در سال 2019.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im